bugün

entry'ler (136)

adventure time

Bugün son sezonunu izlediğim yapım hayır hayır başyapıt. Evet büyük ihtimal hakkında uzun bir yazı da yazarım gibime geliyor. Cidden boğazım düğümlendi regular show son sezonu düzgün izlemedim zira son bölüm lerdeki durum hoşuma girmemişti bir gün onunda son sezonu hallederim ama konu o değil. Açın ve izleyin dostlar ama ilk sezon ilk bölümden başlayarak zira macerayı kısa kesmeyin bırakın ilk bölümden son bölüme kadar uzun bir maceraya katılın spoiler verirler korkusuyla hemen son sezona atlama sen istemedikçe sana spoilerda verilmez. Evet başlayın dostlar uzun bir macera var önünüzde yeri gelir güleceğiniz yeri geldiğinde üzüleceğiniz yeri geldiğinde öylece donakalacağanız maceralar var. Ah be sözlük çok üzülüyorum ve bu maceraya ilk defa atılanları kıskanıyorum. Zira benim için macera bitti...

incirlikten abd yi kovmak

Ne güzel olur lan diye düşünmeden edemiyorum.

ülkeniz için ölür müsünüz

Cevabı basit ben suriyeli değilim.

incirlik üssünü kapatırız

Neden böyle bir harekete geçmiyoruz hâlâ çözemedim.

rte nin mücadelesine destek olma şartları

Suriyeliler sınır şehirlerinde kurulan kamplarda yaşayacak. Genç erkek ve kadın olanlar askeri eğitim alacak. Kamp dışına çıkmaya çalışan veya askeri eğitimi reddedenler sınır dışına gönderilecek sınırlar denetlenecek bu kişiler geçmeye çalıştığı takdirde askere vur emri verilecek.

Eğer buna benzer bir şey yapılacak olursa rte yı desteklerim.

Not: Din kardeşi diyenı sikerim savaşı siz başlattınız diyen 10 adet türk sevgilim oldu diyen orospu çocuklarını bu topraklarda istemiyorum yaşlısı ve çocuklar için sorun yok.

fox tv kapatılsın kampanyası

Televizyonu komple kapayalım derim şaka falan değil.

bülent ecevit e yazar kasa atan esnaf

Atmaya kalksa anında fetöcü denilip hapse atılır.

akit gazetesi

Bundan da kötüsü en son haberdir.

tuvaletlerin paralı olması sorunsalı

Sıçmak bile ücretli.

rte nin ekonomiyi batırmasının nedenleri

Şimdi batırıp 2023 de yükselişe geçmek için(!) Yerseniz tabi.

ekonomik krizden çıkış yöntemleri

Çıkış yok.

ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz

Kaybedecek daha ne kaldı?

doların 6 lirayı geçmesi

Hayırlısıyla sene sonuna 10 u geçeriz. Çomarlarda suçu bize atar.

hepimiz aynı gemideyiz diyen çomar

Ah be keşke bunu gemi batarken söylemeseydin...

2050 yılı olası sözlük başlıkları

Jüpiter in Dünya ya ambargosu
Mars ta kebap salonu açılması
Assassin Credd serisinin sona ermesi
Satürn de pavyon açılması
Robotların işçilik dışında pezevenklik ve torbacı tarzı mesleklere yönelmesi
Robot imamların etik olup olmadığı sorunu.

evlenilecek kızın son anda alevi olduğunu öğrenmek

Önemsiz bir olay. hadi gerdeğe.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Elvis Presley - Don't Be Cruel.

gereksiz bir bilgi ver

Okunan gereksiz bilgilerin çoğu kısa sürede unutuluyor tıpkı bunun gibi.

kemal sunal

Sözde din alimi hocaları ile dalga geçtiği için çomar sürüsü tarafından kötülenen büyük oyuncu. Ha şahsen Şener Şen bana göre daha iyi orası ayrı konu...

Biriside hep aynı karakteri oynuyor yeteneksiz falan diye zırvalamış. Sen nasıl bir gerizekalısın be helal olsun. O dönemde çoğu oyuncunun genel olarak belli tiplemelerde oynadığını da bilmez bu mal herif. Kemal Sunal saf karakter tiplemesini benimsedi ve çoğu filmde bu tiplemeyı kullandı. Sizin bu dediğinize bakılırsa Charlie Chaplin de Sarlo karakteri ile birçok filmde karşımıza çıktı.

Mizahina laf edilmesi ise ayrı komik durum. Yav gerizekalı ergen kardeşim sen mizahin zamanla değiştiğini bilmiyorsun herhalde.

psikolojik rahatsızlıkla övünen insan

Farklı olmak isteyen ve farklı olunca havalı olacağını sanan mal bir ergendir. ilerki zamanlarda yaptıklarından utanacak ve bizde bu mallık ları ile dalga geçecez her insan gibi.