bugün

beklenen tarifedir efenim. güzel olmuş.
edit:Rakipsiz 1.000 + 10.000 SMS paketi için KAYIT yazarak 3900'a SMS göndermen yeterli!
yahu insanlar işi gücü bırakıp sms ni atacaklar , iyice şaçmalamaya başladılar.

yapın doğru düzgün bir kampanya halkın anlayabileceği bir biçimde.

zırt pırt kampanya yapılmaz ki...

insanlar takip etmekte zorlanıyor.

türkcell , vodafone da aynı.
işin iyice boku çıkmıştır. 11 bin sms ne lan? nereye atacaksın o kadar sms' i? ama helal olsundur diğer operatörleri geçmiştir avea.
sidik yarışında son noktadır efendim. 11 bin sms nedir?
aveanın müşterilerinden imkansızı istediği kampanyadır
Malum Hattın çekim sorunu oldugu için tutunacak Bir dalı olan kampanya.
liseli ergenlerimizin dahada mala bağlayacaklarının habercisi olan kampanyadır.
abartı bir kampanyadır. manyak mısınız olum bir ayda bu kadar sms kullanılır mı?
fazla sms göz çıkarmaz.
millet , çok konuşanlar (!) için hiç te iyi degildir. bakın anlatayım:

11.000 sms atılacaklar listesinde
30 gün içinde (yuvarlama canım 28 le 31 i felan saymıyorum) bunu bir genç nasıl atabilir?

Şöyleki 11.000 i 30 a böleriz, sonucunda gençlere ortalama ( ortalama diyorum bakın ): günde 367 sms düşüyor . günlük 367 smsinizi doya doya harcayın şimdi.

Dipnot: Üşenmedim hesap yaptım lan.
sadece diğer yönlere bin sms olması kullanışlıdır.ama 11 bin abartılmıştır hayır bikere çok kastım türkçe karakter,uzun uzun açıklamalar ama bin tane sms i geçemedim,sonra içimde kalıyo gitti 4bin sms diye,10bin sms e üzülmek daha da acı.
on bin sms i bitirmişler için idealdir tabii.*
bu kampanyaya üye olup 11 bin sms i dolduran kişinin her sms i 1 dakikada attığı varsayılırsa, bir ayın 7 gün 15 saatini durmaksızın mesaj atarak geçirdiği sonucuna varabiliriz.. (bkz: arka sayfa haberleri)
en çok matematiksel kafa patlatma olayının yaşandığı başlık altı olarak değerlendirebiliriz.
bilgi:

Avea ile ayda sadece 9 TL'ye yurt içi her yöne 1.000, Avea içi 10.000 SMS atıyorsun, Avea ile SMS'e doyuyorsun!

Üstelik paketten faydalanmak için sadece "KAYIT" yazıp 3900'a ücretsiz SMS göndermen yeterli!

Sen de hemen bu benzersiz SMS paketine abone ol sevdiklerinle rahat rahat mesajlaşmanın tadına var!
--
abonelik:

Rakipsiz 1.000 + 10.000 SMS paketi için KAYIT yazarak 3900'a SMS göndermen yeterli!

SMS paketi aboneliğin, hattında 10 TL ve üzeri bakiye bulunduğu takdirde 30. günde otomatik olarak yenilenir. Hattında minimum 10 TL bulunmadığı durumda ise paket ücreti ilk yüklemenden düşülür. Aboneliğini sonlandırmak ya da son satın aldığın paketin dışında başka bir paket almak istersen, öncelikle paketinin iptal edilmesi için IPTAL yazıp, 3900'a SMS göndermen gerekir.

Peki ya bu benzersiz paketi faturasız Avea'lı hatta sahip sevdiklerine hediye edebileceğini biliyor muydun? 1.000 + 10.000 SMS Paketini faturasız hatta sahip bir Avea'lı sevdiğine hediye etmek istersen, "Hediye KAYIT" ve "hediye etmek istediğin kişinin cep telefonu numarasını" (Örnek: "Hediye KAYIT 05XXXXXXXXX") yazıp 3901'e göndermen yeterli. Böylelikle 9 TL* karşılığında Avea'lı sevdiklerine 1.000 + 10.000 SMS paketini hediye ederek, telefon tuşlarının dayanmadığı bu teklifle onları da mest edebilirsin.
--
detaylar:

