bugün

Ayda 7000 tl maaş almasına rağmen mutsuz olan kişinin durumudur.

Ulan ayda 7000 tl alıyorsun ye iç zik işte.

Ne bu mutsuzluk?

Ah ah o para bende olacaktı var ya..

Sinirlendim bak.
http://www.youtube.com/watch?v=5HjvHbZE3zw *

birçok şey para olabilir ama her şey değildir.
istediği terfiyi ve zammı alamamıştır.
Bir mürşidi kamil bulmalıdır.
Sevgisizdir,kendini yalnız hissediyodur.
normal bir insandır. 7000 tl'nin son kuruşuna kadar hayvan gibi çalıştığı için alışverişler tatmin etmiyordur ya da 7 çocukludur.
arjantinlidir. dk finalini kaybetmek en fakir duygular doğurur.
Katiksiz salaktir. 7bin lira lan bu. Parayla saadet olmaz yesilcamda kaldi artik.
yalnızdır.

hatta bu kişi benim eski müdürümdü. kesinlikle o adamdı. bu kadar asosyal, yalnız bir adam ben hayatım boyunca görmedim gerçekten. aldığı parayı ne yaptığını çok merak ediyorum bu yüzden. görülse sokakta artistin önde gideni, hareketleri. ama gel gör ki bir muhabbetimizde "haftasonları ne yapıyorsun patron" dediğimde "iş yerine gidiyorum. arkadaşım yok. vakit geçirmek için iş yerine geliyorum bende" demiştir. höh dedim mına koyim ya. bu kadar olamaz arkadaş. 98 milyon nüfuslu istanbul'da nasıl arkadaşın yok be adam.
sevgisizdir. hayatında onu mutlu edecek hiçbirşeyi kalmamıştır. odaklanabileceği bir kişi, nesneden yoksundur. günümüz şartlarında eğer peşinizi bırakmayan amansız bir hastalığınız yoksa, 7 bin TL mutlu olmak için gayette yeterli bir rakamdır.
günlük 233 lira almasına rağmen mutsuz olan hıyardır. o paraya 1 hafta eşek gibi çalışan milyonlarca insan var ulan it. para mutluluk getirmezmiş geçiniz!
Mutsuzluğu parayla ölçen kişinin üzüntüyle karşılayacağı kişidir.
Bin çeşit nedeni olabilir.
1 - sevdiğini kaybetmiştir.
2 - hedefine ulasamamistir.
parayla saadete erişememiştir.
para mutluluk getirmez, ama bir ferrari icinde aglamayi tercih ederim.
Para derdi olmayanın bir yerde anlayacağı, geçim sıkıntısı yaşayanın ise küfür edeceği adamdır.
parayla satın alabildiğin şeyin vereceği mutluluk daha iyisi çıkana kadardır.
Çok çalışıyordur parayı kendine harcayacak zamanı yoktur gezmeye yemeye eğlenmeye zamanı yoktur sadece pazar gün izni vardır ve mutsuzdur.
5000 tl kira oduyordur.
işinden eşinden mutsuzdur belki de inandığı değerler sarsılmıştır. hastalık var belki de ona da bir hastalık uğramıştır.
Sevdiği kadın başkasınındır.
para her şey değildir en başta da bi insanın mutluluğu...
Mutluluğu parayla bağdaştırdığı süre boyunca daha çok üzülecek olan kişi.
Asgari ucretin 10.000 lira oldugu 1981 yilinda yasayan kişidir.
Açgözlü olmak, doymak bilmemektir. Bunu bizim mahalledeki Makbule Teyze ye söylesin cesareti varsa...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar