bugün

bağımlılık yapıyor.
Tom odell'ın 'ononoda lov' şeklinde okuduğu harika şarkıdır.
"bağımlılık" tam olarak bu şarkı. kısa film şeklindeki klibinin ucu açıktır. 5 kişiye sorduk 5 farklı sonuç çıkardık o klipten.
en güzeli; http://www.youtube.com/watch?v=4ZHwu0uut3k
Bir yazar tarafından şahsıma armağan edilen şarkıdır.
Tisikkirlir sipirmin.
daha ilk notalarıyla mutlu insanları bile hüzne boğma sözü verip dinledikçe kesinlikle sözünü tutan şarkı.

"...i wanna sing a song, that'd be just ours
but i sang 'em all to another heart
and i wanna cry, i wanna fall in love
but all my tears have been used up
on another love, another love..."

konularına göre şarkıları gruplasam muse'un unintended'ıyla aynı gruba koyacağım şarkıdır.
ayrıca (bkz: ingiliz aksanı).
cidden bağımlılık yapıyor. çok güzel bir iş, yeni dinlediğime pişman oldum
baştan sakin bir şekilde başlasa da sonlara doğru kendinizden geçmenize sebep olan güzel şarkı.
son 1 dakikası insanı gaza getiren hoş şarkıdır.
Üzen, umutsuzlaştıran, kötü hissettiren şarkı. Tekrara aldım, sabaha kadar bunu dinleyeceğim.
şu sıralar dinlemeye başladığım, bir arkadaşım vasıtası ile keşfettiğim, dinleye dinleye amına koyup sıkılacağım şarkıdır. iyidir, güzeldir, adamı alır götürür.
https://www.youtube.com/watch?v=02HIyrhn-4Q özellikle bu versiyonunun dinlenilmesi şiddetle tarafımca tavsiye edilir. güneş batarken sahilde dinlenilip sakin sakin dans ederken hüzünlere gark eden bir şarkıdır. çıktığı günden beri neredeyse her gün dinliyorum.
tom odell' in muhteşem şarkısıdır.
stolen dance dan daha güzel bir şarkıdır diyebilirim ama tam bir artist şarkısı yani nasıl anlatsam çok cool bir şarkı.
Bu aralar çok dinlediğim şarkıdır. Önerilir
Durup dururken sebepsiz bir acı yasatan tom odel sarkısı. insana gecmisteki o buyuk ask acısını hatırlatıyor.
bağımlılık yapan şarkı.
Tom Odell' e "sen 90 doğumlu bi insansın, böyle şarkı yapmayı nerden öğrendin" dedirten şarkı.
En sevdiğim şarkı. Aşkı zamanından önce yanlış bir insana harcamanın pismanlığını anlatıyor.
anana da laov babana da loav. güzel bir tom odell parçası.
tom odell'in en ünlü parçalarındandır.
her azcık mutsuz hissettiğimde dinlediğim şarkı enerjisi güzel. fazla mutsuzluğa çözüm olduğu görülmedi henüz.
Replay özelliğinin mütemadiyen kullanılabileceği parçalardan biri. Olmayan aşkın acısını çektim yeminle. Dinleyin dinletin efendim.
hala bıkmadan dinlediğim hoş şarkı. ayrıca tom odell dinlememi sağlamış şarkıdır.
2 yıldır her gün dinlerim. mükemmel.