1982 izmir dogumlu. dokuz eylül üniversitesi oyunculuk bölümü 2003 yili mezunu.
sevgili dünürüm adli dizide oyunculuk yapti.
simdilerde limon agaci adli dizide rol almakta.
kanimca kusursuz bir oyuncu. öpüyorum buradan.
dokuz eylül üniversitesi oyunculuk bölümü mezunu kampusistan dizisinde de oynamış oyuncudur.
seksenler dizisine renk katmış oyuncudur. bence devamlı oynamalı, 1982 doğumlu güzel oyuncu.
ali sunal'ın projesi olan eski adı ile 5er beşer, yeni adıyla "insanlar alemi"nin yeni oyuncusudur.
skeç içinde ses tonunu farkında olmadan değiştiren oyuncudur. ayrıca oyuncu esinlenebilir ancak taklit yapmaz fakat bu kız demet evgar ve kraliyet programlarındaki ince sesli dış ses kızdan öyle bir esinlenmiş ki taklite doğru uçuyo maşallah. son olarak 'iyi oyuncu, oynadığını hissettirmeyendir' sözünü okumuştum bi yerde. aylin kontente oynadığı bütün rolleri sonuna kadar hissettiriyor ki bu da oyunculuğun teori kısmına uysa da pratiğine ters.

oyuncu musun derseniz değilim derim. e o zaman seni aylin mi dürttü diyenler olacaktır. peşinen söyliyim; aylinin dürtme kısmına bir eleştirim ve ya itirazım olamaz.

edit: bazıları da kıza kadın komedi oyuncusu boşluğunu doldurma rolünü biçmiş, sözlerinizi geri alın komedinin kendisi gelir bizzat çarpar adamı.
insanlar alemi'ni katleden ablamız.
insanlar aleminin çok çok başarılı,sevimli,doğal ve komik oyuncusu.Skeç aralarında insanı gülmekten bayıltacak kadar komik dakikalar yaşanıyor sayesinde.Merak edenler için 1:16-1:21 rasını izlemeniz yeterli bu kızı sevmek için:
http://www.youtube.com/watch?v=SAXA0QorvHU
puantiyeli kız, severek izliyoruz.
(bkz: sevimli olayım derken sevimsiz olmak)
insanlar aleminde bebek gibi konuşmasıyla gül gül öldüren kişi.
fazla sevimli.çok fazla ama.
http://www.haberler.com/d...basladi-2-3811338-haberi/

sevimli şey yahu. alper kul ile evleniyormuş yakında. çok süper bir çift oldular. mutluluklar diliyorum.
mutluluklar diliyorum çok tatlı uzatarak konuşuyor. (düğüne yazarlardan beni çağırmayı unutmayın bunu okuyorsanız!)
görsel
Harika insan, beni son zamanlarda güldürebilen, kendine bu kadar bağlayabilen bir oyuncu. konuşması, hareketleri, oyunculu ile benden 10 puan almış olan insan.
kampüsistan isimli dizide görmüştüm ilk olarak. yumuşak bir sevgilisi vardı dizide.
yetenekli hatun.
ayrıca (bkz: yalnız sen aşırı derecede sevimli bişeysin)
"mine ben gay im bilmiyorsun galiba" cümlesindeki minedir. mine de bu gay cocuga aşıktır efendim.
sonrasında serdar ortaçın "mutsuzsun benim gibi mutsuzsun.." şarkısı eşliğinde yurtta çikolata yiyip depresyona girer kendisi.
insanlar alemi sayesinde ne kadar güzel mizah yapabilen bir oyuncu olduğunu gördüğümüz yetenekli insan.
her bebek taklidi yapan kızın itici olması tabusunu bozmak için doğmuş olan oyuncu. hele hele insanlar alemin'de ki karakterleri. *
bugün tiyatroda canlı olarak izleme fırsatı bulduğum ve hayran kaldığım hatun kişisi. yetenek mi dersin tatlılık mı dersin, herbi şey var kadında. bir de üstüne ekranlarda görüldüğü gibi kilolu değilmiş. evet cidden böyle bir şey varmış, efsane değilmiş yani. * *
tatlı mı tatlı, yetenekli mi yetenekli oyuncu. insanlar alemi ndeki saf karakterinin yanı sıra, başka insanların da taklitlerini yaparak tek yönlü bir oyuncu olmadığını göstermiştir. bayılarak taparak takip etsek de kendisi alper kul un yariymiş, üzmüştür. *
insanlar alemi burcu imiş. bilmiyordum. başka bilmeyenler google ile uğraşmasın.
irem sak ın bile o oynarken kahkahalarına hakim olamadığını gördüğümden, irem sak tarafından da desteklendiğini düşündürmüştür.
tapu kadastro muhabbeti yarmıştır.