....yuregimde ya$iyor.
(bkz: ataturk olmedi yuregimde yasiyor)
(bkz: bayragi o tasiyor)
"her nefis ölümü tadacaktır." ayeti varken, Allah peygamberin bile insan olduğunu ve mutlaka öleceğini söylemişken, atatürk de bir insan olarak tabi ki ölmüştür.
hiçbir insana kutsallık atfedilemez.
atatürk de ülkesi için çarpışmış, yiğit bir askerdi. *
öldü mü, ismet inönü tarafından öldürüldü mü bilinmiyor..
ama her halükarda öldü.
allah rahmet eylesin.
atatürk öldü. düşünceleri her gencin beyninde büyüyerek yaşıyor..
bazı saçma insanların duyguları sömürme adını dahi ve kahraman bir insanı kullanma şekillerindendir.
(bkz: yüreğimizde yaşıyor)
bal gibi öldü. kendisi de söylemedi mi benim naçiz vücudum bir gün toprak olacaktır diye. kendisi eğer bugün olanları görebilseydi bu derece putlaştırılmasına izin vermezdi.
hurafe bunlar. adam öldü, gömüldü kemikleri bile toz oldu. siz hala ölmedi falan fiskos. bırakın yaaaaaaaa.
şu bir gerçek;atatürk olması gerektiği gibi kahramanca ve tüm vazifelerini yerine getirmiş bir şekilde bu dünyadan edebiyete yol aldı. ancak kemiklerinin dahi toz olduğu söylenmiş olsada aslında bu bir gerçek değil mustafa kemalin bedeni ilaçlarla hala diri tutuluyor. ve fikirleri çalınmaya çalışılan atatürk'ün bedeni düşman ülkeler tarafından çalınmaya çalışılıyor. ama gelgelelim beden olarak ölmüş desekte fikir yönünle hala yaşamaya devam ettiği türklüğün benliğinde yeri doldurulmazda bir boşluk bıraktığı aşikardır.
gül gül öldük lan! bittik, sıçtık gülmekten. n'olmuş n'olmuş? düşman ülkeler çalmaya mı çalışıyormuş? düşman ülkeler ne lan? ilaçlar ne lan? diri diri duran ne? ankara 'ya taşınması için açılan mezarı görünce ben mi kustum yoksa bir düzine subay ile ismet paşa mı? kemal paşa 10 kasım 'dan õnce yola çıktı. mumyalanması için gereken yanılmıyorsam 12 saatlik süre geçirilince de mumyalama başarılı olmadı ve sırf bu konservatif heyecan yüzünden kemal paşa şu anda dahi en ala zombilerden farksız haldedir. kimileri de kabir azabı der mantıklı olarak! (bkz: atatürk ün merhum olduğu gerçeği)
fikirleri, düşünceleri yaşıyor şeklinde devam ettirebilecek söz öbeği.
düşünceleriyle bile yaşayamıyor artık.
Kemalistleri gerçekten desteklediğim nokta.
1935 mason locaları kapandı. Atatürk tam kapatıyordu kendileri kapandı.
1938 ataturk öldürüldü. Ölmedi öldürüldü.

ismet inönünün ilk işi mason localarını açmak oldu.
Bu bir şey anlatıyor.
Atatürk öldü. düşünceleri ölmediydi de onları da öldürdüler.
Atatürk ölmedi gerçek cumhuriyetçiler oldukça da yaşayacaktır.
yüreğimde yaşıyor. uygarlık savaşında bayrağı o taşıyor. her gücü o aşıyor.
tamam. ölmedi.
Atatürk 10 kasım 1938'de öldü. Fikirleri insanlığa miras olarak kaldı.
ben öldü diye biliyorum. amaan vefat etti işte.
kemalistlerin ya bunu ya 10 Kasım anmalarını bırakması gerekiyor.
Atam sen kalk ben yatam diyorlar.
Kalksa, dürzülerin hepsi kaçacak.
anıtkabirdeki kim ?
Ahaha Atatürk yarın mezarında çıksa bu dinciler korkudan frak ceket şapka dolaşırlar.