bugün

amerika ve rusya'nın birbirleri ile atışması sonucu kurguladıkları masal.
http://img334.imageshack....34/120/moon7rm10do8bs.jpg
aya inilmiştr aslında. resimlerden bunu gördüm modül inmiş astronot inmiş. *
+hilmi abi
-eyyy ne var
+inin artık da
-daha da gelmem dağa iniyorum.
masal değil gerçektir. yukardaki linkteki açıklamalardan 3 tanesinin ilk okuyuşta sama olduğu belli oluyor. kim uğraşmışsa yazık.
(bkz: amerikan rüyası)
(bkz: sidik yarışı)
+ anne bu gece bana aya çıkıldı masalını anlatır mısın ?
- tabi oğlum anlatırım.
Sen 50 sene önceli tost makinası ile aya çıktığını iddia et, sene 2017 daha yolladığın uyduları bulama.

Buna inanan da überötesi bir cahildir, ulan aya ayak bassalar dünyayı satıp giderler bunlar, siz halâ neyin kafasındasınız bir de apolloyu müzelik yapmışlar ama makyajı sağlam, yedir yedirebildiğin kadar.
(bkz: ay inanmıyorum)
aya gerçekten ayak basılmıştır. bunun en büyük kanıtı bence eğer öyle olmasaydı önce rusya bu yalanı bozardı. çünkü rusya ile amerika yarış içindeydi. sıradan insan neyse de rusya, yalan olsa böyle bir hikayeye kanıcak kadar saf değildir doğal olarak. kısaca sahte değil gerçektir.
e.t. de mi yalan, 51. bölge de mi yalan, tıransformırs da mı yok amk!

bilim düşmanları sizi!
Güzel masaldır ama bir muhammed ayı ikiye ayırdı masalı değildir.
görsel
şüphelidir. neden?
şimdi dünyanın çekiminden kurtulmak için kullandıkları füzeyi biliyosunuz di mi gökdelen kadar.
yaktığı yakıtı düşünün. dünyalar sarsılıyor. 5 km öteden izliyolar.
aya gidiyolar. hadi indinizde diyelim. arkadaş o .öt kadar modülle ayın çekimini nasıl yeniyosunuz. dünyanın çekimini gökdelen kadar füze ile yenip havalanıyosunuz ama aydan .öt kadar modülle havalanıyonuz. ayın çekimi dünyadakinin 6 da biri de o kadar küöük füze ile ordan çıkamazsın. en az dünyadaki füzenin 6 da biri kadar olmalı.
aya çıkılmış olabilir neden 50 yıl sonra çıkılmadı sorusunun cevabı artık abd sovyet rusya arasındaki uzay yarışının bitmiş olması çıkılmamışta olabilir sonuçta amerika bu.
görsel

en sonuna da "bi bitmediniz amk" capsi koysalarmış iyiymiş.