bugün

atatürk'ün kemiklerini sızlatan yazarlardan biri. atatürk bu ülkeyi çamaşır makinesi fantezilerini utanmadan sözlükte anlatanlara mı emanet etti?
(bkz: izmirli köpekler istanbul u destekler)

tanım: gsli izmirli.
tipik izmirli özelliklerinin hiçbirini yansıtmayan yazar. izmir takımı tutmaz gider gaassaray'ı falan tutar. chp'li olacağına gider faşist olur.
damarlarında ki asil kan beni okurken çekilmiş sayın yazarın.
böyle olacağını bilseydim yazmazdim, senden ve o asil alyuvarlarından Özür dilerim.

ama şahsım seni çok rahatsız ediyorsa donuz butonu diye birşey var , okumaz , görmezsin olur biter.

kusura bakma başkanlarına nick altında hakaret edip gelip birde kendi nick altında bana hakaret etmeyin de demek ağır ironi olmuş sanırım yada Yaman bir çelişki.

asil olmak ne izmir'li olmak ile nede asil adlı bir nick almak ile oluyor ,pratik sergilemek lazım , tutarlı şekilde .

iyi yazmaları olsun.
tartışma baabin da yazmadım sadece bunlar fikrim .
(#28366902) "kodumun ülkesi"nin milliyetçiliğini yaparak kendisiyle çelişen yazar.
boş boğaz troll.
Abi gerek izmirli olması gerek fenerbahçe düşmanlığı bu adamın kim olduğunu açıklıyorum.

görsel
Şırnaktan bağlanan yazardır.
gelecek sezon maçlara 4 yıldızlı forma ve lukas podolski gibi son dünya kupası şampiyonunda oynamış bir yıldız futbolcuyla çıkacak kulübün taraftarı olan yazardır. selam olsun.
yazar arkadaş küçükken ağır bir ateşli hastalık geçirmiş sanırsam , beyninde kalıcı bir hasar oluşmuş olabilir ?

yoksa bir insan hem futbol yobazi, hem ırkçı , hem Kemalist , hemde troll olamaz.
ciddi bir kimlik bunalımı yaşıyor sanırsam.

ezeli rakibimizin formasina toz bezi diyen bu kendini bilmez mümkün ise metin oktay'in şeref verdiği gs formasını savunmasın.
ağzına gs kelimesi alarak adını kirletmesin.
Futbol ırkçısı yobaz insan biraz saygılı olur ne inanca saygı duyarsın , ne etnik kimliğe nede karşı rakibe .
loto kuponu ile mi doğdun sen ? numunemisin?
(bkz: şamar oğlanı)
zamanında kız kardeşi üzerinden trollük yapmaya çalışıyordu bu Sapık, çok siklememek gerek.

edit: (bkz: sus kız birgül orospusu)
Bir daha ki yem attigi başlıkta dikkat etsin anası, bacısı geçmesin içinde bir daha.
toz bezi ile pek yem olmaz da.

(bkz: trol olmak ayrı it olmak ayrı)
kavram karmaşası olmasın.

Fenerbahçe forması ile toz bezini kıyaslıyor sonra diyor yem attım ?
kardeş seni it ile kiyasladim!
benimki de o hesap Say olur mu ?
sana yem attım pardon kemik !
sözlüğün değerli yazarlarındandır. futbol konusunda yazdıklarını bilmem, ideolojik görüşü hakkında milliyetçi olduğunu düşünmekle beraber bilmiyorum. eşek, yenge, molotof espirileri yapan ırkçılar ile karşılaştırılamaz bile. niye gece gece kötülendi gerçekten anlayamadım.

başta tarihi konular olmak üzere gerçekten bilgili bir yazardır. sözlükte troll oranı bu derece yüksekken kendisinin kötülenmesini doğru bulmuyorum. mükemmel bir yazar olmayabilir fakat sözlüğün kalitesini yükselten yazar olduğu ortadadır.
Biz sana 7.nesil olamazsin demedik?
sadece adam olamazsin dedik ki zerre nasip almadığın ortada !

ergen ergen laf sokarak nereye varmaya çalışıyorsun acaba?
çocukluğuna falan dönmek mi ?
Ben bu yazarı tanıyorum. Acaba dikkat çekmek için daha kaç troll olaya imza atması gerekiyor?
ülkesini seven insandan zarar gelmez, adamın dibi. eğer pkk ya laf attı diye biri bunu eleştircekse o eleştirenin nick altına öyle bi entry girerim ki.
bir klavye delikanlısı yazar daha. fenerbahçe üzerinden saldırıyor insanlara. ama yemezler liseli kardeş. sizin gibileri gördükçe doğaya canlılara olan saygım daha çok artıyor. siz çok yaşayın. bu da nick altına gireceğim ilk ve son entrydir. rastgele.
Renktaş yazar.

(bkz: ****)
Klasik bir "ülkücan"da aradığınız tüm vasıflara sahip yazar. Milliyetçiliği sokak duvarlarına yazan yazar. Ülkücan detected.
Senin bu evlatlık Bebe süt muhabbeti yaptı diye şimdi sen bunu ayar mi sandın?

yemin ediyorum bu 3-5 milliyetçi klişe laf olmasa ne kelime kuracaksiniz merak ediyorum ?
önünüze gelene vatan haini demek ile ne elinize ne geçiyor ? anlamadım !
gören de diyecek, siz ne sik yapıyorsunuz bu memleket için.
önce açında kendi kıçınıza bakın ,sonra sıra gelirse milleti eleştirirsiniz !

işte haddin bu kadar senin , vatan , millet , Sakarya derken gelirsin böyle sözlüklerde futbol trollugu yaparsın.
daha karşı takıma Bile saygın yok bırak insanlara olsun.
Fenerbahçe bayrağına toz bezi diyen " adamsin " ama lafa gelincede saygı beklersin.
küfrün alasını edersin millete ama bana kimse kufretmesin dersin !
şizofreni falanmısın?
bu ne Yaman çelişki ?

tanım : sanırım kendisine kemik atılan bir adet yazar.
kemik bulmuş gibi başka nick altına koştura koştura gittiğine göre.

Edit : kemik toplamaya hala devam ediyor sanırım muptezel kuçu kuçu yancisi arkadaş !
adamdır.
vatan hainleri sevmez çünkü yaraları kanıyor.
kaşar izmirli.
Asil mi buna biyerleriyle gülerler. Silktiğimin malum şehirlisi.
ayarsalak sanırım arkadaş ?

biri bana nasılsın diye bile yazsa Hemen işte ayar eheheheuehu diye beliriyor
ergenmisin sen ?

mizah anlayışın eksi 100 de falan mı ?
http://m.uludagsozluk.com/e/28481733/
mübarek muhafazakâr yazarımız , bu entry üzerine , yaklaşık 2 Saat sonrada tesbih namazı kılamıyorum ancak Teravih kıldım , kandil dualariniz bik bik diye entry girmiş .

(bkz: #28483058)

bir ayağı kerhanede , bir ayağı camide, bir yazar sanırım.
yada ağır şizofreni , başka bir açıklama getiremedim.