bugün

Hayırlı reklamlar.
Aysun uğuş dil merkezinden online eğitim alıyorum. öğretmenleri gayet iyi ve başarılılar. yalnız grammar sınavı çok uzun, düzeltilmeli. ama kurs gittiğim kurslara göre oldukça iyi.
bu ne reklam aşkı böyle. gözlerimizi yaşarttınız. aysun uğuş'u tanımasak haydi neyse.
bu cumartesi sabahında siz bizi güldürdünüz, allah' ta sizi güldürsün.
hazırlık atlama kursu için gittiğim kurs, gayet iyiydi.
bursa da Toeic sınavına hazırlanıp kısa sürede 830 puan aldığım kurs olur kendisi. Çok ilgili ve hırs olduğu için belki sıkılabilirsiniz.
Online eğitime başlamış olduğum kurs. Uludağ üniversitesinde hekimim. Aysun Hanım da ilgili biri, iyi anlaşıyoruz.
kendisinden şu sıralarda online eğitim almaktayım. özellikle aysun uğuş'un birebir koçluğu ve takibi çok iyi. ders anlatım haricinde kişisel ingilizce koçluğu kurması oldukça faydalı ve diğerlerinden ayıran özelliği diyebilirim.
ben kurslarda anlayamam sıkılırım diye düşünmeme rağmen bu kurs diğer kurslar gibi olmayacak tavsiyesi üzerine başladığım ve önerenlerin haklı çıktığı aysun hanımın eğitimleri gerçekten yüzeysel değil, siz anlayana ve doğru telaffuz edene kadar işinin hakkını veren aysun hanıma eğer görürse teşekkürlerimi bir borç bilirim.
daha önce başka bir kursa gidip hiçbir şey öğrenememiştim, dedim bu dil bana göre değil ama kurstan kursa fark varmış gerçekten. aysun uğuş ile daha önce telaffuzunu yanlış öğrendiğim kelimeleri de düzelttim, pakistan ingilizcesinden ingiliz ingilizcesine geçiş yaptım sayelerinde.
ingilizce online eğitim alıyorum. iş ingilizcesi konusunda çok kurs özel ders öğretmen deneyim oldu ama aysun uğuş dil merkezi öğretmeni ve aysun hocasnın yönlendirmesi ile nokta atışı sağladım. memnunum.
daha yeni başladım ama daha önce gittiğim iki kötü kurs deneyiminin çok çok üzerinde bir deneyim oldu benim için. daha uzun süre birlikte çalışacağız ve hayırlısı ile seneye abd'ye taşındığımda yabancılık çekmeyeceğim diye düşünüyorum.
bu neki tam anlamadım.
Bursa da ingilizce eğitimi konusunda başladığım ve eğitim sistemlerini ve aysun hocanın bireysel ingilizce koçluğu uygulamasını çok beğendiğim kurs.
Toefl sınavını kolayca verdiğim ama hocanın aşırı zorladığı bursada çok tavsiye edilen ingilizce kursudur.
online toefl eğitimine hazırladığım tavsiye ile gittiğim kurs.
YDS için online eğitim aldım. Şimdilik gayet güzel gidiyor fakat bazen yetersiz kaldığımı hissediyorum. Bu noktada motivasyonel olarak birebir ilgi gösteriyorlar. Fiyatları ortalama veya bir tık üstü denebilir. Fiyatına göre kalitesi gayet iyi. Merak edenler fiyatlara buradan bakabilir: https://www.aysunugus.com.tr/
güncel Önemli Başlıklar