bugün

seksi olmadıklarını düşünüp depresyona girebiliteleri yüksek bayanlardır. ya da estetik operasyonlarla mutlaka ordan yağ aldırmak gibi planları olabilitesi yüksek bayanlardır.
"güzel ayaklı ünlü kadınlar" listesinin dışında kalan bayanlardır.
(bkz: boru bacak)
genelde seksi olmazlar.
erkekler o kadar mükemmeldir ki, bu kalın ayak bilekli, koca kıçlı, şişman bayanlarımızı itin götüne sokup çıkarırlar.

aynaya baktıkları o şey; son derece kılsız, seksi, kaslı hatta adonis kası kaydırak derinliğinde olmuş bir erkektir sonuçta! mis gibi traş köpüğü kokarlar, saçları kepeksizdir, hep dışarı boşalırlar, ayaklarının üstlerinde dikenli telimsi kara kara kıllar yoktur da zaten!

ah o ayak bileği kalın kızcağızımız yok mudur, ah...
bakire değildir genellemesi yapacaksın diye güzel kelimeler hazırladım ki umduğum yazarın başlığı çıkmadı.
(bkz: deve tabanı)
edit: develer tepinir çiçek böcek ezilir.
hormonların fazla salgılanmasıyla ilgilidir. Biraz kilo vererek düzeltebilir. Ancak çok zayıf ve ayak bileği vücuduna göre kalınsa bacak kası yapıp orantılayabilir.
türk hükümdarı cengiz han'ın tercih ettiği kadınlardır. zira ayak bileği kalın olan kadınlar hamile kaldıklarında vücutlarındaki yükü daha iyi taşıyabilir, taşıma kolaylaşınca nüfusa daha çok katkıda bulunabilirlermiş.
kilolu kadınlardır. ayaklarını yalamamanız önerilir.
Ayaklarının üstünde sağlam durmalarıyla ilintili olabilir.
ne çırpı gibi ince ne de odun gibi kalın olmalı.

her şey kararında iyidir, güzeldir.

seksi durmayan bir çift ayak bileğine sahip bayandır.
genetiğine küfretmesi gereken kadındır, kendisi adına üzüldüğümü belirtmek isterim.
teknik değillerdir.
kuzeyde yaşarlar ve genelde boyları 1.80 üzeri olur.
Coh da güzeldir peh de güzeldir!
Benimdir. Çok şükür ki ayağım var. Barışık olun arkadaşlar.
kısa pantolon ve vans kombinini yapmaması gereken bayanlardır.
çite koşmak için bire birdir.
(bkz: 3b kuralı)

boyun, bel ve bilek inceligini esas alan kuraldır.

bilekleri kalin olan bayanlara da haksizlik edilmemeli. cok guzel olan kalin bilekli bayanlar da vardir. ancak bilek inceligi cekiciligi arttirir.
Roberto carlos, evet.
Sıfır çekicilik demektir.
Tanıyorum.. Dar pantolon giydiği an hele onun bileklerini katlarsa retinanız yanabilir arkadaşlar. Örnek benim üst bacaklarım kalın ama bileklerim incecik. Onun değil! Ve cidden yazık ya. Böyle dikdörtgen bacak..
Benim kemiklerim iri .s.s.s
aynı zamanda dolgun bacaklara da sahip olan bayanlardır. çırpı gibi bacaklara tercih edilir.