-Paketten sadece gelir paylaşım ortaklıkları haricinde kalan bireysel faturasız ve faturalı aboneler faydalanabilecektir.
-30 gün içerisinde sadece 1 kez paketten faydalanılabilecektir ve kullanılmayan SMS'ler 30 gün sonunda silinecektir.
-1.000 + 10.000 SMS paketinden faydalanan aboneler aynı anda herhangi başka bir SMS paketinden faydalanamayacaktır.
-Yurt içi Avea yönüne gönderilen SMS'ler öncelikle Avea yönüne sunulan 10.000 SMS'ten düşecektir. Avea yönüne 10.000 SMS'in tüketilmesi durumunda ise 1.000 yurt içi her yöne SMS kapsamında SMS göndreme hakkı bulunduğunda yurt içi Avea yönüne gönderilen SMS'ler, söz konusu 1.000 SMS içerisinden düşülecektir.
-Paket kapsamındaki SMS'ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz.
-Paket kapsamında sunulan toplam 11.000 SMS tüketildiğinde gönderilecek her ek SMS abonelerin mevcut tarifelerindeki SMS fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
-Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket aboneliğinin iptali icin IPTAL yazip, 3900'a SMS gönderilmelidir.
-Paketi kullanmakta olan faturalı aboneler, faturasıza geçiş yaparlarsa paket kapsamında kalan SMS'leri silinir.
-Paketinizde kalan SMS miktarını öğrenmek isterseniz, "Bilgi" yazıp 3900'a ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Paket fiyatı 9 TL

Paket kapsamındaki ücretsiz
her yöne SMS 1.000 SMS

Avea içi SMS 10.000 SMS.
--
ücretlendirme:

Paketten sadece gelir paylaşım ortaklıkları haricinde kalan bireysel faturasız ve faturalı aboneler faydalanabilecektir.30 gün içerisinde sadece 1 kez paketten faydalanılabilecektir ve kullanılmayan SMS'ler 30 gün sonunda silinecektir.1.000 + 10.000 SMS paketinden faydalanan aboneler aynı anda herhangi başka bir SMS paketinden faydalanamayacaktır.Yurt içi Avea yönüne gönderilen SMS'ler öncelikle Avea yönüne sunulan 10.000 SMS'ten düşecektir. Avea yönüne 10.000 SMS'in tüketilmesi durumunda ise 1.000 yurt içi her yöne SMS kapsamında SMS göndreme hakkı bulunduğunda yurt içi Avea yönüne gönderilen SMS'ler, söz konusu 1.000 SMS içerisinden düşülecektir.Paket kapsamındaki SMS'ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz.Paket kapsamında sunulan toplam 11.000 SMS tüketildiğinde gönderilecek her ek SMS abonelerin mevcut tarifelerindeki SMS fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket aboneliğinin iptali icin IPTAL yazip, 3900'a SMS gönderilmelidir.Paketi kullanmakta olan faturalı aboneler, faturasıza geçiş yaparlarsa paket kapsamında kalan SMS'leri silinir.Paketinizde kalan SMS miktarını öğrenmek isterseniz, "Bilgi" yazıp 3900'a ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Paket fiyatı 9 TL

her yöne SMS 1.000 SMS

Avea içi SMS 10.000 SMS
avea'nın yusuf yusuf ettiğini gösteren kampanyadır. eğer bir operatör böyle haltlar karıştırıyorsa kesin bir göt korkusu vardır. bir kaybı olmasa kullanıcılarını sömürmek dururken niye hayırlarına iş yapsın. hem ayrıca kimsenin 1 ayda bunu bitiremeyceğini bildikleri için göz boyuyorlardır efendim.
Bir ay içinde kullanılması word belgesine göre 538,3 sayfa eden ve bir roman kalınlığında olan ve her ay yeni bölümleri yazılmaya devam eden,iletişim sanattır deyip,insanları bir kare içine hapseden,sevgilisi olana gelecekte ideal "Ayda 11bin mesaj çektim o günleri nasıl unutur." dedirtirecek olan kampanya.
"o kadar smsi g.tümüze mi sokcaz?" dedirten kampanyadır, ama her yöne sms olayı iyidir, candır.
radyasyondan ölme sebebidir.
bir haftada 5bin sms bitiren gerizekalılar için sevindirici bir kampanya. şunuda açıkça söylüyorum bu asosyallere çok üzülüyorum. hayatı sadece pc ve telefon olarak görüyorlar. hadi hayırlısı.
artk daha düzgün msj atılabilecektir.
nbr cnm ıymsn bn yrn glcm grsrz.

