bugün

onu bunu bilmem de mizahtan anlamadıkları kesindir. bir de bunların bahattin yapan ulusalcı versiyonları vardır
ifadede özgürlük için gezi parkını arşınlayan güruh tarafından eleştiriye uğrayan insanlardır.
nasıl olucak bu işler.

bunları hazmedemiyorsan internete hiç girme amk.
Komik gozukmek icin capsler yapmaya calisan ergen gruplar.
"ismet bana sormadan niye iş yapıyorsun" gibi capslerdir. hani, içinde atatürk'e laf atalım da
sıçsak da komik olur mantığıyla yapılmışlardır. son olarak düşünce özgürlüğü zırt pırt.
kimsenin zoruna gittiği falan yoktur ama bari komik olsalar.
(bkz: şakirtlerin iq seviyeleri)
aslında çok komikler ama koruma kanunundan ötürü kısıtlanıyorlar.

ıq den bilmeyin dostlar.
beyinsizlerin güldüğüdür. bunları ıslatıp ıslatıp sikeceksin. evet.
görsel mesela bir örnek çok komikmiş burdan emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve üç deyince gülüyoruz
edit: ahaha bu da varmış hadi gülelim https://twitter.com/naber...83576776603615233/photo/1
edit2: hız kesmeden eğlenceye devam ediyoruz http://u1310.hizliresim.com/1g/p/tsnur.png
örneklerle de pekiştirdiğimiz üzere gerçekten pek komik gençler kendileri.
piç kurusu değillerdir. ergen de değildirler. hakaret ise hiç ama hiç etmezler.

ama sözlüğe de kızmıyorum ben. yaşlar 19 20, hormonlar her türlü tavan. yaşı geçtim, hormon 60 da da tavansa risk. neyse. adam tutturmuş bi putber zihniyet. sanıyor ki caps yapanlar, capslere gülenler atatürk ü saymıyor, ismet inönü yü sevmiyor. yok öyle birşey.

bu resimler gayet komik olabiliyorlar kanımca. hatta 12 ada'lı caps'e düşünüp düşünüp kahkaha bastığımı bilirim. bu yapılan capsler küçük çapta zihinsel devrimlerdir.

çünkü hepimiz türk olarak zaten atatürk ü seviyoruz. bunu kimseye kanıtlamak zorunda değiliz. sözlükte bu capsleri yapanlara sövünce süper atatürk sever madalyası da almayacak kimse. olaylara nesnel bakmak gerek. ülke, atatürk düşmanlığı yapan yok. varsa kendi bileceği iş, ama yok arkadaş ya. yok. allah dedikleriniz kral gördükleriniz de gayet eliyle yemek yiyen, torun seven, futbol maçları izleyen, evde baksırla dolaşan, akşam tek başına yürüyüş yapmak isteyen, duyguları olan sizler bizler gibi insanlar. canlı varlıklar ya. ne bu kasıntı, ne bu allahlaştırma? bu capslerle onlar yıkılmıştır arkadaş. sanatsal zeminde de bu tavrı tartışırsak ortaya birşeyler çıkar bence. bilinçsizliğin bile bilince üstünlüğü olabilir hatta.

yine tam anlatamadım, yine vatan haini olurum galiba ama bana ne ya. oturup şurada 3-5 güdüğe atatürk ü sevip sevmediğimi izah edemem.
https://pbs.twimg.com/media/BV-i50gCYAAhmAm.jpg

güldün mü gülmedin mi kemalist ?
tayyip'e yapılınca gülüyoruz, siyasi mesajı olmadıktan sonra gülünebilecek caps'lerin sahibi olan piç kurularıdır.
ben orospu çocuğuyum demenin farklı yollarını seçmiş insanlardır.
kutsala saygı duymayı bilmeyenlerdir. sonra allah yok din yalan karikatürü görünce kafa sikmekten geri kalmaz bunlar.
Buna gülenlerin zekası küp şeker kadar yoktur. Evet.
hepsini nazi toplama kamplarına göndermek istediğim piç kuruları.
kompleksli türklerin havasını almaktadırlar helal olsundur. bu tür devlet büyüklerinin peygamberlikten çıkarılması için böyle şeyler şarttır.
Orantısız zeka bu işte.
saygısızlık.net
buda benden olsun ...

görsel
siz tayyip erdeğonla dalga geçerken onlara caps yaparken karikatürlerle makaraya alırken bunlar normal oluyor ama eleştirdiğiniz adamlar onlar yapıyor ulan bizde yapalım deyince karşılık verince bu vatan hainliği oluyor @7 nin söylediği gibi kendi silahı ile vurulunca hemen vıyaklayan insanlarsınız.
allah yok din yalan ile zirveye oynamışların piç dediği insanlardır.
orospu cocuklugudur. net. bunlarin buraya eklenmesi ve tutulmasi, ne demektir?

troll basliklari silinecegine, bunlarla ilgilenilsin!!!
atatürke hakaret içermediği ve gayet de kaliteli espriler döndüğü için tebrik ettiğim kurulardır. ama piç değiller. enayi gibi sizin saldırılarınızı izlemekle yetinmiyorlar sadece.

ha ayrıca koruma kanunu olmasa o zaman daha değişik şeyler olur. kaldırmazsınız.
Tek korkum, bu piç kurularına başka piç kuruları, hz muhammed - hz isa karikatürleriyle falan misilleme yaparlar o olur. Zaten amaçları bu pezevenklerin.