bugün

şerefsizlikte sınır tanımayan, ahlak yoksunu sözlük yazarcıklarıdır. Atatürk'ün kişiliğini, ilkelerini, Atatürkçü düşünceyi, Atatürk inkılaplarını her ne pahasına olursa olsun yaşatacağımız aşikardır. Şüphesiz Atatürk; tarihin şahit olduğu en büyük komutan ve devlet adamlarından biridir. Bunu tüm dünya kabul etmekteyken bazı yobaz sözlük yazarlarının bitmek bilmeyen saldırıları artık gına getirmektedir. atatürkümüzün sosyal yönünü ve karakterini belirleyen islam ahlakından kaynaklanan pek çok özelliği bulunmaktadır.

edit: görüldüğü yerde katli vacip olan 5 yobaz tespit edilmiştir. eksilemeye devam et şakirt kardeşim.
yarası olan kişilerdir. gocunurlar ondan. hırslarını anca burada atıp tutarak geçirirler.
kendisi yerine bir fransız bebesinin doğmuş olmasını istiyordur herhalde.
iğrençtirler döl israfıdırlar efendim.
atatürk'ün(yaşasaydı) gül atacağı yazarlardır.
atatürk'ü tanımayan, tanımak istemeyen vatan hainleriyle birlik olan insancıklar.
(bkz: atatürk ü sevmeyenlerin ölmesinin gerekliliği)
şerefsizdir yada şakirttir.
edit= genç şakirtler ayakta.
Her seyi sorgulamayi bilen, bilmesi gerektigini savunan insandir. atatürk'de herkes gibi hepimiz gibi nihayetinde bir insandi.

onu mükemmellestirmek tapilacak düzeye getirmek, sorgulanamaz sekle bürüyen zavalli bünyelerin, zavalli düsüncelerini de gün be gün görmekteyiz.
http://d1206.hizliresim.com/y/2/7ck50.jpg işte bu adamlardır. insanoğlu'nun başkalaşmış bir versiyonu olan; yobazusinsanus'lardır.

edit = link düzeltildi.
ya hacı, hoca takımındandırlar yada aşırı sol düşünceye sahip şahıslardır.
zeka gericiliği olan kişilerdir.
taşa kafa atan mal poziyonundadır.
sözde her şeyi bilen söze her şeyi sorgulayan aslında bir bok bilmeyen yavşaklardır

atatürk e saldırmanın dayanılmaz hafifliği

ayrıcana, atatürk'e saldırma yavşaklığıdır -utanıyoruz

not, imla.
kötü amaçlı saldırıyorsa ayıp eden yazardır.

hiç bir insan mükemmel değildir ve her insanın hataları olabilir.buna atatürkte dahil.

herkes eleştirilebilir buna cumhurbaşkanları , başbakanlar , geçmişte yaşamış insanlar ve atatürk gibi idol olmuş insanlarda dahil.

ama eleştirirken saygı çerçevesini aşmamak en büyük unsur olmalı , insani değerlere zarar vermeden bir insanı eleştirmek güzel bir erdemdir.

dipnot: bana göre atatürk'in doğruları kadar yanlışlarıda vardır.bu fikrim kimine uyar kimine uymaz.

edit : korunma içgüdüsü

ne arap özentisi şakirt , ne avrupa özentisi aşırı kemalistim.

(bkz: yerli malı haftası)

--spoiler--
Türkiye, cumhuriyet döneminde yeni savaştan çıkmış bir ülke idi. Ellerinde bir şeyleri kalmayan halk yoksulluk içerisinde yaşıyordu. Atatürk, 1923 yılında izmir iktisat Kongresi'ni topladı. Bu kongrede yurdun bağımsızlığının korunması, yerli mallar üretilmesi ve kullanılması kararlaştırıldı. Dönemin başbakanı ismet inönü 12 Aralık 1929 tarihinde T.B.M.M.’de bir konuşma yaptı. Konuşmasında ulusal ekonomi, yerli malı ve tutumlu olma konularını anlattı.
--spoiler--

kaç kemalis yerli malı haftasını kutluyor? kaç kemalist'in ayağında yerli ayakkabı var? kaç kemalist yerli malı ürün giyiyor?

sakın bana "yok kalitesiz vs." muhabbeti yapmayın.alın canlansın ortalık.kemalistlik atatürk fotosu paylaşarak olmaz , en ufağından anlatabildim mi?
nankördürler , bu vatanın topraklarında yaşamayı haketmeyen ne idüğ belirsiz sıfat/sız , adını dahi koyamadığım insan görünümünde uzaylıdırlar.
ne idüğü belirsizlerdir.
genelde pilavlı sohbetlerde beyni yıkanan veya gerici ailelerde büyüyen, mantıktan yoksun, ülkenin emperyal işgale karşı kurtuluş mücadelesini dini mücadele olarak beyinlerine çay sohbeti eşliğinde kazınmış şakirt yazar tayfası.
bu toprakların çocuğu değildir. daha doğrusu ne çocuğu olduğu muammadır.
(bkz: sözlükteki değerliler)
liboşlardır.
Tarihi olayları, kişileri o zamanın şartlarına göre değil de bugünden değerlendiren, yapılmış hatalar varsa da sonucu değerlendiremeyen zihniyetlerdir. Atatürk bir insan, aynı zamanda bir peygamber değil. Hataları olmuş olabilir. Ama sonuçta zor durumdaki, belki herşeyini kaybetme derecesine gelmiş, biran önce dağılmasını bekleyen ülkeler tarafından parsellenmiş bir vatanının, milletin kurtarılmasına öncülük etmiştir. Tabi bunu yalnız yapmamıştır. Ama büyük başarılar elde etmek için çoğunluğa liderlik edecek birilerinin olması gerekir. Bu şartlarda liderlik için istekli olan kişileri kutlamak lazım. Çünkü başarısız da olunabilir ve belki herşeyin sorumlusu olarak gösterilebilirsiniz. Bu risk almaktır. Ve günümüzde böyle bir risk alabilecek bir devlet adamı göremiyorum. O halde Atatürk' e minnettar olmak gerekmiz mi?
balkondan havlayan süs köpekleridir.
hadım edilmesi gereken gereksiz kişilerdir.
müslüman değildir. zira biz müslümanlar kul hakkına girmeyiz.