bugün

atatürk hassasiyeti üzerinden karma kasan dingilleri açığa çıkarmıştır.
atatürk'e küfretmeyi islamın 7. şartı sanar bu mahlukatlar.
ataturke kufredenin anasina sovmek. (bkz: bizde sesimizi ellettik te tecavuze karsiyiz)
Orospu çoçuğununda bir kalitesi vardır da bu apayrı birşeydir.
bulunursa anasının amını tersten görecek insandır.
adı üstünde orospu çocuğu.
(bkz: atatürke saldırmayı demokratlık görmek) (#18707092)
Agir ironi iceren baslik yuksek dozda yazmayiniz. Yan etkiler gorulebilir.
Bir insana kufretmek yanlistir. Insanin ataturk ahmet mehmet muhammed olmasina gerek yok anlatabildim mi?
ağzının ortasına uçan tekme atılmalıdır.
Benimdir.
Bilmem soyle inklabi boyle guzel isleri var.
Beni kandirip hakkimi vermeyen adama, ailemin katili adama kufrederim. Ediyorum.
memleket mikserlerinin; Sağcı-Solcu, Sunni-Alevi, Türk-Kürt söylemlerine ilaveten, özellikle dinci kesimde gördükleri potansiyeli değerlendirerek, literatüre uzun yıllar yapılan çalışmaları neticesinde soktukları ve hedefinin Atatürk'ten ziyade onun gibi düşünenlerin olduğu küfür eyleminde bulunan özel üretim androitlerdir. Bu androitlerin menşei ve son kullanma tarihleri, arkalarındaki etiketlerde yazılıdır. Ayrıca dışarıdan yapılacak tüm yazılım güncellemelerine sistem tamamen kapalı olduğu için yapılacak her türlü çaba sonuçsuz kalacağından, bu androitlerin son kullanım süresinden sonraki hayatlarında muhtemel karşılaşacakları Atatürk'ün, suratlarına tükürmesi ile birlikte imana gelecekleri ve dinde gıybet etmeninde bir cezası olduğunu görecekleri aşikardır. Bazılarının hacklenmesinde işe yarayan program tek komut içermektedir iKRA;

Gözüyle gören, beyniyle düşünen, özgür bir dünya için okumak lazım.
ses telleri götüne kaçmış, dolayısıylada sözlerinin osuruktan farkı olmayan insan (!) türü.
Evinin ortasına rakı sofrası kurup ideolojisini siktiğim orospu çocuğudur kendisi.

Be amına koyduğum evladı be fıtratını karakterini olmayan kişiliğini siktiğim enik yavrusu seni! O orospu anan hangi köpekle sikişti de senin gibi bir çakal peydahladı!
Orospu cocugu oldugu icin dikkate alinmamasi gerekir.
Edit : eksileyin orosspu cocuklari.
Sevmiyo olabilirsin tamam da saygı duyman gerek taşşak kafalı küfür etmek ne !
Erdoğan a küfür eden oruspu çocuğunun kardeşidir.
başlıkta belirtilen sıfata sahiptir. yada cok daha fazlasına.
Doğum yeri zürafa sokaktır. Karaktersiz puşt.
hristiyan kökenli yazarlardır.

ataları yunan ya.

nasıl elinize verdik ama kamaşullahı.
büyük ihtimalle atatürkü dinsiz zanneden kulaktan dolma bilgilerle sövüp sayan maldır.
Tamam o hatali da sende ona kufrederek ayni hatayi yapmis olmuyor musun demek isterdim ama o Turkiye cumhuriyeti kurucusuna kufretmis sen saygisiz birde ogretmen olacak o herife. Vay orospu cocuğu.