bugün

içerdiği her filmde mükemmel görüntüye ulaşabilmiş, dvd-rip ustalarının mekanı olan kaynak. paylaşım programlarını kullanarak film indirenler için bulunmaz bir kaynaktır.
işlerinin gerçekten ehli bu dvd küçültücüler. büyük ihtimalle 700 mb boyutunda, tek cd ye sığacak şekilde küçültürler dvdleri. kalitesi de nice 2 cd lik düzenlemelerden iyidir her nasılsa.
genelde torrentlerini gördüğüm, hakikaten kalitelerinden hiç şüphe duyulmaması gereken ustalar gurubu.
her rip'lediği filmde kalitesini konuşturan dünyanın en güvenilir torrent kullanıcılarından.

imzası axxo ise mübahtır.
unseen, diamond gibi releaserlerin rakibidir.
torrent aleminin ilahı. içinde axxo adı geçen bir torrent tereddütsüz olarak indirilebilir. tüm filmleri bu adreste bulunabilir.
--spoiler--
http://axxo.superfundo.org/
--spoiler--
kişiler değil bir kişidir. http://torrentfreak.com/i...-dvd-ripper-on-bittorrent adresindeki röportaja göre de 2001 yılında 15-16 yaşında olduğuna göre; şu an 21-22 yaşındadır. axxo (#2160685) nun filmini torrentlediyse, film zaten çok başarılıdır. başarısız filmlerinde genelde torrentleri bulunmaz.
(bkz: emeğe saygı)
(bkz: + rep)
yaşayan efsanedir. torrent aleminin kralıdır.
demin başıma gelen garip olayın aktörleriden (eh)

star wars - clone wars un axxo dvdrip'i bugun sunuma açıldı. torrenti gördüğümde henüz 6 saat olmuştu sunulalı ve 8 kişi bitirmişti, bin küsür de leecher vardı işte. ben de hemen yükledim açtım. yaklaşık bi 50-60 kişi %90 lardaydı, ben de kendi kendime "işte bunlar da bitirir ben de ilk yükleyen 500-600 kişiden biri olurum herhalde" diye düşündüm. düşünceye bak, boyum uzuycak sanki ilk 500e girince. neyse. yükleme başladı ama çok yavaş, 8 tane seeder var onlara bağlanamıyorum zaten, 50-60 leecher'a bağlanabildim, saniyede toplam 5-6kb ile falan çekiyorum. neyse bir müddet sonra %90 civarında olanlar da indirmeyi bitirmiş 10-15 tane seeder'a bağlanmıştım. ben de bu sırada %3de falanım, ama bi baktım ki o bitirenlerin yerine %90larda büssürü adam gelmiş, la ne ara bağlandınız yüklemeye başladınız, kaçla yüklüyorsunuz nasıl iş bu diye düşünürken, %5 civarı bir şey yüklenmişti bende de. bi on dakika sonra da seeder sayısı 100leri bulmuştu, ben %6lardayım. 30dk içeri gittim yemek yedim geldim, abbaaoov o da ne, 1700 kişi bitirivermiş, 20000 tane de leecher var. ben de %10dayım. fok balığı gibi kaldım afedersiniz. sonra da interneti jet hızında olanlara özendim, norveclilere, japonlara, kanadalılara.. teheey...
bir nevi eztv bir nevi lol.
son zamanlarda fake ripleri cirit atan ustadır. torrentin sonuna axxo yazarak fake yapıyorlar sadece. biz axxo imzasına o kadar inanıyoruz ki yorumları okumadan indirince bunu yapan axxo olamaz diyoruz ve siteye dönüp yorumlara bakınca gerçeklerle yüzyüze geliyoruz.**
fake torrentlerden mağdur(!) olmuş ve kendi torrentlerine küçük bir not bırakmaya başlamıştır.

--spoiler--
Aman ha, ismimi kullanan elemanlar dolaşıyor, sakın kanmayın...
--spoiler--

Artık bu da bir kara mizahtır. Korsanların da korsanı çıkmış ve essah korsan "aman bunlara aldanmayın" demeye başlamıştır. Yazık sana! Senden iyi korsan yoktu aslında...
http://www.mininova.org/user/axxo

adresinden upload ettiği torrentlere ulaşabilirsiniz.

bu aralar çok sayıda axxo adında yayınlanan fakat fake olan torrent dosyası var piyasada.
mart'tan beri yeni dvd-rip yayınlamamış dvd-ripper.
filmleri başta sona aynı şekilde riplememesinden geliyor bu axxo nun ünü. mesela normal bir rip çi, alır filmi baştan sona düşürür kaliteyi. ve eğer karanlık bir odaya girerse kahramanımız pek bir şey göremeyiz ya da elinde bir kağıtta bir şeyler yazıyorsa aval aval bakarız.

ama axxo karanlık sahneleri, yazılı sahneleri efendim bunun gibi şeyleri ayrı ayrı rip ler. ve axxo nun riplediği filmler bu yüzden kaliteli olur. uzun zamandır 6 buçuk aydır yok piyasada o da ayrı bi mevzu.
riplediği filmleri hiç tereddüt etmeden indirebileceğiniz kişi.
rapidshare linklerine çevrilmiş geniş bir arşivinin şu linkten takip edilebileceği ripper.

http://www.warez-bb.org/v...p?t=3648597&highlight=
türkiye'de bir kardeşi olduğunu unutmaması gereken bir adam. seviyoruz kendisini ailecek.
bu adamı seviyorum, 700 mb'a o görüntü kalitesi gıpta ettim vala...

download edeceğim zaman filmin adının sonunda axxo gördüm mü, tak, anında indiririm. ama bu aralar pek icraatını göremiyorum. torrent sitesinden bakıyorum yeni birşey yok gibi...

olsun be anam, ondan öncekiler de yeter bize...
300mb'lık mkv filmler çıktığından beri adı daha az anılır olmuş, 2000'li yılların başından itibaren popülaritesi tavan yapmış, bunu takiben sahte axxo sürümleri yayılması sebebiyle ününden zarar da görmüş olan efsane divxçi.
torrent arama sitelerinde popüler aramalar kısmında adını kolaylıkla görebileceğiniz kişidir. geçen yıl bir ara uzun bir dönem torrent paylaşmaması sonucu hapse girdiği ya da ölmüş olduğu söylentileri ortaya çıkmıştı.

http://www.chip.com.tr/ko...ali-aXXo-kayip_11870.html
axxo'ysa bas download'a. *
secretmyth ve unseen varken artık popülerliğini yitirmiş release grubu
(bkz: kalite)