bugün

saçmalıktır.
sensiz olmanın rahatlığını sen nerden bileceksin diye cevaplanabilecek durumdur.
senden sonra hiç iyi olamadım cevabının beklendiği sorudur, tamamen ego tatmini için sorulur.
yıllar sonra aklıma geldin kamil anlamına gelen cümledir. niyeti hayır mı şer mi bilinmez.
(bkz: o zaman nasılsın)
yolda yanınızdan geçen bir yabancıyı durdurup nasılsın demekten daha saçma bir durumdur.hatta o adama nasılsın demek saçma bile değil senin eski sevgiline nasılsın demenin yanında.
ne kadar sonra olduğunu göre değişir. bu ilişki bitti dedikten sonra yapılacak en saçma harekettir. aradan 3-4 gün geçmişse arkadaş kalmaya çalışıyoruz demektir binevi. yok 6 yıl* sonraysa eskileri hatırlatır insana.
karşılaşıldığında, medeni insan davranışıdır.
yavşıyormuş hissi uyandırır her zaman. karşıdaki seni unutmuşken ortaya çıkmak onun için bir umuttur. kısacası erkeklere özgü.
nabız yoklamadır.
Tecavüze uğrayana yöneltilen zevk aldın mı sorusu kadar iç gıcıklayıcı, sol el kaşındırıcı, diş bileyici ve bilimum saldırı organlarını tetikleyip tahrik edicidir. öyle de bir mallıktır.

- iyiyim ya benim manitayla tartıştık geçen hafta ama senin kadar kolay kurtulamadım ondan gibi bir cevap da verilebilir, inandırıcılık garantisi yoktur.
ortada hakikaten aşk varsa normaldir.

ama bu sürekli oluyorsa cevap verilmemelidir. yedekte tutulmak istemiyorsanız tabi.
onu düşündüğünü belli etmek çabasıdır. aslında ondan sen nasılsın diye bir karşılığın gelmesini beklersin o sormaz sen göt olduğunla kalırsın.
--spoiler--
Tecavüzden sonra ;Zevk aldın mı?; diye sormak nasıl abesle iştigalse,
Gidişinin ardından aylar sonra arayıp ;Nasılsın ? diye sorman da o kadar abesti işte..
Uyuz bir itin kasığındaki pire kadar mutluyum
Ve başını çöpe soktuğu için kıçı açıkta kalan bir kedi kadar tetikteyim..
Tut ki
Mutluyum..
Tut ki,
Yıkıldım
Sana ne!
--spoiler--
-nasılsın nuran ( ayrıldıktan 3 gün sonra)
-çok iyiyim nolsun kemalle sevişiyordum tam üstüne geldi mesajın,
_çok iyisin nuran çok..
ayrıldıktan sonra sevgiliye "nasıldım?" demekten iyidir.
terkeden tarafsa vicdan azabı çekiyor olabilir, terkedilen tarafsa hala bağı koparmamaya çalışıyordur bir ihtimal barışırız diye.
ilkokul çocukları gibi yendik, şişirdik, dolma da yaptık pişirdik havasıyla söylenebilir.
- nasılsız kız ayrıldığım?
+ amk orospu çocuğu...
- hohohoho!
+ nasılsın?
- eksik, sen?
+ süperim lan, iyi ki götüme tekmeyi koymuşsun. tüm planlarım, hayallerim değişti. yeni bir hayata başlıyor gibiyim.
- amk polyannası seni.
+ koysana bidaha, çok özledim lan.
- siktir git...
+ ne zaman?
- ebeni be polyanna ebeni...
yüzsüzlüktür.
aslında pişman olan sevgilidir. ahah bak ben çok mutluyum mesajı vermeye çalışır. normal hayatıma döndüm, seninle görüşmeye devam etmek istiyorum mesajı verir.
içindeki merak duygusunun yüzsüzlükle dışavurumudur. dokunma ya da sesini duyma yeniden bi yerinden hayatına temas edebilme isteğinin sonucudur, yazıktır..
"her katil merak eder vurduğunun ölüp ölmediğini,
o yüzden yıllar sonra gelen 'nasılsın'a aldanmayın."
seni unutamadım demekle eş değerdir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar