bugün

entry'ler (36)

izmir bombası

En lezzetli yaptığım tatlıdır. içine mutlaka vanilin atmayı unutmayın.

piçini gece evde koşturan mal aile

Üst katımızda 3 çocuklu aile oturuyor, o kadar iyi anlıyorum ki.

oyun kurulan ülkeden oyun kuran ülkeye evrilmek

Kimmiş o ülke acaba? Biz olmadığımız çok kesin.

ali arda yalçın

Ünlülerin nft danışmanı. Bu sosyetiklerin neye para harcayacağı belli olmuyor arkadaş.

8 aralık 2022 hiranur vakfı açıklaması

Belirli bir kesimi elde tutmak için yapıldığını düşünüyorum. Ülkenin %90ı inanmamıştır.

içilen en berbat içecek

Sanıyorum bir şarap idi, köpek öldüren lakaplı aşırı ucuz üzüm suyu ama nasıl susatıp kurutuyor ve ekşi ekşi anlatamam.

kadınla erkek arkadaş olabilir mi

Bizim ülkede biraz zor ama milyonlarca insan olabiliyor, neden olmasın yani.

en etkileyici konser performansları

enrique iglesias'ın sürekli konserlerinde seyirciler arasından bir kızın dudaklarına yapışması.

ahmet kaya mı ıyyy diyen kız

herkes sevmek zorunda değildir, sevmeyen kadınların olması oldukça doğal bir durumdur.

bir masal dünyasında yaşasaydınız ne isterdiniz

çalışmaya ihtiyacım olmasın isterdim.

dalgınken yapılan saçma hareketler

dalgın bir anımda sakız kağıdını açıp sakızı çöpe atıp kağıdını çiğnediğimi bilirim, ters sigara yakmaktan beter bir durumdur.

yazar ali yalçın

Bmw si ile kitap tanıtımı yaptığı için kızgın olduğum metaverse şeysi. kendisine değil kızgınlığım hayata. neyse alanında uzman olduğu biliniyor. helalinden kazanmış biniyor adam biz de yazıyoruz işte.

telefona karımmmm diye kaydeden erkek

hatun ve avrat diye kayıt etmekten daha mantıklı olan durumdur. beterin beteri vardır.

devlet şirketlerini özelleştirmenin faydaları

böyle bir durumun uzun vadede faydalı bir şey olduğunu düşünmüyorum.

araplaşmak

kimse alınmasın ama ülkemizde dinin kökeni zaten arap örf adetleri üzerinedir ve emevi döneminde epey miktarda arap kültürü dinleştirilmiştir. sonradan eklemeleri birileri el atıp çıkarsa bari, arap kültürünü traşlasak yeter.

keşke yunan galip gelseydi

ben bu sözü söyleyene bir şey demiyorum aslında, o kişi kendinin ne olduğunu hiç saklamadı. benim bir şey söyleyeceğim kitle aslında öyle demek istemedi vs. diyerek bu sözü savunmaya çalışanlar, aklamaya gayret gösterenler.

dibimizdeki adaların yunanlılara ait olması

yeni mi fark edildiğini sorgulatan durumdur. bu uzun zamandır böyle zaten üstelik yakın zamanda durum daha da kötüleşti.

ifade özgürlüğü

ülkemizde varlığını unuttuğumuz terimdir, şaka yapmanın bile cezası 3 yıldan başlamaktadır gördüğümüz kadarı ile.

hayalet orkide

ismini nesli tükenmekte olan nadide hayalet orkide çiçeğinden alan müzik grubudur. Yeni nesil müzik gruplarının aksine eskileri hatırlatan dokunaklı müzik tarzları vardır. Önleri açık olsun ve hak ettikleri yere gelirler umarım.

maniheizm

bu aralar sürekli gözüme çarpıyor youtube'da ama aşırı sinirlenip kapattım, yayınlayan kişiyi de şimdi isim vermeyeyim takipten çıkma olayına kadar geldim. millete 3 bakan ismi say desek sayamaz, 4 halife kimdir desen bilmez, köprü isimlerini soruyorlar bilmiyor, kıbrıs'ı karadenizde zanneden vatandaş var ve gerçekten kendimi genel kültürü yüksek biri olarak tanımlıyor olsam bile sanki üniversite profesörüne anlatır gibi yabancı karışık kuruşuk tanımları en saçma detaylarına kadar anlatılmasını aşırı saçma buluyorum. din tarihinde de bir detay veriyor akıllara zarar gerçekten, bilmem hangi gazvenin komutanının eşinin bilmem hangi kuzeninin cinsel hayatına kadar, yahu gidip adamı veya kadını ayıplayacak halim yok, zaten o bilgi benim hiçbir yerde işime yaramayacak, gereksizleri eleyip video sürelerini kısaltsan nasıl olur acaba? 3 saat 5 saat video sürelerini gördükçe izlemek içimden gelmiyor, benim ne diye her gün 5 saat vaktimi alasın? az biraz mantık yahu, ne anlatırsan anlat o kadar zamana değmez.