bugün

biraz dikkatli düşünüldüğünde neden öyle olduğunu anlayamadığımız şeyler.

bankada sıra nosunu alıp yerinde oturup sırasının gelmesini bekleyen bir kişi var mesela. sıra nosu 500. elektronik ekranda sürekli bir bir artıyo daha 100 deyken bile her dıng dıng edişinde elinde kağıda aptal gibi bakılmasına anlam veremem
anlamsızlıktaki anlam.
(bkz: hayat)
merakı giderilemeyen şeylerin tümü.
gerizekalı kardeşimin chrome'un yer imlerine 3 adet facebook eklemesi. neyin peşinde cidden bazen hiç anlamıyorum.
antalya'nın yol çalışmalarının hiçbir zaman bitmemesi.yeter da!
okulda, iş hayatında, kısacası heryerde işgüzar tiplerin olması.
hapşururken veya burnumuzu silerken neden tüm dengemizin bozuldugu.
fifa veya pes oyunlarında top taca çıktığında sürenin durması fakat 90dakika sonunda uzatma verilmesi.
izmirde, 19 derecede üşümek.
herşey yolunda giderken hayatın altüst olması.
yolculukta mola yerinde yıkanan otobüse bakmak.*
kadınların alışverişi.

yahu adam alışveriş uğruna aç yaşar mı? mağazada gördüğü 2 topuklu ayakkabının biri 45 tl. diğeri onun aynısı, sadece tabanı kırmızı diye 95 tl. gidip onu alıyor arkadaş ya.

pazardan ya da outletlerden giyinince süksen mi azalıyor da gidip bir karış tişörte 80tl veriyorsun?
yaşayan cesetler.
ambulans sirenini bağırttırır ve yoldan son sürat geçerken insanlar arasından sıyrılıp ambulansa bakma isteği. * * *
insan oğlu doğarken bile yalnızken, neden yalnızlık canını yakar insanın ?
yalnızlığın bazen iyi olduğu durumlar ve kadınlar.
almanca yeterlilik sınavı.evet psikolojim bozuk.
uzun ve kısa sigaraların aynı fiyat olması. Sigara içseydim uzun alırdım. Aynı para ama daha çok içiyorsun.
iron maiden ve metallica'yı karşılaştırmak. türleri bile farklı oysa ki.
gerçi bruce dickinson bile karşılaştırmıştı ya neyse.
yenilebilecek en zararlı ve yağlı yemekleri söyleyip, içeceğini sipariş ederken de kolasını ''diyet kola olsun ama'' diye belirten insanın amacını cidden anlamlandıramıyorum.
herşeye itiraz eden hiçbirşey beğenmeyen kendisi de birşey üretemeyip teklif edemeyen tipler. abi yapma akademik bir ortam, medeni bir tartışma ortamı... yapma! itiraz et ama herşeye değil...
grip olunca travesti gibi çıkan ses.
neden halk günleri hep çarşamba günüdür?
kemal kılıçdaroğlu nun anamuhalefet partisine genel başkan olması.
melih gökçek gibi yetersizin başkente başkan olması.
sabri nin ısrarla orta açmaya çalışması.
nihat doğan ın kendini filozof sanması vs.