bugün

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden olan arka sokaklar tam 9 yıldır kanal d ekranlarında boy gösteriyordu ve artık bitmesi gerektiğini anlayan yapımcılar cuma günü final kararı aldı.
o sezon finalidir bize fake atıyolardır türkiyede dizi bittiği nerde görülmüş.
kesinlikle sezon finalidir.
normal final ise böylesine türk dizi tarihi için kült olmuş bir diziyi bitirtmezler.
yanlış bilgidir. şöyleki:

Arka Sokaklar dizisi galiba sonsuza dek devam edecek. 2005 2006 sezonunda ilk sezonu ile ekranlara gelen Arka Sokaklar dizisi 2015 2016 sezonunda da Kanal D ekranlarında yayınlanmak için vizeyi aldı.

http://dizihaber.tv/arka-...-edecek-mi-2015-2016.html

edit: tamam doğru bilgiymiş. vurmayın öldüm.
kesinlikle tutmayacak başlıktır. arka sokaklar final yapmaz.
Irakta petrol biter arka sokaklar bitmez.
kendimi, erkenden şampiyon ilan edip sahaya inen fenerbahçe gibi hissettiren durum.
nalet olsun. bitmiyormuş dağılın.
10. sezonuyla final yapacaktır.
edit: şok oldum. demek ki artık oyuncular bıktı. sürekli aynı kişilerin gelip gitmesi bıktırdı. lakin iyi para yaptılar.
Bu cuma final yapacaktır. Bizzet Kanal D'nin Yayın akışında "Final" yazıyor sezon finali değil.

Zaten beklenen bir şeydi. Çünkü "Beyaz Show"a katıldılar. Bildiğiniz gibi Beyaz Show'a katılan her dizi bitiyor. Ki Özgür Ozan'da bunu espriyle dile getirmişti ve gerçek oldu.
imkansız hede. zira final arka sokaklar yapacaktır.
bunu görmeye ömrüm vefa edecek ya daha gam yemem.
Çok şükür arkadaş ya.
Sonunda dedirten başlıktır. Nedeni de işlencek suç kalmadı, olay ilerlemiyor sırf o yüzden diziyi bitiriyorlar kesin.
yani şu sevinenleri anlamak da mümkün değil. abi sanki sadece tek kanal kanal d tek dzsi arka sokaklar da herkes mecburen onu izliyor. beğenmiyorsan izlme kardeşim. şimdi çıkıp da "oloştormoyocok moyoz?" gibi angutça bir cevap da verebilirsin. ama her bölümü sadece kanal d sitesinde 600 700 bin izlenen bir dizi için de sanki sana eziyet ediyorlarmış gibi de tavır takınamazsın.

ya bu milletin bu pervasız ve aptalça yargıda bulnmasını hele hele üstüne düşmeyen konularda atıp tutmasından bıktım. mına kodumun cahilleri.
erken sevinmeyin yakında bunun ön sokaklar versiyonu çekilir .
"arka sokaklar, rıza baba'nın yolu" da gelebilir peşinden.
hayatta olmayacaktır.
önümüzdeki 10 yıl 'arka sokaklar pusu' sonraki 10 yıl 'arka sokaklar terör' diye devam eder merak etmeyin.
Bir 10 yıl daha devam etseler kimsenin umrunda olmaz.
bitti sandınız ama daha yeni başlıyor aslında. şimdi kanal d ve tv2'de her gün yayınlanacak. belki günde 2 posta. fakat 10 yıl be dile kolay. liseye hazırlanıyordum bunu izlerken, şimdi neredeyse üniversite bitecek.
'doktorlar' dizisi de bitmişti de sevinmiştik. ne oldu sonra? sekiz saat aralıksız yayınladılar amk.
zum düğmesiyle çok fazla oynayan kameramanın kameraları bozması yüzündendir.

(bkz: arka sokaklar kameramanları)
çocuklar duymasının defalarca bitip başlamasının ardından çok da sevinilmemesi gereken haber.
sanırım günün en mutlu haberi pardon yılın.
(bkz: cumaya kadar öleceğiz)