bugün

insanların çifleşmesi üzerine çekilmiş belgesellerin izlenmesi durumunda normal olan durumdur.
seks gibi sadece görsel kısmı önemli yayınları izliyorsa oldukca olagan bir durumdur.
bizden biridir. bunu yapan insanın elleri yumuk yumuk, bir de burnunun üzerinde gözlüğü var bence.**
babamdır o. zira rtlde falan silikon ile ilgili bir haber oluyor 10 dakika boyunca kadınların göğüsleri ile ilgili programlar oluyor. dil önemli değil o sırada.
bu saatte derdi bizi geren insan topluluğudur..
biz de anlamadan onları mı izliyoruz ne?
cocuklugumda ornegiydim. simdilerde nasildir bilmiyorum ama 80'lerde cocuk olanlar bilirler, bizim cocuk korolarimiz, bir ornek uniformalar giyer, yaslarina oturmayan olgun bir tavirla, eller, kollar sabit, ic bayici sarkilar soylerlerdi trt'nin cocuk programlarinda. ayni donemlerde italyan kanallarinda ise rengarenk kiyafetli cocuklar, hoplaya ziplaya dansederek sarkilar soylerlerdi. sarkilarda ne dediklerini anlamasam da, onlarin bu neseli hallerini seyretmek zevk verirdi. zaten ne dedigini anlamaya da gerek yoktu, nihayetinde cocuk programi, cocuk korosu. anama kufredecek halleri yok ya, cicekli bocekli, kedili kopekli sarkilardi muhakkak. hatta salak salak ekran karsisinda, onlar gibi dansetmeye calistigimi hatirlarim. salak miydim ne?
boş işler peşinde olan insandır.