bugün

olmaz olsun böyle eski sevgili dedirten durum. daha arkandan yas bile tutamadan biraz önce yanımdayken nasıl oldu da oldu, kaşla göz arasında başka sevgili buldu. pes doğrusu.
zor katlanılan bir sevgiliyle ayrılık sonrası yaşanan normal bir durumdur. eskiyi al yeniyi götür kampanyaları gibidir eski arabanızı götürürsünüz sıfır kilometre bir araba ile çıkarsınız galeriden.
muhtemelen terk edilmiş, acısını çıkarmak için en yakın kız arkadaşına "terk edildim, bana iyi geceler bi tanem diyen sen ol ayten; sen ol allahsız ühühü" demiştir. ertesi gün ayrılacaktır.

(bkz: aa bu benim lan)
ya hiçbir zaman sevgiliniz olmamıştır, ya da hiçbir zaman yeni bulduğunun sevgilisi olamayacaktır.
zor günler için önceden, yastık altı bir sevgilisi olduğu açık seçik belli olan tedarikli kişi. en azından, gözüne kestirmiştir.
erkekse çapkın kadınsa orospudur.
en güzel duyguların insanıdır. kendisine kucak dolusu sevgiler gönderiyorum.
(bkz: daha ayrılmadan başka sevgili bulan sevgili)
terkeden karşı taraf ise üstüne göt olup ne yaptım ulan ben diyecektir. diğeri mi o zaten bulur o sevgiyi verecek değer bilen birilerini.
ayrıldığı sevgiliyi komplekslere sokan kişidir. eğer eski sevgilisine biraz saygısı varsa yeni sevgili için en azından bir kaç gün beklemesi gerekirdi. günler çuvala girmedi ya..
Yedeksiz çalışmamayı prensip edinmiş kişi.
bir başlığı haketmiş ama başka hiçbir şeyi haketmeyen sevgilidir. *
- abi yeni hatun yapmissin.

+ yok be eski hatunla yeniden bir araya geldik.
$ansliymi$ $erefsiz diyebilecegimiz eski sevgili.* aslinda hic komik degil, yalniz olamayan ezik ve kompleksli bir bünyedir, yazik mazik da degildir, ne hali varsa görsündür, defolsundur.
ayrılma ihtimaline karşı her an yedekte tuttuğu birine sahip olan eski sevgilidir o.
ayrıldığı gün bulmamıştır da daha önceden bulduğu için ayrılmıştır.
ayrıldigi ilk gun hatta saatıne bitane kapalamıstır sorun degil onunlada ayrılırken digerini kapalayacak ...
çoğunlukla kızların yaptığı iştir.Kahpelikten öte birşeydir.
genelde kadındır. kadınların yenisini bulmadan sevgilisinden ayrılmadıklarını bilenleri şaşırtmaz.
liselidir. liseli değilse de henüz gerekli ergenliğe ulaşamamıştır.
kesinlikle sizi haketmeyen sevgilidir. eğer ayrıldığı gün yeni bir sevgili bulmak gibi bir karaktersizlik yapıyorsa üzülmenin hiç anlamı yoktur. arada aşk veya sevgiye dair bir şeyden söz edilemez. bu durumda o karaktersiz sevgiliyi unutup başka sulara yelken açmak gerekir. kendi içimde mi çeliştim ne. *
potansiyeli fazla iyi olan kişidir.
ayrıldığı kişiyi muhtemelen sevmemiş olmasından kaynaklanır böyle bir eylem.
o zaten çok önceden alt yapıyı hazırlamıştır son hamleyi de ayrıldığı gün yapmıştır.
başkası yüzünden başkasını terk edenler. bir gün başkası yüzünden onu terk edecektir.