bugün

çocukken annemin durmadan temizlik yapması.
mail adresime "ayten" den gelen mailler...

bana çekingen misin sen diye soruyo... sanane ayten he... sanane?
korktuğumuz halde korku filmi izlemek.
seviştiğin halde zevk alamaman.

not: dün başıma gelmiştir. *
not 2: erkeğim.

not 3: lezbiyen olmanın vakti geldi demek ki.

edit:

(bkz: yaran diyaloglar)
kedi psikolojisi.
her sabah kalktıktan sonra yatağın toplanması akşam nasıl olsa bi daha dağılcak.
napıyorsun sorusuna verilen - iyi, sen.. cevabı
ayak fetişlerinin ruhsal durumu.
anneannenin evinde yüzüne bile bakmadığımız büyüyünce yok pahasına satın alınan antika radyolar.
33. entry.
(#22890210)
israil takımlarının avrupa kupalarında oynamasıdır.
bir insanın yaşadığı duygu karmaşasıdır. bu kargaşa esnasında yakın çevrede bulunan yaklaşık 10 insanın anlam verme mekanizması çöker. duygu karmaşası yaşamak kadar anlamsız bir şey yok.
iyi niyetin suistimal edilmesidir, birine yardım etmek için adım atarsın ama o senin tüm prensiplerini, kurallarını ayaklar altına alır. (bkz: vuralım bunları)
dünya genelinde otomobiller için hız limiti 120-150 km/saat i* geçmemesine rağmen saatte 300-400 km hız yapan otomobiller üretilmesi.
(bkz: 8 temmuz 2014 brezilya almanya maçı)
istanbul'a gezmek, eğlenmek bu bar benim şu bar benim diye gelmek isteyen kız öğrencinin bir anda kapanması.
4 ayda bir insan değişebilir mi?
bazen olan şeylerdir. insanların tavrıdır.
biri ile muhabbet ederken birden sohbeti keser.
allah allah, ne oldu lan.
adam camiye giriyor namazını kılıyor, başkasının ayakkabıyı alıp gidiyor.
adam günah'a giriyor tövbe ediyor, ertesi gün tekrar günah'a giriyor yine tövbe ediyor.
Kilo vermek için herkesin deliler gibi uğraştığı dünyada sen ince bi insansındır ve bildiğin kilolu kişiler sana der ki; ayyy zayıfsın biraz kilo al.

Halbuki aynaya baksa kendisinin anormal benim ideal olduğumu anlayacak.
He bir de sonra gelip nasıl beslendiğimi, hangi sporları yaptığımı sorar.
kendini balık etli falan sanmalarına hiç girmiyorum zaten.
bu ne yaman çelişki demek istiyorum.
Şuan hıçkıra hıckıra ağlayan masum insanlar var ama zevk ve sefa içerisinde kuduran it oğlu itlerde var. Tamam dünyadan adaletli olmasını beklemiyorum ama bu kadar da orospu çocuğu olunmaz ki.
Mesela kizlar arasinda cok yaygin olan seyler var. Rimel surerken o agiz neden acilir? Veya cantadan bir sey cikartirken el kremini cevrede ki insanlara neden dagitirsin?
Bir insanı üzmek kırmak, hemde sebepsiz yere. Ya bi insan neden yapar ki bunu. Anlam veremiyorum gerçekten.
insanların yapıcı olmak yerine yıkıcı olması.
Ve çoğunun bu ruh halinde kendisini ikna edilmesi gereken çinli iş adamı gibi hissetmesi.
Şeker kullanmayan insanlar.
bir soru sorulması nedeniyle muhatap olarak aldığınız kişinin teşekkür bile etmemesi.

çok mu zor abi, anlamıyorum gerçekten!
uyuyamıyorum diye twit attıktan sonra connected tan bir ses kaydı gelmesi ve açtığımda birinin en sevdiğim ninniyi söylediğini duymam..
hâlâ iyi yürekli birileri var sanırsam'
güncel Önemli Başlıklar