bugün

dünyada en nefret ettiğim yavsağın ismi.
Hic sevmedigim bir isimdir. Ilkokul 1de sinifta bu isimle bir cocuk vardi.ondan sanirim.
Türk ismidir. Ne cahil adamsınız.
Piç ismi. Bu isime sahip tanıdığım kişilerde her türlü kolpa ve yalan var.
Bir çeşit ifritin ismi. En yavaş olanının çalıntı ismi. Sistemin açığı ya da açık zannettikleri yerden sızdırdıkları iblis. Çok uğraştırdın ulan bizi gerçekten yani seni buralardan kazımak bu kadar zor olmamalıydı.
Aklımdan defolup gitmesi gerekendir. Çabuk terket burayı çabuk yol al. Tek özelliğin ona ondan çok benzemen. Ve bilmelisin ki ben ondan çok çok nefret ediyorum. Trollugunuz bile aynı sizin.

Aslında evet o ve sen aynı kişisiniz. Sen osun. Sen geçmişte tanıdığım benim hayatımı karartan o adamsın. Aynı pisliksiniz çünkü. Ve dün yani dün akşam senin artık paramparça olmanı istedim ben çok sevgili cinayetim.

Bana asla elini süremeyeceksin. Senden ebediyen kurtulmama az kaldı. Sadece bil bunu. Bil diye söyledim.
A.cık suratlıdır.
Yakışıklı erkek ismi.Şu ana kadar tanıdığïm bütün atakanlar yakışıklıydı.
ismiyle ters olarak şişko tembel birine de ad olabilen isimdir.
benim adım, ataların kanından başka bir anlamı olmalı diye düşünürüm.
Bu ismi taşıyanlar genelde iyi çocuklar oluyor. atacanı alkışlayamam ama severim atakanı.
bu başlığı görünce birden aklıma geliverdi, bizim okulda ''atakan atak'' isminde bir çocuk vardı, dalga geçerdik baya. sanırım babası çocuğun ismini koyarken, türkçede ''ulama'' diye bir ses olayının olduğundan haberdar değilmiş. *
en iddialı isimlerden biridir.

bahar'a takan
pınar'a takan
kumsal'a takan
tamay'a takan

işte böyle bir isimdir atakan.*
(bkz: ata diyorlar durduramıyoruz)
etrafta sağda solda çok fazla duyulmayan,
duyulmamasından hoşnut olunan,
sahibine *** herhangi bir ünlü arabesk fantazi şarkıcısı ya da ünlü bir futbolcu gibi bir adaş bahşetmemiş,
yabancılar tarafından "k" harfi gayet çıkarılamayan,
internet aleminde içinde herhangi bir türkçe karakter barındırmadığı için zorluk çıkarmayan,
bazı kaka insanlarca ata ya kısaltılmış,
atatürk ü andıran,
karizmatik,
iç gıdıklayıcı,
ruh okşayıcı,
gövde gösterici,
güç simgeleyici,
artist,
ismi sorulduğunda hemen şak diye cevap verdirten,
hatunlara "oha çok kuull kızıım" dedirten
-fakat-bu kızlara 40 siki olsa birini vermeyecek bünyelerle bütünleşmiş,
kimi zaman onatakan bunatakan şunatakan gibi gıcık esprileri sahibine duyurarak bir nev'i nazar boncuğunuda donuna iğneleyip,
kendisini gururla taşıma yetisini bulmak için kişiye özel güç sarfettiren,

ismim.
(bkz: nakata)
(bkz: kavak yelleri)
çok güzel bir isim.

edit: bana lise 1'de bir kız aşık olmuştu nan.
"düşünmeden cesurca işe girişen" anlamına da gelen pek bi hoşuma giden bir erkek ismi.
-atasıyla aynı kanı taşıyan.
-bir erkek ismi.