bugün

kendini pek matah bir şey zanneder. gerizekalıdır.
(bkz: yazar burada artı oy istiyor)
(bkz: sakin ol şampiyon)

edit: başlığı açanın eksilemesi moda oldu.
eksi oy alınca üzülür. yazıktır kendisine.
(bkz: artı oy verenlerin iyi insan olmaları)
sevinmesi normal olan yazardır. zira bu sözlükte artı oy almak çok zor. kimse kimseye bişe vermiyo. paso eksi basıyolar. eliniz mi yorulur lan, fareden bi tık atın hele.
Ah garibimdir,artı oy aldıklarını disk'e kaydedip kendini lord zannedendir.
gayet normal bir davranış sergileyen yazardır. gündelik hayatta "aslanım benim ya tıpkı senin ibi düşünüyorum", "ulan bu adam süper ya" tarzında sözler duyunca sevinen insan hissiyatından farkı yoktur.

gerizekalılık olan millet tepki gösterecek, yok efendim karmam düşecek diye kıvırmaktır.
çocukluğunu yaşayamamış yazardır..
son kötü oylanan entryleri
artı oy alınca sevinen yazar/#9895149

bu yazar değildir.
niye gerizekalı olsun canım, saçma sapan başlıklar açıp bir de entry giren bazı şahıslar varken bu sözlükte, artı almak bence büyük başarı.
iyi birşeyler peşinde kovaladığının farkına varıp mutlu olan yazardır. Birilerine fikirlerini beğendirmiştir, ufak şeylerle mutlu olmasını bilen kendine güvencini katlayan yazardır. Yolu açık olsun.

(bkz: bırakın koştursun sözlükte efenim)
sözlüğe yeni gelmiş yazardır. bir süre sonra herşeyin sanal olduğunu anlayacak ve artı ya da eskileri umursamayacaktır.
(bkz: adam öldü beyler)
artı almak için yazanlardan mısınız ? yoksa yazdığı için artı alanlardan mısınız ? sorusunu kendisine sorup durandır. şey bence sevimlidir.*
Hayatı sözlük olmuş yazar(!)dır.

Lan içmeye sigaran yok, yemeye ekmeğin yok, artı oy alınca seviniyorsun, zaten bir burada seni adamdan sayıyorlar.

Sende haklısın, sevin bari ne diyelim.
sözlükte yenidir, hoşgelmiştir.
(bkz: ben)
bana ilk artımı kim vermek ister acaba??
her okuyanın itip kaktığı trollerdir.
açik oylaninca sevinçten ağlayan yazardir.
hevesli yeni yazardır.eksi oy alınca bunalıma girenleri de mevcuttur.
Destanyazanadam dır. Benim lan o harbiden. 1 artı oy verenin 1000 yıl....hayır tabiki, ama artı oy daha fazla entry giresini getiriyor insanın. Troll değiliz eksiye çalışmıyoruz neticede.
oylamanın vermiş olduğu sevinci bünyesinde yaşayan yazardır.
(bkz: küçük mutluluklar)