bugün

Büyük kaptan, seni unutmadık. Kalbimizdesin.
Fenerbahçede Alex efsanesinin sonunu getirendir.
iyi topçu kötü antrenör.
bir döne fenerbahçede oynayan eski futbolcu şimdinin teknik direktörü.
Şarkıcı Oğuzhan Koç: Fenerbahçe kampına gitmiştik. Kampa girmek yasak, hocanın gözlerinin içine baktım. 'Hocam nasılsınız?' diyerek selam verdim. Aykut Kocaman, 'Kim aldı sizi içeri?' dedi.*
“Bazı çiçekler bazı topraklarsa olmuyor, hayatın gerçeği bu” diyen ünlü düşünür.
Galatasaraya en az 3 tane şampiyonluk hediye eden şahıs bu adam. Süper finalde hiç unutmam alexi oynatmadığını görünce gsliler daha maçın başında şampiyonluklarına sevinmeye başlamıştı o günü ve bu adamın bize yaşattığı utançları asla unutmam.
Erol buluttan bile daha kötü teknik direktör bu adam.
Fenerbahçeden uzak Allah’a yakın olsun.
görsel
Fenerbahçe'nin efsahsdfasfahsasdas.
Başakşehiri düşürecek canım hocam. Evet.
nedense birden aklıma gelen teknik direktör.
3/0 ile lige başlayan antrenör.
1 ay içinde kovulur.
fenerbahçe’nin başına geçmesine kesin gözüyle bakılan teknik direktör. fenerbahçe camiası bu günleri çok bekledi. hayrını görün. *
italya ya 1-0 falan yenilir isviçre ve galler ile berabere falan kalırdık yine elenirdik.
Al hocam şu takımın anahtarını yönet aslında bu turnuvadaki takımların oyunu tam aykut hocaya göre çoğu maç (bazıları hariç) az gollü bitiyor ama sonuçta euro 2020 yine hüsran oldu.
yetiş ya aykut yetiş ya kocaman. çağırmazdım acil olmasa...
tanım: acilen milli takımın başına geçmesi gereken tam bir turnuva hocası.
Başakcity'nin başında 2020-21 sezonunu 7 haftalık bir yenilmezlik serisi ile tamamlayarak Başakcity'i ligde tutmuş teknik traktör.

Paşa, Rize ve Erzurum deplasmanlarından galibiyetle döndü, Sivas deplasmanından ise bir puan kopardı. Evinde Ankaragücü'nü yendi, Kayseri ve Alanya ile berabere kaldı.

Başakcity kariyerine Galatasaray deplasmanı ile başlayan Aykut kocaman, şu zamana kadar 19 maçta 6 galibiyet, 6 beraberlik ve 7 yenilgi aldı.
Fazla otto rehagel izlemiş dandik hoca.
ligin en kötü hocası.
fenerbahçe'de alex de souza yı yedek bırakıyordu, başakşehir de edin visca ya aynısını yapıyor. tam bir kanser.
Konya gibi parasız ve leş bir takımı 15-16 sezonunda lig 3.sü yapmıştır. Ertesi sezon yine konyasporla ziraat türkiye kupasını kazanmıştır.

iyi futbol oynatmaz ama başarılı oluyor bu adam. iyi futbol isteyen yallah gasperini'nin atalantasını izlesin.

Ayrıca ölmeden önce Diego simeone ile aykut kocamanın takımlarının karşılaşmasını çok istiyorum. Maç 0 isabetli şutla tamamlanır heralde.
başakşehir' de üst üste 4. maçını da yenik tamamlamıştır.
tam fenere yakışan vasat. tekrar geri gelse ne güzel olur.
Puan göremeden gidecek ibb'den. yazık.