bugün

uludağ sözlüğe saldırarak türkiye cumhuriyeti'ni zor durumda bırakmaya çalışan hack grubu. ayyıldız team internet kafeye gider gitmez misliyle karşılık verilecektir.

not: uludağ sözlüğe saldıran hacker'ı ben nasıl ciddiye alayım arkadaş ya.
türkiye'deki sansürcü zihniyeti yola getirebilecek belki de tek oluşumdur.

ha belki o zihniyette bi' sikim değişmeyecek ama bu yapılanlara dur diyebilecek arkası sağlam bir grup bizim haklarımızı koruyor olacak, bu yüzden yaptıklarını ve yapacaklarını %100 destekliyorum. artık hükumet sitelerini mi çökertirler, ya da daha büyük çaplı bir işe mi girişirler bilmiyorum ama yapacakları her ne olursa olsun yararımızadır, takdir edilesidir.

bu arada; haklarımızı başka milletlere mensup kişilerin koruyor olması ne kadar sikik bir toplum olduğumuzun kanıtıdır. uyanın lan artık, ibneler..
elimden gelse de bir şekilde destek versem dediğim, "bilgisayardan pek anlamam abi çay yapim ben size" demek istediğimdir. bugün heyecanla sizi bekliyor olacağız.

sonuna kadar destekliyorum arkadaş, özgürlüğü kısıtlayan oluşumlara zarar veren her şeyi destekliyorum. ayrıca olayı götünden anlayanlar muhtemelen akp fln dicek, hayır anacım, internetin kısıtlanmasına karşıyız biz. azıcık akıl olsa sende, ufacık beyin olsa sen de desteklerdin de, olsa zaten bana bunları söyletmezdin!
sistemin köpeği haline gelmiş sözde hack timi , milyonlarca üyesi olduğu söyleniyor Ddos'dan başka saldırı yaptıkları yok adamların. ağ güvenliği uzmanıyım Türkiye'de imkanlar verilse dil öğretilse tek başına anonymous'u içinden çıkaracak yetenekli , meraklı ve hevesli cevherler var.
son bombayı Cumhurbaşkanlığı sitesine atmıştır.

http://www.tccb.gov.tr/
an itibari ile seri seri site patlatan gruptur.
yapacağınız tek şey ülkede ki site trafiğine yurt dışı engeli koymak arkadaş şu kadar basit şeyi aralıklarla yaparak zombi saldırısını bertaraf etmek çocuk oyuncağı 50 60 yaşında emekli bilgisayar öğretmenlerinin ellerine vermişler koca ülkenin network ağını amk.

ek olarak anoncu özürlülerin bir avuç lamerdir ülkeye zombi ordusuyla saldırmak size hiç bir şey kazandırmayacak bir sistemi hacklemek onu yormak veya yavaşlatmak değildir götünüz yiyorsa girip cumhurbaşkanlığı başbakanlık vs gibi devlet sitelerine indexinizi çakarsınız önüne gelen andaval heçkır gurubu kuruyor arkadaş.
türkiye'deki siber saldırıları üstlenen internet aktivizmi örgütü.

--spoiler--

anonymous, 10 gündür türkiye’de ulaştırma bakanlığı ve birçok banka sitesinin de dahil olduğu binlerce siteyi hedef alan siber saldırıların sorumluluğunu üstlenerek “türkiye lideri erdoğan’ın ışid’e daha fazla yardım etmesini kabul etmeyeceğiz” dedi.

anonymous, 14 Aralık’tan bu yana türkiye’deki siteleri hedef alan ve düne kadar yoğun olan siber saldırıların sorumluluğunu üstlenerek, saldırının ışid’e destek vermesi nedeniyle türkiye hükümetini hedef aldığını duyurdu.

daha önce ışid’e siber savaş ilan eden ve geçen ay da ‘ışid’i desteklediği gerekçesiyle’ türkiye’ye karşı "#opturkey" (operasyon türkiye) etiketiyle kampanya başlatan aktivist grup anonymous, kampanya kapsamında 40 bine yakın siteye saldırı düzenlendiğini açıkladı.

--spoiler--
http://akp.org.tr de gitmiştir, an itibari ile.
yav arkadaş bu topluluğu bile amerika'ya çekenler var. adamlar bağımsız, isimlerine bak bir kere.
An itibari ile ak partinin sitesini çökertmiştir.
bugün Bilgi Teknolojileri ve iletişim Kurumunu hackleyen hacker grubu.
#OpDigiturk (Digiturk Operasyonu) adı altında 4 farklı veritabanını ele geçirdiler ki bu çok ciddi bir durum... bunların herbirini de internette paylaştılar.

--spoiler--
Daha önce de Türkiye'deki kimi gündem olaylarını yakından takip eden Anonim, gelişmeler karşısında tepkisiz kalmayarak "sansür" karşıtı duruşunu göstermişti. ilk olarak internet filtrelemesine karşı Türk internet kullanıcılarının yanında olduğunu söyleyen ekip, daha sonra birçok saldırı gerçekleştirmişti.
--spoiler--
elin anonymous un uludağ sözlük ten ne istiyormuş ki? ülkeye menfaati bile işliyor olabilir şu an.
Reklamın iyisi kötüsü olmaz, bırakın yapsınlar.
yarrağa bak, senin sorunun türk hükumetiyle, niye uludağ sözlüğe saldırıyon amk salağı. bi de kalkmış türk halkının yanındayız diyor.