bugün

küçükken yaptığımız yaramazlıktan dolayı güzel annelerimizin dayağını yemişizdir. annelere yakışan klasik saldırı aracı şüphesiz terliktir.
(bkz: oklava)
(bkz: terlik)
az mı koştururdu.
biz terlikle büyüdük arkadaş.
merdane. merdaneyi tek geçerim head shot yapmak için yaratılmıştır adeta. sonuç mu, tahminen ana habere malzeme olmak.

edit : imla.
kumaş metresi. hatta birkeresinde leğen kemiğimde kırılmıştı caanım metre parasını da benim harçlığımdan kesmişti. allahtan metre dik değil yan geldi de fazla acımadı. başka bir olayda ise oklava kırılmış fakat onun parasını ödememenin verdiği mutlulukla acısı çabuk geçmiştir. yine vursun yine kırılsın. annedir, candır.
kuzenlerim hani yemek yaparken kullanılan tahta büyük kaşıklar olur ya onunla dayak yerlerdi yengemden genelde...
sırtımda oklava kırıldığını hatırlıyorum valla...
genelde evi süpürürken hep hep tartışırız annemle. çekil önümden, kapat şunu, bişi duyamıyorum, gerçi şimdi süpürgeler sesiz ama zamanımızda öle değildi. neyse bende tv'nin sesini sonuna kadar açardım. oda süpürgenin sapı ile fişin yettiği kadar beni kovalardı.
(bkz: flistin askısı)
(bkz: hortum)
(bkz: deri kırbaç)
elinde veya yakınında ne varsa. ebatı veya işlevi farketmez. sinirlendi mi her şey fırlatılabilir, kafaya veya kıça inebilir.
(bkz: kepçe)
elbise askısı! avantajlıdır hafif olduğundan uçma olasılığı yüksektir fakat metal olanlar o avantajı dezavantaja çevirir.
Çalar saat, terlik, 5 kardeş.
en bilindikleri terlik, oklava ve merdanedir.
eline ne geçerse.
eşya seçmez. elinde hangi ev eşyası varsa fırlatır, acımaz.
Benim annem bir ara çarşafla vurmuştu bana. Çarşaf deyip geçmeyin iyi de acıtıyor ha.
terlik,oklava,pul biber ve daha niceleri..
aç dediği kanalı açmadığınızda (bkz: kumanda).
ısı güdümlü anne terliği.koridoru dönerken gafil avlar.
terlik yadigardır bu konuda..
38 numara, gri,ayakta durmasından çok havada uçan ceyo markalı lanet olası terlik.
elinde ne varsa fırlatan anne ve baba, en iyisi bu sanırım. duruma göre kaçma teknikleri geliştirirsin. head shot beterdir.
satır. *
beni döverken soba demiri, çatal-kaşık, agaçtan yapılmış birçok soba türü, hortum, viladanın sapı
abimi döverken genelde kaçtığı için fırlatıla bilecek şeylerdi. su bardağı, taş, çatal-kaşık, terlik, süpürge vb gibi.

ama annem bizi çok severdi her nekadar bu aletlerle dövsede en çok çıplak eli tercih ederdi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar