bugün

ya aşırı midesiz ya da çok seven bir adamın yapacağı iş.

bana kalsa ayakları çirkinleri idam edelim.
zor iştir.

elleri de çirkinse çöpe atılacak kadındır.

edit: iki tane eli ayağı çirkin kız eksilemiş dostlar.
(bkz: nefes alsın yeter)
zor zanaat, kokmasın da yine çirkin olması bir nebze daha iyidir, denilebilecek durum.
fetişi olanlar için sorun olabilecek eylemdir. bense kendi ayaklarım güzel olsun isterim,karşı tarafınkinden banane,düşman mı ki ayağa bakayım swh
Ayak fetişi beyanıdır. geç bu ayakları !
heryeri yontma taş gibi olan muhteşem erkeklerin katlanamadıkları olaydır. "ayy o ne öyle ayağı çirkin adınla segili mi olunur. öğğk." tepkisiyle kendilerini davut heykeli zannederler. *
ayak fantezisi yönünden olayı eksik bırakabilir, ama hayat bu, olabilir yine de.

(bkz: gönül ferman dinlemiyor)
erkeğin büyük fedakarlıklarından olacaktır.
çok hoş bişey olmasa gerek. ben dayanamam çirkin ayaklı erkeğe de kadına da lan.
Arada bir tuzağa düştüğüm bir durum.
Kime göre güzel kime göre çirkin sorusu burada da devreye girer.

Benim güzel bulduğum hoşlaştığım sevebildiğim bir hanım efendinin ayağı bana hoş gelebilir.

Fakat bu Bir başkasının da beğenisine hitap edeceği anlamına gelmez.
Midesizliktir.
hayır midesizlik değildir. ama eğer fetişistseniz gerçekten ilişkinizi etkileyebileceğini düşünüyorum. çünkü sizin için itici olacaktır. aslında bu sıradan bir durumdur. nasıl ki kadınlar erkeklerin çirkin bir uzuvu yüzünden onları çekici bulmuyorsa aynı şey erkekler için de geçerlidir. mesela kadınların elleri çirkin erkekleri itici bulduğunu biliyoruz. burada insanlara ilk başta garip gelen şey bunun pek de önemsenmeyen bir uzuv olan ayak olmasıdır. hatta bazı bilgisizler bunu sapıklık olarak bile değerlendiriyor. ama işte o mevzu öyle değil.