bugün

ajda pekkan'ın son albümünde yer alan güzel bir şarkı. yazın bol bol beachlerde çalacağa benziyor.
ajda pekkan' ın yeni albümünde bulunan güzel bir şarkı efendim.

sözlerini de yazalım tam olsun:

Dünya Farkında Sen Değilsin Sensiz Aşkınla Olma Böyle
Kim Var Karşımda Sen Değilsin Bittin Aslında Bende Öyle
Duyamadım Aşka Ara Sıra Bir Yeni Kaç Kelime Yinede
Arada Sırada Aklıma Geliyor Geldiği Gibide Gitmeyide Bilmiyor

Kalbime Gömdüğüm Emin Olma Diyor Beni Öldürüyor
Arada Sırada Aklıma Geliyor Geldiği Gibi Gitmeyide Bilmiyor
Kalbime Gömdüğüm Emin Olma Diyor Çok Oluyor
Aşka Faslında Tek Değildin Sende Toplarken Sende Öyle

Hayret Aslında Sen Bilirdin Sus Karşımda Bende Öyle
Duyamadım Aşka Ara Sıra Bir Kaç Yeni Kelime Yinede
Arada Sırada Aklıma Geliyor Geldiği Gibi De Gitmeyi Bilmiyor
Kalbime Gömülen Senin Olma Diyor Beni Öldürüyor, Beni Tetikliyor

Arada Sırada Aklıam Geliyor Geldiği Gibi De Gitmeyi Bilmiyor
Kalbime Gömülen Senin Olma Diyor Bana Sen Dediğin Akşamı Bu
Arada Sırada Aklıma Geliyor.

( bitti )
son yıllarda çıkmış en iyi pop şarkılarından biri. sanırım bu yüzden ajda pekkan seslendiriyor.

http://www.youtube.com/watch?v=1LWPwaN3YNc
club mix'ine bayıldığım ajda pekkan şarkısı. albümün en iyilerinden... bir diğeri de; heves.

arada sırada club mix;

http://www.youtube.com/watch?v=4-VX0WwPwNo
beni öldürüyor, kendisi yaşıyor. Bana gün dediğin akşamı buluyor.
harika bir ajda şarkısı.
Bu yılın gerek müziğiyle gerek sözleriyle en sağlam parçasıdır, süperdir, dinledikçe dinlenesidir, ajdadır candır olmuştur budur tamamdır.
sinan akçıl yine yapmıştır yapacağını. yaza imzasını vuracak en güzel şarkılardan biridir. sözleri insanın içini acıtan sarkıdır. her sözünde kendime bir anlam çıkarmışımdır. nedendir; yaşanmıştır.
ajda pekkan'ın "farkın bu" albümünde bulunan enfes şarkı. ancak orijinal versiyonu biraz yavaştır, remiksi dinlenesidir.
gene yaz aylarının en iyisidir. sanırım bu kadın yaşadığı sürece hep en güzel şarkıları seslendirecektir.
adamın ağzına çok beter takılan, yapışan ajda pekkan parçası.

sinan akçıl kılçığını günahımı bile vermeyecek kadar sevmem, ama.. yahu velhasılı kelam öğrendiğim andan beri algıda mallık yaşayıp beyin mutasyon evrimimi sürdürüyorum. haftalardır da dilimde arada sırada aklıma geliyor diye diye geziniyorum. sinan akçıl lan bu. bak benim conta yine gevşemeye başladı. sen ki o kadar atma matma derken ekranlarda omuz ağız çıkıkmışcasına kılıktan kılığa gir, sonra git böyle şarkı yaz. ajda'nın da etkisi büyük tabi abi. tabii ki. tabii.

" aşklar faslında tek deliydim
sende tan varken, ben de gölge "
(bkz: yaza damga vurmak)
sahil, plaj, kum şarkısıdır. no more.
millet tüketmiş, sıkılmış ben daha yeni uyanıyorum. hakkaten çok güzel bir ajda pekkan şarkısı. harika bi hatun bu, şarkıcı böyle bi şey yeminle. bu albümünde bir de "yine tek" var, o da çok güzel bir şarkı. şimdi onun başlığına gidiyorum bakalım millet o şarkıya da uyanmış mı? yazarım sana ordan yine, hadi öptüm görüşürüz.
son zamanlarda dinlediğim en güzel şarkının ismi.

--spoiler--
arada sırada aklıma geliyor geldiği gibi de gitmeyi bilmiyor
kalbime gömdüğüm emin olma diyor beni öldürüyor kendisi yaşıyor
--spoiler--
klibi geçen hafta nihat odabaşı tarafından billionaire club istanbul da çekilmiştir.
Ajda Pekkan' ın Yakar Geçerim şarkısından sonraki en güzel şarkısı
on numara şarkıdır, sinan akçıl yazmıştır.
bu şarkıda zıppıdı zıppıdı zıplayanlar sinan akçıla bok atan insanlarla aynı kişilerdir.
hande yener'in nasıl olupta kaçırdığına inanamadığım sinan akçıl bestesi. şarkı hande de kalsaydı ikinci bir ''acele etme''vakası yaşanacaktı türk popunda.