bugün

Ulan dızı ızlemeyı sevmem ama bu kıza tam ayar oldum tam haspam tam kezo , dusman basına.
kestane kabuğundan çıkmış ana ne kıllı demiş.
Pisligin özü bokun ici cirkef rezil yaratık insan sureti.
Agzina agzina cakilasi tip. Son zamanlarda biraz yapaylasti sanki ilk bolumlerde daha iyiydi sankim.
(bkz: ciddi ciddi televizyon izleyen insan)
Paçozlukta bir dünya markası olan beybisi. Buradan kendisini öptüm kib bye.
işler güçler dizisinde ayarsız birini oynuyordu burda hem ayarsız hem şirret hem kezban. işler güçlerde seviyordum ama burda saçları da sarıya boyayınca iyice bir çirkinleşti. sevimsiz bir ucubeye dönüştü. he diziyi baştan sona izliyor muyum dersen sabrım hiç bir yerli diziyi sonuna dek izleyebileceğim kadar sorunsuz değil. izlediğim kadarı bile yetiyor. geri kalanını özetlerden çıkartıyorum.
onun hatrına bir dizinin bağımlısı oldum. yok böyle bir hatun ya! manyak bu manyak
içimdeki duyguları hayata tepki olarak sunan karakter.
favorim.
iki hafta öncesine kadar kafasının ortasındaki siyahlık kör ediciydi. bildiğin şahin ile kafasında patinaj cekmişler gibi.
Arada bir denk geldiğinde çingenliğini hayranlıkla izlediğim hatun.
Ortalıkta bal porsuğu gibi dolanan hatun. Her an bir manyaklık yapma potansiyeli var.
şuan, ciddiyim, türkiye'nin televizyon tarihine bakıldığında dahi; aha bu kadından daha iyi bir oyuncu yok. net.

la bu nasıl süper bir çirkeflik, nasıl mükemmel bir cazgırlıktır beybisi ya? nasıl harikulade bir kezban'lıktır bu?! süper!

serenay sarıkaya'ya gidip yılın bilmemnesi ödülü verdiler. bu kız ona bin basar ulan oyunculukta. ayrıca senaryodaki cevvalliği nedeniyle midir nedir hayran kaldım karıya amk. süper bir karakter süper.

o bahar'ı oynayan kadını da nereden buldularsa iğrenç oynuyor. efsun olmasa bu dizi izlenmez ben söyleyeyim. sırf onun üzerine dönüyor bütün rating.

helal olsun cidden. bravo.
verseler bir kaşık suda boğacağım geveze kız.
fox tv de yayınlanan o hayat benim adlı dizideki karakterdir, ama tek cümleyle anlatılabilecek bir karakter değildir kesinlikle.

ben türk dizileri izleyen biri değilim; bi' leyla ile mecnun bilirim, gerisini de reklamını gördüysem *, ama nasıl denk geldi de izlediysem (büyük ihtimalle aaa leyla tepkisiyle başladım) ; efsun beni diziye öyle bir çekti ki bırakamadım.

genelde keremcem ve leyla ile mecnundaki kız-bahar varken candy crush oynayıp, efsun ve annesi varken ekrana kitleniyorum. kelimeleri yanlış kullanması, sonlarına "s" eklemesi falan beni öldürüyor. burada yorumlarda tansiyon çıkaran tip olarak tanımlanmış, ama ben efsun'un konuşmasını, iş karıştırmasını dört gözle bekliyorum.

tamamen kötü de değil, arada şoke eden sevimlilikleri ve yufka yürekli olduğu zamanlar da var. bir bölümde bahar gibi olmaya karar verip sümsük sümsük konuşmaya başlamıştı. o bölüm bana kabus gibi gelmişti mesela.

keşke dizide baharla keremcem'i öldürseler de efsun'u daha çok izleyebilsek.

yine aynı diziden über karakter için; (bkz: sakine) *

hadi canım; si yıııır!
--spoiler--

Beybisi, akademiks, canıms, tatlıms, fizibili, şeeettim, haydi selametnen, tööbe yaarebbim

--spoiler--

işi biliyor amk. Evleneceksen aha böyle zeki kadınla evleneceksin. şu serenay'ın nesini tuttunuz anlamıyorum ya.
Varoş taklidini hakkıyla yerine getiren karakter. Benim jargonumda olmayan kelimeler kullanıyor. Şeytan gibi kadın, favorim.
Kavak yellerindeki su dur.
O hayat benim de cahil gormemis bir karakteri oynamaktadir.
Bir kaşık suda boğulası cinsten.
en asil duyguların insanıdır.
çok seviyorum bu dişlek kevaşeyi.

eyyy senarist! bu kızın başına bi iş gelir de diğer kıza, kardesligi olan oyunculuk yeteneginden yoksun olana, Güzellik edersen çok pis şeederim fizibilini.
izleyip gülmelik karaktertir. egzantirik laf sokmalar felan çok komik ya.
"söyleme şu şarkıyı amk" dedirtmiş karakter.

Diziyi dedem izliyor ben değil.
Alihandır o benim handır ooo şarkısını söyleyerek gülmekten yarmıştır.
söylediği alihandro şarkısının yakinda vine olarak sunulup temsili Kezban olarak yayilacagini sanıyorum.
Yoğurtlu sosun iç ferahlattığını bilen muhteşem insan.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar