bugün

erkek dilinde: taşşak kokusudur efendim.**
koltuk altı gibi kokar.
nasıl koktuğunun anlanması için terli terli ilişkide olunması gerekmektedir.
sahan ın yeni filminin fragmanında duyup çok güldüğüm düşününcede iğrendiğim replik.
(bkz: burası resman apış arası kokuyo aç su camı)
bazilarinin domalip kokladigini tespit ettiğim kokudur.
adı komik, kendi iğrenç kokudur.
gözle görülebilen koku türü.
yazın şort varken sandalyede oturulduğunda, bacakları hızlı hızlı açıp kapamak suretiyle duyulabilecek kokudur.
skrotumun bacaklara degdigi bolgede olusan genital koku. *
bayan parfümlerinde bulunan kokudur. erkek apış arası kokusu için.

feromen denilen feromon yani erkelerin apış arası kokusundan elde edilen ve parfümlerin içinde bulunan kokudur. hemen telaşa kapılmayın. terle karışınca böyle pis kokar. feromon ise havayla karışınca güzel olarak ya da cinsel istek uyandırarak o denli kokar.
apışmaktan kelli herhangi bir koku olabilecek nesne.
felakettir. leştir. terlemişsse bide scrotumdan baş parmakla örnek alınır. buruna yaklaştırılır , derin bi nefes çekilir . koku tatmin ettiyse hemen görev başına -'' ajan başparmağıma gio armani sıktım, koklamak istermisin???'' diyerekten koklatılır.
(bkz: parayla seks yapan kadınlara acımak)
peeyyy, yazın sıkış tepiş olan belediye otobüslerinde yanınızdaki amcanın doğal kokusudur.otobüslere sinmiştir kalıcıdır.
(bkz: misk)
osbir sonucu da çıkabilecek egzantrik koku . bir arkadaş söyledi ordan biliyorum . *
bazı kişilerde artık üzerine sinmiş bir kokudur, daima öyle kokarlar. ağız kokusundan daha kötü değildir ama yapmayın lütfen... o resmen bok kokuyor...
hergün hijyenik mendille testeron ve cevresi silinirse kokmayacaktır.
yazın iyice gemi azıya aldığı şu günlerde, kalabalık kapalı ortamlarda buram buram hissedilen koku.
aynı iç çamaşırının 3-4 gün giyilmesi sonucu ortaya çıkan kokudur. koltuk altı gibi kokmaz. kendine has bir kokusu vardır.
otobüste koridor tarafında oturursanız yanınızda dikilen pis kişi sayesinde maruz kalacağınız iğrenç koku.
(bkz: apış arası kokusu)
kulak arkası kokusu ile kapışır.
bir koltuk altı kokusu değildir.
(bkz: yumurtalık koku hattı)