bugün

kendisine asik ettiği kişinin annesini istemeyip, özünde evde yatmak isteği olan ve kendi ana babasına da ayni tarife sevgisiyle yaklastigi aşikar kizdir.
huzurevine yatırılıp hunharca dövülesi kız.
Çok sırlar dünyası izlemiş kızdır.
(bkz: kendi kuyusunu kazmak)
3' ü 1 arada kızdır.
(bkz: orospu)
(bkz: kaltak)
(bkz: kevaşe)
tek kullanımlıktır.
uzak durulması gereken kızdır. fitne fesat düşünceler içinde olan sevgilidir. ana gibi yar olmaz ve tek karşılıksız seven anne ve babadır.
şu dönemde çok var olmayan kızdır. şimdikiler kuyu kazıyorlar alttan alttan. amına koduklarım.
caminin tuvaletinde sakso cekmistir afsad.
Söylediği anda siktiri çekeceğim kızdır. Koduğumun kahpesi seni.
evlendi diye elin karısının kahrını çekmek istemeyen kızdır.
hiç kalp gözü izlememis kızdır.
At çöpe gitsin Hayır gelmez ulan bari ayri eve cikalim de huzurevi nedir amk bunlar hep turk filmi izlemekten oluyor.
tecavüzü hakeden kızdır. ondan bir hayır gelmez.
Yaslaninca ne olacağı meçhul kızdır. yazık.
çok samimi bir kız, ısıtrırım onu.
evlenmeme sebebidir. annem kadar beni düşünmeyecektir.felç olsam annem gene yanımda.
samanyolu tvde dizi film konusudur.
ayrıca sözlüğün 10-15 yaşındaki ana kuzularını göstermiş kızdır.
anne sevmek kötü değil tabi ki de sevin.

eşiniz olacak kişi, hayatınızı birbirlikte yaşacağınız kişidir. nitekim böyle bir laf ediyorsa zaten 16-17 yaşınızdasınızdır. hele bi 30'a yaklaşın o zaman evlilik çağınız gelsin. aklı başında hiç bir kız böyle bir şey demez size arkadaşlar, ki dese bile sizin annenize bakma zorunluluğu yoktur.

annenize bakmak istemeyen bir kadınla evlenip evlenmemek tamamen sizin tercihinizdir.

yok döverim, amına balta sokarım, yok caminin tuvaletinde yalatırım bilmemne. metrekare başına 12 herkül peker düşüyormuş bu ülkede de bizim haberimiz yokmuş.
dediğim gibi, evleneceğiniz kadın ananıza bakmak zorunda değil.
No no no. O kızı bırak evladım. Öyle şey mi olurmuş anne baba baş üstünde olmalıdır her zaman. O kızdan hayırlı gelin eş olmaz.
Huzurevine yatir demem ama neden ben bakayim ki? Sevdigim insanla mi evleniyorum bakici mi oluyorum.
O yüzden böyle seyler bastan konusulmali. Kimse benim annem için bi sey yapmak zorunda olmadigi gibi ben de kimseyi bakmak zorunda değilim.
Öyle kadini alir kendime köle anama babama kul yaparım devirleri bitti artık kizlar bilincli. Kusura bakmayin.
O sözü diyen kız sizi sevmiyordur. Eğer gerçekten sevseydi aşık olduğu kişiyi doğuran anayı başının üzerinde taşırdı.
Taşkın istekleri olan ve yanında fazla durulmaması gereken varlıktır.

O varlığı huzurevine yatırır annemle hayatıma devam ederim açık ve net.
Karaktersiz ve vicdansız olduğu konusunda hemfikiriz sanıyorum. Bir kız bir erkeği gerçekten seviyorsa onun annesini baş tacı yapar.

Ben tek çocuğum mesela. Anneme elbette ben bakacağım. Aynı şekilde evleneceğim adam da annesine bakacak, dolayısıyla ben de bakacağım. Yok öyle yağma! Annesini huzurevine terketmeyi düşünen erkeği ben istemem. Annesini önemsemeyen erkek, çocuğunun annesi olacak kadını da önemsemez.

Kişiliği gelişmemiş, tuvalete giderken bile annesine söyleyen erkeklerden bahsetmiyoruz burada. annesi ve karısı arasında dengeyi kuran erkek, ikisini de mutlu eder.

Hanımlar, gelecekte anne olacağınızı düşünün. "Ama hayatım, ben annene bakmak istemiyoruuuaaağğğm!" diye çemkirmeyi marifet sanmayın. Senin annen, benim annem diye bir şey yok. Hayat müşterek olduğuna göre, evleniyorsanız iki tarafın da iki tane ebeveyni olmuş oluyor.
akıllı kızdır önlemini almış.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar