nadide yazarların katılacağı güzel zirvedir. keşke ankara da olaydım da gideydim göreydim baharın başkalığını dediğim zirvedir. katılımcılara şimdiden iyi eğlenceler dileklerimi sunarım.
hayvan herifin yoğun istek üzerine istanbul'dan getirtileceği zirvedir. kendisi ulus parkında ikamet edecekmiş.

edit: vay arkadaş *
an itibariyle hadise nin katılacağı öğrenilmiş zirve.
ben katılırsam hadise çıkacak olan zirvedir.* *
yakama kırmızı katmerli bir karanfil iliştirip, siyah, uzun bir paltoyla gitmeyi düşündüğüm zirvedir.

Ya, gerçekten buna bir çözüm bulmak gerekir... etrafa mal mal bakıp, saçma bir masaya gidip, "uludag sözlük mü!?" demek garip kaçar hakketten. ki, vericek cevap muhtemelen," höyynkk" olacaktır. umarım birileri "uludagsözlük masası şurda" filan diye el yapar.
(bkz: ne baharı lan götümüz donuyo burada)
(bkz: çanakkale)
oralardaysam; geçerken uğrayacağıma dair hissiyat oluştu bende bu zirve için..iyi bişey bu iyi..
ilk zirve deneyimine bu kadar yakın olan şahsımın içinde demir ağlar ören asosyal kişilik travmalarını yardırarak, morlar içerisinde bir garip yazar olarak katılacağım zirvedir.

pankart asın lan kenara bir yere öyle aval aval bakmayalım etrafa nerede bu yankiler diye. burada anlaştık güzel.

çok sıkılırsam bir paket sigara bitirebileceğim bir ruh haline bürünebilirim, herkesin birbiriyle içten bir şekilde merhabalaşmasını temenni ediyorum, öyle ağzınızın ucuyla -meaba , -meaba diyip geçiştirmeyin lütfen.

birbirleriyle devamlı görüşen arkadaşlar da kendi arasında konuşup ayrı bir muhabbet ortamı kurmasın. bunu özellikle belirtiyorum.

sözlükte atıştığınız yazar kardeşlerinizle tüm atışmalarınızı unutun ve ön yargılarınızı mithatpaşa köprüsünün altında bir yere bırakın, zirveden sonra oradan alırsınız.

ayrıca zirve sonrası pes 2010 müsabakası yapmak isteyen arkadaşların düello tekliflerine şimdiden evet diyorum.

bir hadise çıkarsa ben karışmam söyleyim. *
kimseyi tanımadığım, bir tek zigonsehpayı sarı hırkasından tanıyacağımı düşündüğüm zirve. o bu değil de bilardo diyorlarmış, ben iyiyim catstark ı yenerim diyormuş aranızdan biri kim o gençler?***
bugün itibari ile zirvenin yapılacağı mekanın teftişi yaptık. gerekli işlemler gerçekleştirilmiştir.
görünüşe göre renk cümbüşüne dönüşecek olan zirve.

sarıların, morların, pembelerin bira bardakları üzerinde raks edeceği bir akşamın, geceye adım adım tırmanarak zirve yapıp konami* stadından çıkacağı, eğlencelere ve sohbetlere sakarya caddesinin şahitlik edeceği bir güzel anı olarak zihinlere kazınması dileği ve duasına amin diyen dillerin naziresine kurban olacağım.

sigara krizi yaşamamak için bir iki karton sigara siparişi vermesini de değerli ve temiz kalpli organizatör kişilerden umut ediyorum. *
???
evlenmek
boy boy çocuklar
yeşil pimapenli bir bahçe katı dairesi
üst kattan süzülen sular ...
???

bu durumun mantıklı bir açıklamasını zirve esnasında inşallah öğreneceğim.
kısa da olsa bir süreliğine kesin uğrayacağım zirve. yalnız zirvebox'a da yazdım da kesin katılacak arkadaşlardan birinin cep numarasını almam gerekiyor. adres bulma konusunda tam bir özürlüyümdür ve hadi mekanı bulsam da milletin yanına gidip de pardun uludağ sözlük mü demeyi de pek istemiyorum. ''paşa keyfinin mına korum hizmetçin miyim lan ben senin seni yolda karşılayacağım, alıp mekana götüreceğim, bakın bu da muson6644'müş diyeceğim'' demeyecek biri özelden numarasını yollarsa bana zirve saatine yakın kendisiyle irtibata geçerim.
edit: ilgilenen herkese teşekkürler.
an itibariyle 69 saat kalmış ve 26 katılımcının bulunduğu zirvedir. halen geç sayılmaz, düz hesap 30 yapalım.
şartlar ve zemin zirveye müsaittir.

ankara:

13/03/2010 cumartesi hava durumu:genelde bulutlu; 13°c-3°c dir.

http://www.havadurumu.com...rkiye/ankara_hava_durumu/
irili-ufaklı, gizemli gizemli insanların oluşturacağı zirvedir. *

(bkz: zirveye giriş şifresi) *
bahçeli'ye geçmeden önce sakarya caddesinde bulunan profesör kokoreç'ten yenecek kokoreç ile bahçeli'ye hızlı bir giriş yapılabilirliği bulunun zirvedir.
kasımda aşk;ankarada bahar başkadır...
gece için herkes tarafından güzel seçeneklerin sunulduğu zirve. bir tane de biz sunalım bari : bir playstationcı var bizim bahçeli de tabi tapulu malımız değil de takılıyoruz işte. sabaha kadar açık. değerlendirilebilir...
yine beni gidip gitmemek arasında bırakan zirvedir. hala hiçbirine de gitmedim, bu sefer gelmek veya gelmemek için nasıl bir neden bulacağım merak konusu.
bara tövbeli olduğumdan ( en azından şu aralar ) gelmeyi düşünmediğim zirvedir.
zati 1 ton web sitesi işim var nasıl geleyim?*
an itibariyle 3 saat 10 dakika kalmış ankara zirvesi. bugün itibariyle katılımın 30'un üstüne çıktığını görüyoruz.
güzel ve kalabalık bir zirve olmuştur.
katılanlarında yapanlarında ellerine, emeklerine sağlık.
ankara'da baharın berbatlığından daha güzel olacağı aşikar zirvedir.
tereddüt ederek gittiğim, sıkılacağımı sandığım zirvedir. gelenlerin sıcaklığı sayesinde hemen ayak uydurduğum ve çok eğlendiğim zirve. yapanların ellerine sağlık.*
ilk zirvem diye çekinip gittiğim, lakin hakikaten güzel dostlukların başlangıcına vesile olduğunu düşündüğüm zirve.
bu arada; kapital baba büyüksün.*