ne haber canımm iyimisin benn yarınn geleceğim görüşürüz.
ayda en fazla 900-1000 arası sms atan bendeniz için saçma kampanya. gençler sokağa çıkın sevgililerinizle öpüşün,sms falan hikaye.
11000/30=366.66- günde atılacak mesaj sayısı.
ortalama 1 dakikada 1 sms yazılabilse 366 dakika yapar düz hesap. yani 6.1 saat yapar.
günde 8 saatini uyuyarak geçiren bir birey 16 saatin 6 saatini mesaj çekerek geçirir.
bu kadar geri zekalı bir bireyse zaten geri kalan 10 saatte 2 kez 31 çeker, sonra da tv falan izler.
yazık lan, böyle hayatı sikeyim.
hem avea, hem de turkcell kullanıcısı olarak; işleyişinde oluşabilecek sıkıntılarla ikili ilişkilerin sonlanmasına dahi sebep olabilecek kampanyadır.

şimdi efendim öyle ki; avea'nın tarifeleri "uygun" ve "hesaplı" olduğu için tercih edilen bir gsm operatörü idi şahsım tarafından. ancak; son 2 yıldır(yaklaşık olarak) sürekli bir "geçirme" durumu söz konusu adamlarda. ilk önce gprs bağlantısı ile dikkat çekti bu durum. validenin faturalı hattı ile internet bağlantısı kurduğumda yaklaşık 1mb gprs wap bağlantısı karşılığında ve gene yaklaşık olarak 10 lira girdi faturadan götümüze. bir internet cafeye gitsem, 10 saat internete bağlanabilir ve istediğim bilgiye eminim ki daha hızlı ulaşabilirdim. sonrasında kendi faturasız hattımdan beşyüz mesajlık pakete kayıt için benzer bir dangalaklıkla karşılaştım. bu sene içinde yapılan bir değişiklikle bu mesaj paketine 1 ayda, 2 kere kayıt olunabilir bir hale gelmiş paket.

mesaj paketine üye olmak için her ay yaptığım gibi "5yuz" yazıp da bilmemkaç bilmemkaça mesajı gönderdim, 5 dakika geçmesine rağmen bir aksiyon olmayınca gene her ay yaptığım gibi tekrar aynı formatta gönderdim mesajı... sonrasında 39 kontör düşmesi gerekirken(o zamanlar lira falan yoktu daha piyasada), 68 kontörlük bir düşüş yaşamıştık ve hattımıza 1000 tane mesaj yüklenmişti.

ve çok daha garibi bu konularla ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda karşılaşılan tablodur şahsım adına. ilk konu üzerine aradığımda "internet kullanınımı dolayısı ile bu şekilde olmuş" cevabı geldi müşteri temsilcisinden, ikincei konuda da "mesaj paketleri sizin talebinizle yüklenmiş, iadesi mümkün değil." şeklindeki cevap zıvanadan çıkarttı şahsımı. müşteri temsilcilerimin konuşurken içinde bulundukları acelecilik ve biran önce telefonu kapatmak anlamındaki hevesleri de sinir sistemimizin temelini dinamitlemiş durumda hani...

öte yandan misal turkcell'deki tarifemde 10 lira karşılığında heryöne beş bin tane mesaj gönderebildiğimiz bir paket var(beş yüz tanesini anca kullanabiliyoruz ya neyse) ve ücretlendirme olarak avea'dan daha kazık duruyor. ve fakat gene de mesaj paketi taleplerinde bir onaylama mesajı var. "paketi almak istediğinizden emin misiniz?" normlarında. onu cevaplamazsanız mesaj paketine kayıt da olamıyorsunuz. herhangi bir aksaklık yaşadığınızda müşteri hizmetlerini arayınca detaylarıyla beraber bilgilendirmede bulunuyorlar size... pahalı mı? bence değil lan. şebeke problemleri ile, hat kesilmeleri ile uğraşmak daha pahalıya patlıyor genelde ve ankara'nın göbeğinde dahi şebeke problemi yaşayan bir gsm operatörü olarak biliyoruz avea'yı bizler. neyse işte hayırlı olsun.

not: vodafon'luyum.*
avea'nın 11 ayın sultanına özel kampanyası sanırsam. avea kullanmadığım için faydalanamayacağım kampanya.
(bkz: ccc turkcell ccc).