bugün

o sezon finalidir bize fake atıyolardır türkiyede dizi bittiği nerde görülmüş.
Irakta petrol biter arka sokaklar bitmez.
Bu cuma final yapacaktır. Bizzet Kanal D'nin Yayın akışında "Final" yazıyor sezon finali değil.

Zaten beklenen bir şeydi. Çünkü "Beyaz Show"a katıldılar. Bildiğiniz gibi Beyaz Show'a katılan her dizi bitiyor. Ki Özgür Ozan'da bunu espriyle dile getirmişti ve gerçek oldu.
Bir 10 yıl daha devam etseler kimsenin umrunda olmaz.
yani şu sevinenleri anlamak da mümkün değil. abi sanki sadece tek kanal kanal d tek dzsi arka sokaklar da herkes mecburen onu izliyor. beğenmiyorsan izlme kardeşim. şimdi çıkıp da "oloştormoyocok moyoz?" gibi angutça bir cevap da verebilirsin. ama her bölümü sadece kanal d sitesinde 600 700 bin izlenen bir dizi için de sanki sana eziyet ediyorlarmış gibi de tavır takınamazsın.

ya bu milletin bu pervasız ve aptalça yargıda bulnmasını hele hele üstüne düşmeyen konularda atıp tutmasından bıktım. mına kodumun cahilleri.
erken sevinmeyin yakında bunun ön sokaklar versiyonu çekilir .
bitti sandınız ama daha yeni başlıyor aslında. şimdi kanal d ve tv2'de her gün yayınlanacak. belki günde 2 posta. fakat 10 yıl be dile kolay. liseye hazırlanıyordum bunu izlerken, şimdi neredeyse üniversite bitecek.
zum düğmesiyle çok fazla oynayan kameramanın kameraları bozması yüzündendir.

(bkz: arka sokaklar kameramanları)
Arka sokaklar final yapamaz yapması teklif dahi edilemez.
Cuma mı? Yoksa bu bir alamet mi?
Ben hala inanmıyorum bittiğine dedirtti. Bence bitmedi,"arka sokaklar returns" ismiyle geri dönecek. Bekliyorum.
Sonunda dedirten başlıktır. Nedeni de işlencek suç kalmadı, olay ilerlemiyor sırf o yüzden diziyi bitiriyorlar kesin.
'doktorlar' dizisi de bitmişti de sevinmiştik. ne oldu sonra? sekiz saat aralıksız yayınladılar amk.
Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden olan arka sokaklar tam 9 yıldır kanal d ekranlarında boy gösteriyordu ve artık bitmesi gerektiğini anlayan yapımcılar cuma günü final kararı aldı.
Her güzel şeyin bir sonu vardır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar