bugün

rüyalar alemine daldığınız anda karşılaştığınız durumdur.
zaten maalesef şu an kendisini ancak rüyalarımızda görürüz.
onun gibi bir lider şimdiye kadar ne gelmiştir nede yakın gelecekte gelecektir.
hala rüyanın etkisini yaşayan biri olarak, yaşadığı dönemde yaşayamamış olmaktan dolayı çok üzgünüm.

tabi benim gibi rüyasına girdiği için mutlu olanların yanında, sırf rüyalarına girse bile altına ettirebilecekleri mevcuttur.

ama şahsen ben rüyamda,
atam çok erken gittin. atam eskiden ezbere ne dediğimizi bilmeden söylediğimiz sen kalkta ben yatam sözünün meğer ne kadar doğru olduğunu anladığımız bir dönemde yaşıyoruz.
atam bizlere olan emanetini ne kadar koruyabiliyoruz. o kocaman bir soru işareti sözlerini tekrarlamaktaydım.
rüya işte!
uyanmak istememek.
her "türk"ün en büyük dileği.
(bkz: rüyasında mustafa kemal atatürk ü gören insan)
cuntanın geleceğine işarettir, pek hayra yorulmaz.
bi de (bkz: ihtilam) olunduysa cennete girmeye delalet eder.
hayra alamettir! 10 yıllık uykudan uyanma vakti geldiğine delalettir.
insanın feleğini şaşırtır, aylarca etkisinden kurtulamazsınız. Hayatım boyunca iki kere başıma geldi, ikisi de film gibiydi. Biri seneler önce, diğeri de geçen aylarda oldu. Hala düşündükçe tüylerim diken diken olur.
o şansla milli piyango oynasa tutturur.
Atatürkü rüyada görmek, " rüyaların en güzeline sahip olmak demek" olsa gerektir. Ayrıca büyük bir devlet adamını rüyada görmek bakımından yorumlayacak olursak hayra alamet bir durumdur.
gazi paşamı görüp uyanınca vay be dediğim rüyamdır. rüyamda itilaf devletlerinin askerlerini gemilerini görüp istanbulda hırslı hırslı bu işgal bitecek hepsi defolup gidecekler diyerek yürüdüğünü gördüm. rüyalarada bile milletini vatanını düşünüyorsun be atam sevdan bitmez içimizde asla !
bu gece gördüğüm rüya; şimdi bizim okuldakilere bi p@çlik yapıyorum direk bizim sınıfa dalıyorum benim sıramda oturan bi adam var büyük bi palto giymiş bende o paltonun altına saklanıyorum bizimkiler gelip beni sorunca adam beni satmıyor yok diyor gidiyorlar sonra paltonun içinden çıkıyorum bakıyorum gazi mustafa kemal miş farkında değilim bana gülümsüyor bende gülüyorum şaşırıyorum. Sonra uyandım gerisini hatırlamıyorum. Atam bizi rüyalarda bile koruyor adam gibi adam.
Kabus olur.
Abartilcak bi ruya degildir,uyanmak istememek falan sacma.
güncel Önemli Başlıklar