bugün

söylense bile anlamı olmayan cümledir. yanınızda değildir işte. uzaktadır. ve yine siz derin bir ruhsal buhrandayken olmayacaktır.
Valla bende özledim.
Bende çok özledim.
Sessiz bir çığlık.
gül kokusunu ve melek gibi açmış kollarını, hayatımda benden vazgeçmeyecek tek kadındır annem. belki de özlenmeye değer tek kişidir şu dünyada. annem dizinde uyumayı özledim...
şuanki halleri iyi anlatan kelimelerdir.
http://fizy.com/#s/1knmdc

neşet ertaş ustanın anne hasretini anlatan türküsüdür.
(bkz: hem annemi hem babamı ben köyümü özledim)
annesi hayatta olmayan biri tarafından söylendiğinde çok kanatır insanın içini.
eğer anneniz hayattaysa suçlu hissedersiniz kendinizi o an.
siz annenize tavır yaparken bu insan bir kere olsun görebilmek için canını vermeye hazırdır...
(bkz: ağlamak istiyorum sözlük)
(bkz: benim annem bir tane çünkü) anneler mutlaka özlenir.onlar bir tanedirrr.
başka bir şehirdesizdir tek başınıza, kaldığınız yerde annenizle ilgili herşeye özlem duyar ve bi çare şekilde ben annemi özledim diyerek duygusal moda girilen en umutsuz durumdur...
en çok ihtiyaç olan anda annenin yanında olamaması halidir.

ben annemi -çok- özledim...
sevgilinin yanındayken söylenince sevgili tarafından kötü bulunan cümle. böyle bi cümleyi kötü bulan insan kılıklılar var işte. allahtan eski sevgilidir kendisi.
kaybedildiğinde daha bir anlam kazanan cümle.
yurtta kalırken yanında yaşadığı hanzolardan sıkılan bünyenin içten haykırışı.**
(bkz: anne/#2703193)
(#2477540) budur..
anne baba atdada iken söylenen ve nedense geçekten en çok özlenen anne olan özlem.
(bkz: anne seni cok ozledim bana para gonder)
(bkz: hem annemi hem babamı ben köyümü özledim)
bol bol fotoğraflarına bakılarak, arkadaşların yanında farkından olmadan söylendiğinde, çok duygulu anlar yaşatan sevgi seli cümlesi.
Askerdeyken içten içe söylenmesi muhtemel olan cümle.
hanımeller yedikten sonra insanlarda oluşan duygu seli.
Genelde zor alnalrımızda kurulan bır cumledır ama hayatta her zaman kullanılması gereken ve asla unutulmaması gereken sozcuk kalıbıdır
yeni gelin olmuş hatun kişi söylemi hatta türkülere de mal olmuştur.
"uçanda kuşlara malum olsun ben annemi özledim
hem annemi hem babamı ben köyümü özledim"