bugün

o kadar entry mi okumuşluğuna rağmen, hala mesleğimi bilememiş yazardır. ne gibi işlerin peşindedir. *
üşenmeden entrylerimi tek tek okuyan deli kişilik.* tanrıça, leydi, asil kadın gibi sıfatlar
kullanmasını sever! bir de mühendis olmadığını iddia eder!* he bir de eğitimcilere saygısı büyük..* *
(bkz: göt kılı)
(bkz: #17787861)numaralı entrysi ile alkışımı kazanmış, 7777. özel mesajımın sahibi.*
sözlükteki her bayanın entrylerini tek tek okuyup üşenmeden tek tek hepsine asılan yazardır. bu nası bi psikopatlıktır bu nasıl bi hangisi kısmetimeyse artık anlayışıdır arkadaş. azminden ve inadından dolayı tebrik eder, diğer bayan arkadaşlarla olan diyolağunda başarılar dilerim. I do not want to play a game with you!!!
ağır psikolojik sorunları olan ya da öyle gibi davranan yazar.
agir spamlayan yazar. bu is nerelere varacak acaba onun acisindan, meraklardayim.
şizofrenin teki.

özel mesajla bana laf salatası yapıyor haspam. noldu lan çaylak mı oldun liseli?
bali çekerek bana özel mesaj yollayan yazar.
"36 yasinda sevisiiebilecek bi hatun olmani isterdim,,,

eger degilsen kaybol," bana attığı özel mesaj. aynı havayı solumaktan utanç dymuyorsam, sebebi aynı şehirde olmamam dır. ama aynı dünyayı paylaştığım için lanet edebilirim.
bana özel mesajla soru sorup,cevap verdikten sonra kaybol diyen işsiz ,mal...Bende suç bunun gibi mallara cevap atıyorum...
Bir derdi var ama ne? Attığı mesajlara cevap vermeyince.. Üşenmemiş tanıyanlara sormuş beni.. Ne iş arkadaş ? Neyin peşindesin..
"sen tahsilsiz birine benziyorsun" mesajıyla,az önce mesaj kutuma düşmüş yazar.
gün geçmiyor ki yeni bir insan türüyle karşılaşmayalım.yapacak bir şey yok,sağlık olsun.
(#21535540) öyle deme amk. üzüyorsun.