bugün

eksiyi basmadan söyleyim, sözüm konusu geçen erkeklere. yahu bir insan evladı ayda bir dişlerini fırçalar mı hiç? ama yok ''sevgilimmm, hadi sevişelimm'' dese bir kız, atlaya-zıplaya koşacaklar taa fizan'a kadar. yalan mı?
hadi donunuzu yıkanmadan yıkanmaya değiştiriyorsunuz bana ne de; dişler ya, 3-4 öğün yemek yiyorsunuz, sigara-alkol vs. oralara hiç girmiyorum, fakat ille de dişler ille de dişler. sonra da diyorsunuz ki ''vay efendim kızlar beni niye öpmüyor''. öpmez tabii, niye öpsün ki?
agizlari kokan insan toplulugu.
maçlara 1-0 yenik başlayan, rahatsız edici erkeklerdir.
(bkz: fırça da arkadaştan ödünç)
ilk görüşte çok zegin olduğu kanısına varılabilir çünkü dişler fırçalanmadığından sapsarı olmuştur altın diş kaplatmış sanılabılır.
evlidir yada sevgilisi yoktur bu erkeğin.
halbuki gayet temiz pak türk erkeklerimiz vardır. *
sigara içen insanla pek bir farkı yoktur. ikisinin de ağzı leş gibi kokar.

(bkz: içmeyin lan şu zıkkımı)
temiz pak türk erkekleri olduğu gibi ayda ir dış fırçalayan türk erkeği yine de insaflı sayılır.
(bkz: diş fırçası görmemiş türk erkekleri)
(bkz: bunu yapan bunu da yaptı)
(bkz: ayda bir banyo yapan türk erkekleri)
ayda bir toplum hayatına dahil olan erkeklerdir. bu sürenin uzatılması konusunda çalışmalar devam etmektedir. ancak 7 çok geçtir. çocuğun ağzına diş gelmeden eve fırça gelmelidir ki gözü alışsın yavrucağın. ilerde fırçaya koltuk değneği muamelesi yapmasın.
yakında kalp krizi geçirecek olan adamdır.
(bkz: öö midem bulandı)
(bkz: azından mı öpememiş)
geçen hafta işyerine çırak oryantasyonu için gelen çırak adayı gençlerin, haftada 1 dişlerini fırçaladığını öğrenen ama saçlarını özenle jölelediğini gören biri için şaşırılmayacak bir örnektir.
yılda bir yıkanmaya çalışan kürt veya pilavı elle yiyen arap varken, pisliği tartışılmaya bile değmeyecek olan türk erkeğidir.
'Acaba bunların eşleride dişlerini fırçalamayan iğrençlikler mi?' diye sorulması muhtemel leş,öpülmemesi gerekilen erkekler.
dişlerin dibindeki yosunsal kalıntılar karşıdaki insanı dehşete sokabilecek durum.
muhtemelen 'rus kızları bizi böyle seviyor siz gidin onlar gelsin' tarzında cevaplayacak erkeklerdir. kaç kere rus kızla öpüşmüş orasıda tartışılır.
hayalime dahi giremeyecek erkeklerdir.
hayallerimi süsleyen erkek modelidir.
artık kendilerince (bilmiyorum tükrük salgıları mı değişiyor) bi temizleme çeşidi geliştiren kişiler, evet renkleri daima sarı ama diş arasında kalan artıklar zaman zaman değişiyor hatta yok olduğu bile oluyor...
dişlerini altına benzetmek isteyen erkeklerdir.
diş hekimlerinin en sevdiği insan tipidir.
öpecek bir sevgilisi yoktur. varsa da öpüşme ilişkisinin bir parçası değildir. iğrençtir de ayrıca.
Kol kılıyla dolaşan kezbanlara dert olan erkektir.

24 gün oldu.
aydan aya update olan kızlarımızın ölene kadar yaşayamadığı orgazmı sahte olarak oynamasından yeğ olan durum.

günde en az iki kez gençler. tel kullananlar benim gibi sayıyı 3-4 e çıkarırsa iyi olur.

edit: eksileyen türk kızlarımıza ve dişlerini fırçalamayan mahluklara selam eder, g*tlerinizden giberim.
bacaklarını yazdan yaza alan kızla eşdeğerdir.