bugün

ateistler için kaçınılmaz son.
(bkz: Revenge is not a valid motive)
zeka sorunu yaşayan birinin yapabileceği eylemdir.

bu arada ateist değilim ama gerçekler bu.
(bkz: bir a master of thoughts klasiği)
eleştirmiyorum. adamın başından geçenleri bilseniz siz de hak verirsiniz.
(bkz: gerçekler acıdır)
(bkz: ağlama ateist melis)
bir ateist olarak hiç dayak yemedim hep fikirlerimi savundum. fikirlerimi insanlara anlatırken herkes de can kulağı ile dinledi * ben mi çok fazla medeni insanlara rastladım acaba ?
herkesin inancı kendinedir. dinim inancım ve görüşüm yüzünden kimse beni darp edemez hoşgürülü olmalıdır insan inancından önce hatta ondan önce insan olmadır.Ve bu yüzden hele inancı yüzünden darp ettiğiniz insana yaptığınız zülme ilk önce tanrı cevap veriri benimle o arasında geçen ilişkiden sanane ilkokul sözüyle bitirmek istiyorum entry mi.!

iki kişi konuşurken 3. ye çok afedersin bok yemek düşer.
(bkz: ateist olduğundan sopalanmasının gereğine)
Evet. Ama Dünya'da değil. O dayağı adama Cehennemde atarlar, durun diye yalvarırsın zebanilere.
(bkz: dogru söze ne denir)
sokak dini, serseri şeriatı, dallama mezhebi, celik çomak tarikatınca mazlum ateiste kesilen racon.

müşrikler ateistlerden nefret eder. e, insanın en azından bir kaç tanrısı olmalı değil mi? en azından bir iki tane yahu.
azınlık olmanın zararlarından meydana gelen durum. ya da demokrasi kültürünü benimseyememiş, bazı kodlarına tıklayınca galeyana gelebilen bir toplumda yaşamanın sonuçlarıdır şeklinde açıklanabilecek durum.

dayak yemek sadece fiziksel anlamda değildir elbette. toplumsal linç kültürümüz bilimle aramıza mesafe koydukça gelişmiş ve gelişmeye de devam etmektedir. çok uzağa gitmeye gerek yok, uludağ sözlükte bile bu tür linç girişimlerini dönem dönem görüyoruz.

kodlar meselesinde kilitleniyor herşey. bu kodlarla hazırlanan böylesi bir toplum kurgusunda linçler artık doğallığı nerdeyse kanıksanmış bir vaka halindedir.

eğitimiyle, kültürüyle, öğretimiyle, medyasıyla bütün bu reaksiyon ve vakalara hazır hale getiriliyoruz. geriye sadece birilerinin o kodların tuşlarına basması kalıyor.

bu ülkede, çok masum gözüken insanların nasıl iki saatte birer vahşi, ilkel, canalıcı yaratıklar haline dönüşebildiklerini ben yaşayarak gördüm. maniplasyon at başı gidiyor.

zebanilerin işini üstlenen, dünyevi zebanileri hepimiz görüyoruz.