bugün

Bu tarz benim de gördüğüm saf güzellikte bir hatun.

Bir insan bu kadar mı doğal olur arkadaş aşık oldum valla. O gözler o dudaklar o bakış...
kendisiyle aynı lisede okumuş olduğum bu tarz benim yarışmacısı. kendisini okulda da beğenirdim hemcinsi olarak. yüzünü gerçekten saf ve güzel buluyorum hala. olumlu eleştirilerim bu kadardı, çünkü kendisi hakkında yapılabilecek başka olumlu bir eleştiri ne yazık ki yok. kızımızın lise zamanlarına değinmek istiyorum biraz. pek sevilen bir tip olduğunu söyleyemem. pek çok kişi tarafından, o saf masum yüzüne rağmen itici bulunurdu. o güzelliğine rağmen, karakterin, kafa yapısının nasıl bir itici güç oluşturduğunun da bir kanıtıdır bu. okul öğretmenlerinden ikisi hakkında dedikodu çıkardığı için disiplinlere kadar gitmiş bir insandır kendisi. pis bir liseydi bizimkisi ama öğretmenlere saygısızlık çok fazla yapılan bir şey değil. bu şekilde davranışlarla ilgi çekmeye çalışıyordu sanırım. okuldan sonra, klipleri yarışmalar derken güzelliğini kullanarak bir yerlere gelmeye çalıştı kızımız. saygı duyuyorum sonuna kadar. modellik yapabilecek fiziksel özelliğe sahip bence çünkü. ancak yarışmaya sırf onun için bakıyorum ve tanıyorum okulum ve kendim adıma. aynı okulun aynı döneminden mezun olduğum, sesi soluğu pek çıkmayan, tabiri caizse pek iplenmeyen aygün'e bakıyorum ki çirkefleşmiş, havalara girmiş. daha dünkü bok diye tabir edebileceğimiz bu tatlı kızımızın, içinde bastırılmış bir eziklik kompleksi olduğunu düşünüyorum yaptığı yorumlar, tavırları. programdaki kızlardan birine yaptığı selülit yorumu da kalitesini gözler önüne serdi zaten. insanların fiziksel özelliklerini beğenmeyebilirsiniz, güzel/yakışıklı bulmayabilirsiniz fakat alay etmek "göz zevkimi bozdun" gibi onur kırıcı kalitesiz, basit cümleler kullanmak hiç hoş değil. polemik yaratarak, kendini övüp beğenerek diğer insanları yerin dibine sokmaya çalışarak, çirkeflik yaparak göz önüne gelmek kolaydır. ancak efendilik, hoşgörü ve kalite her zaman kazandırır. yazık diyorum sadece, o güzelliğine yazık.

"benim öyle selülitim olsa sokağa çıkmazdım" demek ne kadar kalitesiz basit bir söylem yahu. ayıp yani. benim o kadar boş bir beynim olsaydı ben ağzımı açmazdım ama boş teneke çok ses çıkarıyor işte.
hayatımda bu kadar masum görünümlü, cahil ve itici bir kadın görmedim. bir de sesi var cıyak cıyak. allah düşmanımın başina vermesin. ha birde yapmacıklıkta bir marka olur.
beykent üniversitesi'nde tv haberciliği ve programcılığı bölümü 3. sınıf. bir bölüm "homofis" dizisinde oynadı. perfect models of turkey 2014 türkiye 2.si. mint akademi de oyunculuk eğitimi alıyor. şuan show tv de bu tarz benim yarışmasındadır kendisi. programda bütün yarışmacılarla kavga etmeseyle meşhurdur. jüri bile artık tahammül edemiyor. cemil ipekçi'ye kaç kere terbiyesizlik etmiştir. iki haftadır son ikiye kaldı ve elenmedi.
güzel ve bir o kadar cahil kadin, tatli biseye benziyor, dizi teklifi icin cirpiniyor oralarda belli.
bu tarz benimde çok üstüne gidiyorlardı bu kadının. ama kendisi de biraz sinir bozucuydu Allah affetsin.
Aklı olan erkek hatta insan bu saatten sonra kendisiyle muhatap olmaz.

