bugün

beşinci nesil yazar arkadaşımız. hoş gelmiş.
bu arada metal müzik falan diyor ama, bakalım çıkartacak ağzındaki baklayı.
beşinci nesil çaylak.
ah sözlük ah, kime anlatayım derdimi. şikayetçiyim entrylerim okunmaz. cena.. hayda bet miyim neyim entry de son yazan adam ben olmuşum. uğursuz muyum karmam 13.
bir gün öleceğim ya sözlük yas tutarım. kim bilir beni, bunun için neden polemiğe gireyim. psikopat derler bana kim bilir. okulum var bacak kadarım her gün sabahlarım, uyurum okulda kimse tınlamaz beni nasıl olsa ah ulan ah.
tenefüsler çok güzeldir ama, karı kızla aram iyi belki bilemiyorum ilginç.

sabah saat 5 olunca bilirim gözlerimden yaşlar akacak. ne mutluluktan ne de bokluktan. uykusuzluktan akacak o yaşlar, acıya alışmışım. neden uyumam gerektiğini bilmeden, sanki tekrar uyanmayacak uyanıpta uyumayacakmışım gibi atarım kendimi yatağa. ama uyanmak güzeldir. her gün uyanırım sözlük ve nescafe mi yudumlarım. 5-6 saatlik uykumu açar bir bardak nescafe ve o an içtiğim kahve kahvelerin en güzelidir.
ne kadar uyuz varsa gider kahve içmeye starbucksa ben her hafta önünden geçerim, en son kahvesini içtiğimde küfür edip bir yerlere fışkırtmıştım sanırım. starbucks yalan en güzeli uyandığınızda içilen nescafe ve kahve dünyası. ulan be sözlük komşu kahvesini de eklemek isterdim ama komşumuz da yok bizim. televizyonda gördüğümüz mizah karakteri hepsi bizim apartmana toplanmış. komşu edineceğimize televizyondan çizgi film izliyoruz. hem tırsmıyoruz hem eğleniyoruz. bayağıdır da south park'a ara verdim bahsetmişken yarın izlemeye yeniden başlayalım sözlük.

benim canım kahve çekti. bir sütlü nescafe yapayım geleyim sözlük. sağlıcakla kal.
gitarı seven yazar. ciddi olarak müziği seviyor. bırakırsa kırıcam ellerini bilsin.
muhabbeti hoş, esprili insan. çok pis gitar çalar. * * * *
(bkz: allah muhammed deyince yobaz olarak etiketlenmek/#5739049)

oha dedirtmiş yazar.*
neymiş efendim başörtüsünün giyinmesinin hiçbir sebebi yokmuş. ee madem öyle, iç çamaşırı da giymeyelim!
uludağsözlük sabahçı yazarlar hikaye ekibi sayesinde tanıdığım, muhabbeti güzel insan.
15 yasinda yasadigi olaylarin kendisinden dinlendigi zaman gülmekten yerlere yatiracak yazardir. Siz gülesiniz diye yazmaz dogrudan yasadigini yazar.

ayrica; tusubasanin kankasidir. tusubasaya cok muz orta yapmisligi bulunmaktadir.
benim jason becker hayranı olmamı takdir ederek jason becker hayranı olduğu izlenimini uyandırmıştır bende.*
paint ile güzel resimler yapan sanatsal yazar.
5. nesil yazar .saat 38 geçio çıkar 3 ü 8 kalır. 5 le 8i çarp 40 yapar...
mükemmel çizim yapan,5.nesil yazar. iyi yürekli,hoş muhabbetli ender kişilerden biri.
interli eski futbolcu. hakan şükür, okan buruk ve emre belözoğlu'nun takım arkadaşıydı. uzakdoğulu.
ninja warrior'da yayınlanan yarışmanın iddialı isimlerinden birisidir.
uludağ sözlük sabahçı yazarlar hikaye ekibi nin en espritüel ve komik yazarlarından olan nesildaş yazarcandır.
çizim yeteneğini kıskandığım yazar. ben de iyi çizerim ama bilgisayarda o kadar mı iyi çizilir nan. uludağ sözlük sabahçı yazarlar ekibinde olmadığı zaman eksikliği hissedilen kişidir, daha çok online olmasını diliyoruz.
dabkeyi biliyor. o zaman müzikten anlıyor.
bir gün bende bir yazar olabilecekmiyim diye düşünürken başlığını görüp imrendiğim ve 5.nesil yazar olduğunu öğrendiğim zat-ı muhterem.yazılarını takip edeceğim japonvari isimli güzel yazar.
abdestin önemini anlatma görevini üstlenmiş yazar.
(#4423117) entrysi ile sabah sabah beni kopartmış yazardır.
ayrıca hikaye ekibinin müdavinlerinden ve sevilen yazarıdır.
(bkz: ku vak vak vak)
kendisini psikopata bağlayıp masum hapy bırthday adlı doğum günü şarkısını trash olarak kayıt yapmaya başlamış olan yazardır. sonu hayır olsundur. *

düdüt: nick altı girince sakinleşip teşekkür etti. * * *
edit: beni tanımlayan güncel entrydir. lütfen takip edin.

uludağ sözlük üzerine; #6958779, #6819228

din, tanrı ve inanç üzerine; #6950176, #6849190, #7001654, #5087538

sanat ve müzik üzerine; #6164158, #6163224, #6951066, #6794255, #7518145, #5731893, #6151398

insanlar üzerine; #6881816, #6582169, #6630293, #6933048, #6958946

aşk üzerine; #1517169

vatan üzerine; #7294042

zaman üzerine; #5732198

fikirler, örnekler üzerine; #7985664
dini bütün, müslüman bir yazar. ismi de nurullah.
(bkz: #6035487)
her insanın ortak noktada kabul ettiği bir olgunun varlığını iddia etmiş yazar.

--spoiler--
bu herkesçe kanıtlanmıştır.
--spoiler--
Nietzsche'nin sadece kitaplarını değil hayatınıda okuması gereken yazar.