bugün

Ulan benim niye aklıma gelmedi ki kolisi.

Bizimkiler gelince komple atıyorum ben.
Kezban kokusunu aldınız mı?
camasirlar pazar mali almis hicbirinde etiket yok. tekila olmeca 35lik dandik. siseleri atmak yerine sakliyor belli bakip sevinecek 100 TL'lik cama. buram buram fakirlik kokuyor uzuldum.
Amk bı sey sorcam siz kötü, oc falan mısınız? biri kezban demiş kıza, birileri fakir demiş. Mal mısınız arkadaşlar bunlar dalga geçilecek şeyler mi? Ayrıca bunları diyen adamların cebinde 10 TL yoktur hadi eyvallah.

Bir de bacım istersen annenler gidene kadar koli bende durabilir.. çok iyi sahip çıkarım ve asla içmem söz veriyorum:((
Anne babanızdan utanmanız varsa bunları niye alıyorsunuz ki. ayrı yaşayacak yaştaysanız bir zahmet yaptıklarınızın arkasında durabilin. Ha insan donunu göyneğini niye annesinden gizler onu da anlamadım, iç çamaşırlarınızı mı didikleyecekler sanki.
Arklar aramızda o giyilmiş çamışırlara 300 500 ateşleyecekler var biliyoruz.

Boşuna show yapmayın fakir varoş diye.
Hala konsepti anlamadım ya neyse.
Bir sözlük tAnımı yazın aq nedir ne değildir.
Kirbac eksik kolisi.
Fotoğraftaki kolinin içerisinde hem sütyen hem de prezervatif var. Yazarın cinsiyetini kavrayamadım.
benim öğrenci evime annem gelince odamı toplarken prezervatifleri de türlerine göre sıralayıp düzenliyordu amk.

varoş bir ailenin varoş bir çocuğunun hazırlayacağı bir kolidir bu.
Herkesin hakkında içindeki don ve sütyenlerin koli sahibine ait olacağı ön kabulüyle yorum yaptığı zavallı koli. Bir kişi de dememiş kendi donunu, tumanını saklaması mantıklı değil, o halde don tuman ilişki yaşadığı kızlara ait olmalı diye. yazıklar olsun cidden, bunca sene hiçbir şey öğrenememişsiniz şu sözlükten.
Gecenin bi yarısında içimize dert olmuş kolidir. Kolici katilin devamı sen misin lan yoksa? Çamaşırların altında Roll Fix var, n'abıyon onla, kurbanın sesini mi kesiyon? O şişeler kaç yıllık lan? Adres ver yenisini gönderiyim, annen seni hijyen dışı varlıklardan zannetmesin.
ergen misiniz bir de onu geç ya göründüğün gibi ol ya da olduğun gibi.

mesela bir ara sigara içiyordum babamdan saklamazdım. kızlarla falan konuşurum kimseden ć
cekinmem. gerçi dayım annem falan hiç utanmada yok sende diye kızıyordu.
roll da gebelik testi amk cahili kurbanın sesini mi kesiyon yazmis biliyorsaniz yorum yapmayın bari bir sey biliyormus gibi.
Ya tamam en çok sen sikişiyon.
allah sizin belanızı verecek, lut kavmi kadınları.