bugün

guns and rosesın güzel bir albümü.
1987 çıkışlı guns n roses albümü.. gelmiş geçmiş en iyi rock n roll albümlerindendir.

tracklist:

(bkz: paradise city)
(bkz: welcome to the jungle)
(bkz: sweet child o mine)
(bkz: rocket queen)
(bkz: it s so easy)
(bkz: you are crazy)
(bkz: nightrain)
(bkz: mr brownstone)
(bkz: out ta get me)
(bkz: my michelle)
(bkz: think about you)
(bkz: anything goes)
albüm kapağında bir haç vardır ve köşelerinde ve ortasında grup elemanlarının kurukafa şeklinde çizimleri vardır. birçok guns n roses albümü gibi yapımcısı mike clink'dir
tarihin en çok satan albümlerindendir.

ekim 2008 itibariyle 28 milyon sattığı belirtilmiş wikipedia sayfasında.

http://en.wikipedia.org/w.../Appetite_for_Destruction
sadece nightrain ve my michelle için bile dinlenebilecek albüm. bilindik hitlerden bahsetmiyorum bile.
guns 'n roses'ın en iyi albümü. (bkz: welcome to the jungle)
gelmiş geçmiş sayılı albümlerden biri, içinde kötü şarkı yoktur.
hala orjinalini sakladığım albüm.
bugün 25. yaşını kutlayan, hard rock tarihinin en çok satanlarından biri olan, guns n roses'ın hayata getirdiği muhteşem albüm. dinlemekten asla bıkmayacağım tek albüm olduğunu düşünüyorum. Zira albüm içerisinde gereksiz tek bir şarkı yok. Benim kişisel favorim "my michelle". tabiki nightrain, paradise city ve rocket queen'inin de hakkını vermek lazım. Ama bir çok kişinin aksine " sweet child o' mine" adlı yapıta kanım ısınmadı bir türlü. Artık takıntı haline getirdiğim axl'ın aşkı için yazdığı bir parça olmasından mı, bu parça single olarak yayınlanana kadar albümün hak ettiği değeri görmemesinden mi yoksa bu şarkının guns n roses için fazla hafif kaçtığını düşündüğümden mi bilmiyorum...
gelmiş geçmiş en iyi hard rock albümüdür.
ilk 3 şarkıdan sonra kasedi kurşun kalemle geriye sardığımız çocukluğumuzun muhteşem ötesi albümlerinden. sıkı bir metallica fanı olmam dolayısıyla o zamanlar gnr ı çok fazla sevmesem de yine de dinlerdim. nerde o eski rockçılar.
fazlasıyla hastasıyız. böyle bir albüm yok

In the jungle
Welcome to the jungle
Watch it bring you to your
şananananananannanannana kneeeees