bugün

0-0 biteceği anlaşılınca, fenerbahçe gol atsın diye hakemlerce 11 dakika uzatılan gaziantepspor maçı hakkında neler düşündüğünü çok merak ettiğim, saf insan. bileğinin hakkıyla maç kazanmak buysa başka sözüm yok hakim bey, atın beni içeri.
konyaspor teknik direktörlüğünden 1 ekim 2005 konyaspor fenerbahçe maçından sonra hangi gerekçelerle istifa ettiği unutulan adam.
fenerbahçe'nin eskişehir, bucaspor, ankaragücü maçlarını seyredip üstüne üstlük teknik takibe takılan konuşmaları gördüğü halde hala "alnımızın akıyla şampiyon olduk" diyebilen kişi. algılama sorunu yaşıyor galiba. topuk yaylasının havası pek yaramamış kendisine.
başkalaşım geçirmiş bir insandır. nerede futbolcuyken kazandıkları maç sonu ( febe-TS maçı) rakibini de koruyan ( kulübünden atılmak pahasına) ahlaklı adam, nerede bunca şike ve para ile kazanılmış bir şampiyonluğu korumakta beis görmeyen yalaka adam. yazık olmuştur.
an itibariyle ntv spor canlı yayınında saçmalamaktadır.
saçmalayarak kendisinide bitirmektedir.

bak aykut fenerium poşetinde paralar gitti senden önce deplasmana!
şike olmadan yeni malatya'yı bile yenemeyecek kişi.
teknik takibe takılan kendi futbolcusu emenike ve sezer öztürk'ten bahsetmekten kaçınıyor.
an itibariyle sıvıyor.

sizin topçunuz terledi de diğer takım topçuları terlemedi mi.onların hakkını nasıl ödeyeceksiniz?!
an itibarı ile yaptığı basın toplantısında ses efekti olarak 'sevişilen yatak sesi' kullanan insan. efekt değil ise de arkadaşı tebrik etmek lazım bir an tempoyu düşürmedi. *
şu konuşmasıyla şikeyi kabul ediyor ama şikeyle kazanılan maçlarla övünüyor . bu tip konuşmalarla fenerbahçenin şikeyi kabul etmesi işin ciddiyetini gösteriyor .
basın toplantısında çok çarpıcı mesajlar veren teknik direktörümüz.

en çarpıcısı şu oldu şu ana kadar gözüme çarpan savunmasında.

''Bu kadar dirençli takımlar, başka takımlara neden bu kadar direnmiyorlar diye düşündük''
An itibarı ile mazlum edebiyatı yapan teknik direktör.
"biz sahada ter akıttık, perde arkasında neler oldu bilmiyoruz" diyerek başkanı aziz yıldırım'ı satmıştır.
son bir senedeki bazı söylemleriyle bülent uygun olma yolundadır. çok severdim kendisini adam diye tanımladığım biriydi lakin önce şenol güneş' e aldığı garip tavır, saçma penaltı yorumları şimdi de şu konuşmaları değer kaybettiriyor ona.
denize düşünce yılana sarılmıştır. daha 2 gün önce federasyonda göreve atanan cüneyt tanman'a bel bağlamıştır.
zavallı sıfatını kesinlikle hak etmeyen insan.
yok kendi başarısı sanıyormuş, yok en fazla ankaraspor'u çalıştırabilirmiş.
senin takımın şampiyonlar ligi finalinde oynadı da, biz mi duymadık?
sizi gidi lig 10.ları sizi..
an itibarı ile istifasını vermiştir.

--spoiler--
bir yanlışlık varsa bir an durmam spor camiasından çeker giderim. aykut kocaman.
--spoiler--
küme düşmeyi kabullenmiş gibi görünüyor.
tek dayanağının adalet olduğuna adım gibi emin olduğum adam. bu adama güvenmeyeceğiz de kime güveneceğiz.
alnımızın akıyla 17 de 16 yaptık, çağalayan gibi aktık diyor. bunu kesinlikle alay etmek için söylemiyorum ama neyin kafasını yaşıyor hala, çok merak ediyorum.
"alex'in, gökhan gönül'ün akıttığı ter futbolcularımın verdiği emek ne olacak?" diyor...

trabzonlu selçuğun,egemenin,jaja'nın verdiği emek ne olacak? sizinkiler topçuda trabzonunkiler bostan korkuluğu mu?

edit: eksile ve içinde hisset
''90+3'te iddiası olmayan rakip takımın kalecisi korner atışında gol aramaya bizim kaleye geliyordu'' diyerek süper lig'de örtbas edilen pisliklerden sadece bir tanesini gündeme getirmiştir. hey yavrum hey, bunları görmezsiniz işte siz.
kalp krizinden ölen trabzonsporlulardan bihaber galiba . şikeyle bir takımı şampiyon yapmış ve utanmadan televizyonlara çıkıyor . aslında o da şokta ondan bu durumda sanırım zira aykut hoca mantıklı biridir .
ortada delil varsa cezasyı kabullenen, fakat bir alt ligi ağzına bile almayan, maçları kendi gözlemlediğince basın mensuplarıyla paylaşan, düzgün adam, büyük insan. fenerbahçe seninle gurur dusun, aykut kocaman.