bugün

captain marvel filmiyle beraber iki avengers filmi arasında yer alacak olan film. avengers infinity war ile nasıl bağlanacak merak konusu. ayrıca michael pena luis olarak geri gelecek. kendisinden infinity war'daki olayların bir özetini duymak istiyoruz. yönetmen koltuğunda yine peyton reed var. paul rudd ise bu sefer senaryo işinde de var.
beklediğimiz film. merakla bekliyoruz.
karinca adam ile yaban arisi ne la? isimden kaybediyor zaten. hadi demir adam orumcek adam tamam. bir de karinca adam cikarmislar. essek adam, at adam falan cikarsalar yine izleyecek bir kitle oldugu icin normal. marvel'a domalmaya devam mi gencler?
fragmani yayinlanmis. yarragima benziyor yine. hello kitty'li seyler havada ucuyor. bu filme giden evladim bile olsa evlatliktan reddederim.

yeni bir marvel saçmalığı. artık tamamen çocuklar için film yapmaya başladılar.

infinity war da rezalet çıkacak, göreceksiniz.
yeni fragmanı yayınlanan film. olaylar infinity war öncesinde geçecekmiş. wasp çok iyi duruyor. 6 temmuz'da vizyonda.

`https://www.youtube.com/watch?v=UUkn-enk2RU`
film belki antman severlerin beklentisini karşılar. bence asıl önemli olan avengers ile olan bağlantısı

dikkat : bundan sonrası film ve marvel dünyası hakkında spolier içerir

--spoiler--

filmin sonundaki post credit sahnesi 2019 da gelecek bir sonraki avangers filmi için inanılmaz bir ipucu veriyor. o da beklentilerin aksine avangersın devam filminde ant man in olmayacağı. adam atom altında çaresizce sıkıştı kaldı. eğer marvel yine bir süpriz hazırlamıyorsa anlıyoruz ki kahramanların thanosla ikinci roundunda antman ekibe yardımcı olamayacak.

ama marvel bu. sağ gösterip sol da vurabilir

--spoiler--
Arkadaş mcu takipçisiyim geek falanım ama bu kadar cıvıtık bir film görmedim her sahnesinde bi espri yapma çabaları her sahnesinde bi ciddiyetsizlik adam akıllı tek bir sahnesi bile yoktu ayrıca allahtan infinity war a bağlayacağız demişler alt tarafı after creditsten sonra hank pym in janet ve hope un toz olduğunu gördük bu sayede de scott lang kuantum boyutunda kaldı a4 de etkisiz eleman olacak falan diyorsunuz da ekibin geri kalanı onun orda olduğunun farkına varıp kurtarırlar ya da ordan yardım etmeye çalışır artık bilemiycem sonuç olarak vasat bi filmdi özellikle hank pym in karısının kuantum boyutundan scoot lang ın bedenini kontrol ederek saçma sapan hareketler yapmasıydı güldük eğlendik ama biraz ciddiyet be abi resmen yaş sınırını aşağılara çekmek için ellerinden geleni yapıyolar verdiğim 12 lirayla 2 lahmacun bir de ayran alıp gömerdi keşke internete düşmesini bekleyip izleseymişim.
tek kelimeyle yarrak gibi bir film.
kesinlikle ama kesinlikle para verip izlemeyin!
arkadas bir super kahraman filmi bu kadar mi civik olur ya.
super kahraman filmi falan degil bu, bildigin isemeli sicmali recep ivedik filmi olmus cikmis.
allah belanizi versin baska ne diyeyim.
Çocuk filmidir. +10 etiketi ile yayınlanmıştır.
bugün izleyeceğim film.
tanım; ortalama bir marvel filmi.

avengers infinty war'dan sonra yükselen çıtayı pek karşılayamadı ama thanos '' kahramanlarımızın ensesinde boza pişirirken neredeydi bu karınca adam? '' sorusuna cevap veriyor en azından.

filme gidecek meraklıları için söylüyorum.

after credits sahnelerinden ilkini izledikten sonra ikincisi için beklemeyin.

zaman kaybından başka bişey değil.

not: filme giden ve ikinci sahneyi izlemeden çıkan varsa, mesaj atarsa yazabilirim sahneyi.
güzel ve eğlenceli bir filmdi. after credits efsane idi.
sıktır bokum bıle daha guzel.