bugün

entry'ler (66)

z kuşağı

benden bahsediliyor sanırım, z kuşağı ayağınıza geldi. şimdiden söyleyeyim z kuşağı ince'nin tekelinde değil, kendisini sevmem.

system of a down

türk düşmanı olan ve sevmediğim bir gruptur kendileri, neyse ki bizim memlekette pek dinlendiğini düşünmüyorum.

camiler siyaset yapma yeri değildir

bunu yıllardır camii içinde siyasete soyunanlar söylüyor bu ara genelde çünkü camii sadece onların tekelinde olsun istiyorlar.

kılıçdarla mı inceyle mi kavgaya gidilir sorunsalı

sonuna kadar kemalciyiz bakalım.

oğuzhan arslan

kolombiyalı yıldız topçuları bulup Türkiyeye getiren faydalı insan.

14 mayıs 2023 kemal kılıçdaroğlu nun alacağı oy

%56 diye tahmin ediyorum ve altına ineceğini düşünmüyorum.

sevişmeden önce duş almak

normalde nu tarz konulara yazmam ama bu konu önemli, temizlik şart yahu artık şu konuya bir el atın, temiz mis kokulu insanlar ile birlikte olmak istiyoruz.

gece internet hakkı var diye yatmamak

uzun yıllar oldu internet hakkı nedir bilmiyorum, mobil sınırsız ev kotasız ve kafa rahat, herkese tavsiye ederim.

bunlar kader planının içerisinde olan şeyler

söylenmemesi gereken sözler der geçerim, klavyede dokunacağım tuşları çok iyi seçmem gerekiyor ve silivrinin hava durumunu hiç merak etmemek istiyorum.

haarp silahı deşifre oldu

bende acaba mı diyordum ama celal şengör bu konuda açıklama yaptı, peri masalı dedi ve benim için o komplo teorisi ortadan kalkmış oldu.

enkaz başında tekbir diye bağırmak

herhangi bir zararı veya faydası olmayan bir durumdur. bir inançsız olarak beni rahatsız etmiyor ama faydasız olduğunu bildiğim için belki psikolojik olarak güç ve cesaret veriyordur diye düşünüyorum.

suriyelileri savunmadığımız için deprem oldu

bu saçma sapan sözleri sarf edebilecek kadar aklını mantığını yitirmiş kişilere hala ekmek verenler varsa o ekmek veren gazeteyi de beraberinde kapatıp ekmeklerini kesmek gerektiğini düşünüyorum.

tuğba ergen

özellikle durumu sıkıntılı çocuklar ile ilgili aktivite yapan iyi yürekli insan.

2022 2023 süper lig sezonunun iptal edilmesi

bunları konuşmak için henüz erken, daha önemli önceliklerimiz var.

psikolojinizi nasıl destekliyorsunuz

ben psikolojimi destekleyemiyorum, psikolojim beni destekliyor açıkçası. bu memlekette ruhsal problemi olan çok kişi var ama bunu bir problem olarak görmüyorlar diye düşünüyorum.

88 saat sonra enkazdan çıkıp arabayı sormak

akrabası yoksa demek, kimsenin canını merak etmemişse canın yongasını merak etmesi normaldir.

millet ittifakının cumhurbaşkanı adayı

üzerinde tepinilmesin diye son dakikaya kadar açıklanmayacağını düşündüğüm kişidir.

5 ocak 2023 ümit özdağ tweeti

ciddiye almadığım parti ve kişidir. kendisini aşırı saldırgan ve yapamayacağı şeyleri çok üst perdeden dillendiren biri olarak görüyorum. ayrıca muhalefete muhalefet olunarak iktidar olunmaz, sonuçta muhalefet olmak değil iktidar olmaksa amaç, hitap edeceği kitle bellidir.

otobüste yanıma oturma diyen kız

eğer toplu taşıma ise neden böyle bir lükse sahip olsun ki? aşırı aşağılayıcı bir istek, tüm gözler üzerinize çevrilebilir.

ev ve kira fiyatları

aslında pandeminin etkisi çok az, enflasyon ve mülteci etkisi çok daha fazladır. zamanında emekli ikramiyesi ile ev alıyormuş insanlar hatta üzerine para kalıyormuş. bizi ne kadar fakirleştirdiler böyle.