bugün

çok güzelim lan ben alayaınızındflblkg. tamam lan çıkmasınlar dışarı mışarı biz de çıkmıyoruz zaten çok yakışıklıyız mütevazı da olamayız yani her gün her gün metroda kadın tacizi artık eve kapattırdı bizleri.
benim işte o. insanlar çok garip deyip kabuğuna çekilen kızdır.

edit: ne var lan, olamaz mı yani.
edit2: görmüyorsunuz tabi eksileyin.
kendi içinde sosyal kızımızdır.
bohem takılarak etrafa mesaj veren kız.
(bkz: kadınların çaktırmadan verdiği cinsel mesajlar)
Henüz sosyalleşecek ortamı bulamamış kızdır. Doğru zaman, doğru yer, doğru insanlar gerek ona...
benimdir efendim o. şöyle güzelimdir böyle güzelimdir yoğun ilgiden de çok sıkılırımdır herkes de bana bakıyodur ıyyy üf yhaa asosyal oldum sizin yüzünüzden.
üff şimdi de biri yazdığımı artı oylamış bna mı yzıyo nea yea . diyebilcek potansiyeli olan kızdır.
muhtemelen farklı şehirde bir nişanlısı olan, tek sosyal aktivitesi onunla telde konuşmak olan kızdır. güzelliğini mundar etmektedir.
Sosyal olmaya ihtiyacı olmadığını düşünen, güzelliğiyle her şeyi bir şekilde elde edebileceğini zanneden kızdır. Haklıdır.
"uff yha chock güselim nazar değiyolla bi de oğlanlar yicek beni sapıklar pfff " düşüncesi ile kendini eve hapseden kızdır.
Olmayan kız tipidir. Varsa tanışalım. sea
vallahi de var böyle biri ama adı ben de saklı, ehehe.
yoktur. liseye kadardır o asosyallik lisede aşiftenin biri açar onu.
Asosyal kız yoktur. Kızlar wifi gibidir, şifreyi bilen bağlanır.
counter strike hastası playstation bağımlısı fifa turnuvalarının gediklisidir.

olur mu hiç öyle.
biz asosyal olunca nasıl bize itici diyorlarsa onlar da itici kızlardır. yalakalığın lüzumu yok.
çatlaktır.

bir kadın ne kadar güzelse o kadar çatlaktır.

true story
Şu söz ne kadan da beni tanımlayan bi söz.

"Bir kadın ne kadar güzelse o kadar çatlaktır."

Neden bu kadar manyak olduğumu şimdi anlıyorum...
BENi bul!
sanırım şairin anlatmak istediği benim.
evet güzel olduğumu düşünüyorum. ego derseniz de okey.
Yoktur varsa da kendi haline bakmadan piç erkek arıyordur.
Güzelliği başına beladır. Bu yüzden asosyaldir. 'Kendimden biliyorum' demeliyim yoksa biyerim şişer.
asosyal ve güzel kız
asosyal çirkin kız
sosyal güzel kız
sosyal çirkin kız

hepsinin amk. hepsinin damarlarında bir parça orospuluk var.
tecrübelerimden biliyorum demeden edemeyeceğim.
Dest-i izdivacına talibiz. Guzelligi de o kadar muhim degil. Dugun demesin akraba demesin avm demesin sosyal medya demesin mutlulugu kalabaliklarda ve kalabaliklarin iltifatinda aramasin kafi.
vurduruyordur.