bugün

sevgilinin ne kadar dogru bir karar verdiginin gostergesi. lan hadi kontörün yok cevap veremiyorsun git bi yerlerden bul, bakkaldan falan ara. ne o öyle cagri atmak.
Ayrılmak isteyen sevgiliden bir tür intikam alma çeşidi olabilir. Güzel bir yöntemdir.
mesajla terkeden şahsın çağrı sesini duyduğu anda "aha bak dayanamadı arıyor "diyip, telefonun susmasıyla birlikte hevesini kursağında bırakan harekettir. iyidir, güzeldir.
yüzsüzlüğün tepe noktası
Mesajla ayrılmak isteyen şahısa verilebilecek en güzel yanıt. (bkz: kapak olmak)
densizlikte son noktadır, kavgada bile yapılmazdır, ayıptır.
bu cıft gercekten sevgılımıdır dıye sormak lazımdır ılk once.
kontür harcamak istemeyen sevgilinin, daha doğrusu eski sevgilinin, mesajı atan sevgiliye "sen bir mesaja bile değmezsin ulan!" mealine gelebilecek davranışı. mantıklı mıdır? hayır. öküzlük müdür? tabi ki...
çöküntünün sınırlarını zorlayan insan evladının birde maddi sıkıntılarla uğraştığını ve kontor dahi alamadığını gösteren durum.

(bkz: boş geçmeyelim)
bir ilişkinin bitişini seviyesizleştirene verilecek en güzel cevaptır; çağrı atmak...
(bkz: bildigin hödük) *
(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
ayrılmak için mesaj atan sevgiliye mesajın gelmedi demek
sanki çok umrumda mesajı verilebilir bu çağrıyla.
MALLIĞIN KUYRUK SALLAYANADIR. MESAJLA AYRILMAK NE? KARŞILIĞINDA ÇALDIRMAK NE? BU KADAR MI TEKNOLOJiK OLDUK, BU KADAR MI CIVIDI iLiŞKiLER?

KOMiK GERÇEKTEN AMA GÜLEMiYORUM NEDENSE.
(bkz: ayrılmak için mesaj atan sevgiliyi aramak)
kontörü biten sevgilinin yapabileceği davranıştır.
(bkz: en büyük tepki tepkisizliktir)

ve ayrıca;

(bkz: ilişkiyi mesajla bitiren zihniyet) *
(bkz: boş mesaj göndermek)
attığı mesajla sevgiliden ayrılmak isteyen insana verilebilecek en makul cevap.o ne lan öyle mesaj falan.halbuki msn den ayrılınabilir efendim mail atılabilir.bunlar varken sms de neymiş.öyle densizlik mi olur.
"kontörüm yok, beni ara." demektir.
en sağlam karakter tipidir..

(bkz: aldım ben mesajı)
sevgilinin mesajına sadece nokta * koyarak bitirmesi halinde verilebilecek en güzel cevap olurdu heralde.
ayrılık nedenini merak etmeyen sevgili insanının yapacağı eylemdir. kontörlerini yeni sevgilisine saklamaktadır.
bir cesit kendini tatmin yontemidir. giden coktan gitmistir.