bugün

17 Mayıs 2000'de Galatasaray'ın aldığı uefa kupası anlatılmaz yaşanır.
(bkz: aşk)
(bkz: anket doldurmak)
(bkz: 17 ağustos 1999)
korku, adrenalin, heyecan.
hiç abartısız inönüde maça gitmek. anlatamazsınız gitmeyene .
bir bebeğin doğumuna şahit olmak.
kesinlikle sözlüktür. bilmeyen anlamaz, yaşayan bırakamaz... (bkz: seviyorum uleynn)
gözyaşı geceleri.kesinlikle anlatılamaz sadece yaşanır.
http://www.gozyasi.com.tr

(bkz: gözyaşı geceleri)
2003 eurovision yarışmasında sertap erener' in muhteşem performansıyla türkiye'nin birinci olması.
(bkz: istanbul)
birinci dünya savaşı, kurtuluş savaşı, cumhuriyetin ilanı, her ne kadar her yıl onun için anma töreni yapsakta 10 kasım 1938.
Gerdek gecesi anlatılmaz yaşanır.
sadece türkiyenin değil , dünyanın en sikimsonik şehri olan afyonda sıkıntıdan patlarken , kız arkadaşının ve çocukluk arkadaşlarının yanınıza gelmesi.
arkadaştan duyulan fıkra. bide anlatılmaya felan kalkılır lütfen sakının.
Küçükken annem mahalle fırınını beğenmezdi* o yüzden ilerki mahallede ki fırına götürmüştüm lahmacun yapsın diye fırıncı. O günde hava buz gibi götüm donuyor. Lahmacunun olmasını beklerken bir yağmur tuttu ki sormayın. Lahmacun oldu, yağmur hala yağıyor, çokta acıkmışm, evde annem.beni bekliyor. Açtım sofra bezinin ucundan aldım elime bir lahmacun ama elim yanıyor, yana yakıla bir tanesini dürüm yaptım, yağan yağmurun altında elimde aşırı sıcak.lahmacun burnumu çeke çeke eve gitmiştim. Bu da böyle bir anımdr.
Soğuk yenen bir yemek olan intikamın tadı.
mistik olaylar.
(bkz: sevgi)
sevdiğin insanla geçirdiğin ilk gece.
Sevişmek. Evet sevişmek anlatılmaz yaşanır.
sevmediğin bir işte çalışmak.
marketten dönüyorsundur.
iki elin de poşetlerle doludur ve zar zor poşetleri bir ele toplayıp kapı anahtarını almak için elini cebine atmışsındır. hani ilk attığın cepte çıkar ya o enaktar.
oo yeah
Medine şehiri, hac ve umre ibadeti.
akp oyları kazandığı zaman hemde yüzde 50 ile yaşadığın üzüntü gerçekten anlatılamaz.