bugün

entry'ler (203)

vajinaya mayonez sıkmak

sıkılacak onca şey varken tercih edilmemesi gerekendir.

poker night

kesinlikle izlenmesi gereken enfes film.

hayatın fonunda çalınacak şarkılar

kesinlikle think-kaleida.

poker night

kesinlikle izlenmesi gereken enfes film.

yazarların en son para verdiği şey

bir paket kısa kırmızı kapaksız marlboro.

çocukluk yıllarına götüren yiyecekler

peki.
caprisun.

john wick

buram buram karizma kokan bir film. aksiyon patlaması yaşatıyor resmen. ayrıca diğer arkadaşların aksine senaryo hiçte klişe değil gayet özgün. sıkıldığım tek bir dakika dahi yok. olmuş filmdir. izleyiniz.

sparta prag 12 0 galatasaray

(bkz: elalemin derdi götünü mü deldi)

nightcrawler

mükemmel bir oyunculuk. mükemmele yakın bir senaryo ve vasat müzikler. ortalamanın üstünde farklı bir film. izlenmeli.

unutulmaz film replikleri

true detective rust cohle'un ağzından çıkan her cümle bu başlığın altına yazılır. iyisi ben yazmiyim siz gidin bi izleyin.

rasim ozan kütahyalı

beyaz futbolun tadı tuzudur. severim.

yazarların son hakkı kalsa dinleyecekleri şarkı

mad world.

1 şubat 2015 galatasaray bursaspor maçı

bursaspor oynadığı futbolla ligin zevk veren ekiplerinden. zevkli maç olmasını bekliyorum. ayrıca sneijder'dan gol bekliyorum. hayırlısı.

1 şubat 2015 galatasaray bursaspor maçı

bursaspor oynadığı futbolla ligin zevk veren ekiplerinden. zevkli maç olmasını bekliyorum. ayrıca sneijder'dan gol bekliyorum. hayırlısı.

inadına mini etek inadına dekolte giyeceksiniz

ne tatava yaptınız bre cahiller. bütüne bakmak, bu adam bunu söylerken neyi kast etti acaba diye düşünmek aklınızdan hiç geçmedi mi? eleştirmek kolay, yerden yere vurmak zevkli geldi değil mi? peh.

senden adam olmaz diyen baba

kendisi adam olamadığı için bu lafı çocuğuna sarf eden babadır. olmaz olsun.

show tv de ayrı tv8 de ayrı bu tarz benim olması

madem aynı isim aynı formatta yayınlamak sorun yaratmıcaktı acun bu programı neden satın aldı? merak ettim şimdi.

31 ocak 2015 kardemir karabükspor fenerbahçe maçı

zor günler geçiren karabukspor'un galibiyeti için neden olmasın dediğim mac. fenerbahce adına kolay olmayacak gibi. karabuk zor deplasman aga.

yazarlara huzur veren şeyler

baba zula bir sana birde bana şarkısı eşliğinde sigaramı yakıp terasta geçirdiğim dakikalar kadar huzurlusu yok. belki vardır ama şuan aklıma gelmedi. oh mis.

gecenin sessizliğinde yanan soba sesi

uykumu kaçıran ama hiç şikayetçi olmadığım aksine hoşuma giden sestir. bir süre sonra ninniye dönüşürdü. huzur ve güven veren seslere örnektir.