Önce kendisi çok namusluymuş gibi instagramda açık saçık fotolar paylaşan kızlara hakaret etmiş

görsel

Sonra kudurukluğu geçmemiş olacak ki hakan sabancıya acizce yürüdüğü mesajları ifşa etmiş

görsel

Keşke hakkında bu yaptıklarından dolayı soruşturma açılsa ve ceza alsa ama nerdee aksine kötü de olsa reklamını yapmıştır keko bi zengin buna kancayı takar. Sonu da yeliz yeşilmen gibi olur bu zekayla.
Önden

görsel

Arkadan

görsel
* vermektedir *
tamam yapmış bir cahillik de sabahtan beri bu kızın arkalı önlü fotokopisini görmek zorunda mıyız biz. Ye-ter.

t: cırtlak sesli bi oyuncumsu.
Hakan sabancı beni yatağa atmak istedi fakat türk kızlarının yüzde 90'ı o yatağa atlayacakken ben reddettim. Sabancı olduğunu da sonradan öğrendim başta yüz vermedim diye sallayan komik kadın. izlerken komik de kendisi de merve boluğur gibi tedavi görmeli bir akıl hastanesinde. Bir de yaptıkları çok anormal değilmiş gibi eleştirenleri tehdit ediyor. Bacım gençsin güzelsin ama ruh halin sıkıntılı belliki doğuştan mizacın böyle bas parayı al terapiyi bunlarla uğraşma. Yoksa 40'ından sonra gamze özçelik gibi türban takıp kuyu açtırırsın.
(bkz: türk kadını)
Regl olduğu için oruç tutamadığını açıklamıştır.
Twitter hesabı açmıştır

görsel
Hakan Sabancı'ya şöyle demiş: Seninle tanışmam sayesinde 628 bin TL kazandım, bence artık birbirimizin hayatındaki görev burada son bulmakta demiş.

https://tr.sputniknews.co...n-sabanciya-veda-mektubu/
1 haftada 6.825 cv okudum demiş. 1 hafta 7 gün, 1 gün 24 saat. 1 saat 60 dk. Yani özetle 1 hafta 10.080 dk.

10.080/6.825= 1,4 dk yapıyor.

Yani hiç yemek yemeden, uyumadan sadece bu işle ugrassa bile her mail için ortalama 1.5 dk ayırması gerekli ki cv değerlendirmek için mümkün değil.
abla bak çok yanlış kayaya çattın tamam mı? dostum oberst aygün hanımın oyununu işte böyle bozar tamam mı?
açıklamayı yayınlaması bence biraz ergence ve kıroca ya.
show bence.
gereksiz sisirilmis bir balon.
oysaki sana, senin o melek gibi masum yüzüne güvenmişti bu insanlar aygün, sana inanmıştı. hala sevgi denen aşk denen bir şey var ve parayla ölçülemez demişti. senin gözyaşlarına anlattığın içten konuşmalarını dinledikçe belki de biz yanılıyoruz, bu kızı kandırmışlar, para için değil aşık olduğu için sabancı ile sevgili oldu diye düşünmüştü. para için değil aşık olduğu için sabancı ile sevgili olmuştu ama sen ne yaptın? kadınlara zaten inancını kaybetmiş bir topluluğa bir darbe de sen vurdun, gerçekten çok yazık...

not: şaka bir yana konuya çok vakıf değilim ancak kızın eskort pazarlığı ifşa olmuş.

https://www.mynet.com/hak...tu-yolda-336179-mymagazin
pazarlık yazışmaları ifşa olmuş.

https://www.mynet.com/hak...tu-yolda-336179-mymagazin
Akıl sağlığı bozuk bir kadının ne kadar tehlikeli olabileceğini göstermektedir

görsel

Kendisi aylardır tacizin alasını yapıyor üstüne tüm milletine küfrediyor ama hâlâ mağduru oynayabiliyor başına bişey de gelmiyor m.
Duş Alırken Çıplak Videosunu Paylaşmış.

https://onedio.com/haber/...videosunu-paylasti-983847
Birtek heyet raporuna ihtiyacı var tertemiz sıyırmış.
Hakan sabancı nın aldığı uzaklaştırma kararını birden fazla kez ihlal ettiği için 3 gün tazyik hapsi cezası alarak cezaevine gönderilmiş. Tekrarı olursa cezası 15 gün olacak.
Sonra da millet eskort deyince zırlıyor

görsel
görsel
görsel