bugün

bu faaliyet gerçekleştirilirken atlanan en önemli nokta şudur -ki zaten amacı da odur bu işin- bu olayın seksi olmasıdır. bu olay seksi değildir. en fazla ensenizden birinin konuşmasıyla sizin içinizi gıdıklamasıdır.

sizlere tavsiyem bu olaydan uyarılma anlamında etkileniyorsanız toplu taşımada arkanızdan para uzatan kişiden etkilenebilirsiniz. o yüzden çıkın dışarıya sosyal hayata karışın. şu camı da açın ahır gibi kokmuş içerisi.
güzeldir severim.
yemek yeme, ağız sesleri, tıkırtı ve sakız çiğneme olayı dayanılmazdır. Gerçekten sinir bozucu.. fakat; fısıltı ve uyku telkini, tap tap vs uykuya dalma konusunda pek yardımcıdır. Uzun zamandır böyle uyuyorum.
Sesli işkence.
Ağız şapırtısı filan insan kaynaklı sesleri ben de sevmem ancak elektrik süpürgesi olsun fön makinesi olsun gerçekten rahatlatıcı ve uyku getiricidir.
Insanlarin rahatlatma adı altında embesilce sesler çıkardığı domuz gibi yemek yediği işkence yöntemi. Kendinizi seviyorsanız dinlemeyin izlemeyin.
en çok sevdiğim tür sakızlı olanları. sonrasında bir şeyler yeme-içme videoları.

dinlerken rahatlatıp uyutuyor.
(bkz: eargasm)
yeni keşfettiğim ve çok rahatlatan videolardır. beyin orgazmı deniyor ama esas orgazma da gidebilir kendinize hakim olmazsanız.
DizzyKitten diye bi yayıncı çok iyi yapıyor denemelisiniz.
hayat çok garip lan.

https://youtu.be/D-2xx4prUPY
Beyinsel orgazm mı demeliyiz ne demeliyiz?
Bazıları ağız şapırdatması olarak algılar bazıları da benim gibi hipnotizeye kapılmış izliyor ve dinliyordur.
Günlük hayatta hışırtı, klavye, şişe seslerine rahatsız olurken saatlerce hatta bazen uykularıma eşlik ederek rahatladığım bu videolar stres bırakmıyor. Sas-asmr favorim.
https://youtu.be/8ykX4nZ3JcE
Misophonia rahatsızları için işkence. Kulaklarımı koparmak istiyorum bu sesleri duyunca.
Yarrak gibi bir olay. Birisi çıkıyor zenci malafatı kadar turşuyu haşırt huşurt diye yiyor, bir diğeri mikrofonu yalıyor oh yeah diyor.

Bi tane asyalı kız koymuşlar avuç kadar surat kavanoz kadar gözlüklü kendini sevimli sanıyor salak salak gülümsüyor.

Hatta sigara içmeli bile varmış aq yorekok izlerken gördüydüm.

Instagram dan ve sosyal medyadan nefret ettim lan sizin bu boktan zevkinizden dolayı.

Daha az önce yine çıktı bi tanesi yeter artık ya.
ruh hastası falan değildir. zararsızdır,kendi halindedir. uyku sorununa çözüm arıyordur.

sakız sesi ve bir şeyler yeme favorim.
özel bazı durumlarda birini izlerken, duyduğunuz ya da gördüğünüz her şey sizin beyninizde ufak karıncalanmalara sebep olabilir. ayak parmaklarınızdan yukarı çıkan ya da ensenizden aşağıyı inip ürpermenize sebep olan bu özel ses, görüntü kaynaklarına asmr deniyor. uykudan önce çok iyi geliyor.
her ne kadar şapur şupur yemek yiyenlerini beğenmesem de, kimi tıkırtılı ses çıkaran veya tatlı tatlı fısıldayanların yaptığı videolar beni benden alıyor.
Bunlari dinleyip rahatlayabilenler uyuyabilenler neyin kafasını yaşıyor acaba?

Acayip rahatsız edici videolar.
Misophonia için işkencedir.
Son zamanlarda kendimi fena kaptırdığım beyinsel orgazm terapisi. Uyku problemi olanlar için oldukça etkili.
mehtap ziyagil tavsiye edilir.
sadece bana özel bir şey olduğunu sanıyordum herkeste etkili olduğunu öğrenince hayal kırıklığına uğramıştım.
Aynı şeyi havada uçuşan ve sadece benim görebildiğimi sandığım şeylerin mikrop değil floater olduğunu öğrenince de yaşadım.
https://www.youtube.com/w...4Xi0&feature=youtu.be
sentetik videoları değil de gerçek hayattaki örnekleri gerçekten hoşuma giden olgu, fenomen.

en çok birlikte ders çalıştığım bir arkadaşım ya da bir soruyu açıklayan bir öğretmen yanımda fısır fısır konuşurken hissederdim bunu, uykum gelirdi resmen.

bu olay bazı insanları ise hiç rahatlatmadığı gibi aksine gıcık ediyor, sinirlendiriyor. o da işin ayrı bir boyutu tabii.
Çok ovulunce ben de bi ara nedir ne değildir merak edip izlemiştim.
Ağzını sapirdata sapirdata yemek yiyen japon karı vardı az daha delirecektim.